Soutěže hasičské ligy 2019

Rok:


Kaliště

Název soutěže a popis: Memoriál Františka Pizy
Kontakt:   Vojtěch Šidelář
Kdy: 04. 05. 2019 12:30
Telefon:  721 733 725
Začátek rezervace: 21. 04. 2019 18:00
Začátek tipování:  04. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 04. 05. 2019 12:30
Konec hlasování: 04. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nevcehle 16,21 JI 16,21 15,96
2.  Zahorčice 16,62 ST 16,62 16,43
3.  Krotějov sport 16,87 TA 16,41 16,87
4.  Bohdalín 17,48 PE 17,48 17,35
5.  Novosedly 17,49 ST 17,02 17,49
6.  Dolní Němčice 17,85 JH 17,85 17,71
7.  Dešná B 17,95 JH 17,86 17,95
8.  Sedlatice A 18,25 JI 18,25 18,19
9.  Skrýchov u Malšic 18,34 TA 18,34 17,29
10.  Kamenice nad Lipou 18,38 PE 17,35 18,38
11.  Strmilov 18,45 JH 18,26 18,45
12.  Sedlejov 18,77 JI 18,77 18,54
13.  Český Rudolec 19,03 JH 19,03 19,03
14.  Batelov 19,70 JI 19,55 19,70
15.  Kozmice 20,03 TA 18,59 20,03
16.  Rynárec 20,18 PE 20,18 20,03
17.  Počátky 20,30 PE 20,30 20,22
18.  Kaliště 21,23 JI 21,23 21,11
19.  Žirovnice 24,16 PE 24,16 24,01
20.  Markvarec 26,37 JH 26,37 26,10
21.  Panské Dubenky 27,51 JI 26,52 27,51
22.  Sedlatice B 40,85 JI 40,85 40,60
23.  Stará Říše NP JI NP NP
23.  Strachoňovice NP JI NP NP
23.  Mysletice NP JI NP NP
23.  Libkova Voda NP PE NP NP
23.  Chotěmice NP TA NP NP
23.  Heřmaneč NP JH NP NP
23.  Božejovice NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nevcehle 18,22 JI 18,22 16,88
2.  Nová Včelnice 19,01 JH 18,13 19,01
3.  Dolní Cerekev 19,74 JI 19,74 19,43
4.  Zajíčkov 20,03 PE 20,03 19,72
5.  Batelov 20,04 JI 20,00 20,04
6.  Strachoňovice 20,67 JI 20,67 19,48
7.  Zdešov NP JH NP NP
7.  Sedlejov NP JI NP NP
7.  Bezděčín NP TA NP NP


Heřmaneč

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce
Kontakt:   Ondřej Pecha
Kdy: 25. 05. 2019 13:00
Telefon:  721 181 452
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 18:00
Začátek tipování:  25. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 25. 05. 2019 13:00
Konec hlasování: 25. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice A 16,79 JI 16,62 16,79
2.  Český Rudolec 16,96 JH 16,74 16,96
3.  Dolní Němčice 17,41 JH 17,34 17,41
4.  Kamenice nad Lipou 17,76 PE 17,44 17,76
5.  Libkova Voda 17,94 PE 16,93 17,94
6.  Markvarec 18,16 JH 17,70 18,16
7.  Heřmaneč 18,48 JH 17,27 18,48
8.  Sedlatice B 18,57 JI 18,57 18,43
9.  Batelov 18,64 JI 18,22 18,64
10.  Sedlejov 18,77 JI 17,74 18,77
11.  Božejovice 18,34 TA 18,05 18,34
12.  Rynárec 19,82 PE 19,42 19,82
13.  Choustník 19,89 TA 19,89 19,87
14.  Kaliště 21,02 JI 21,02 20,41
15.  Panské Dubenky 21,64 JI 21,13 21,64
17.  Mysletice 22,20 JI 21,84 22,20
18.  Strmilov 25,89 JH 25,15 25,89
19.  Žirovnice NP PE NP NP
19.  Strachoňovice NP JI NP NP
21.  Počátky DSQ PE DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Choustník 21,25 TA 21,25 20,59
2.  Nová Včelnice 21,31 JH 21,31 20,30
3.  Zdešov 26,77 JH 26,10 26,77
4.  Dolní Cerekev 30,10 JI 30,10 29,95
5.  Strachoňovice NP JI NP NP
5.  Batelov NP JI NP NP


Dolní Němčice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Dolní Němčice
Kontakt:   Miroslav Bačák
Kdy: 26. 05. 2019 11:00
Telefon:  728 712 779
Začátek rezervace: 12. 05. 2019 18:00
Začátek tipování:  26. 05. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 26. 05. 2019 11:00
Konec hlasování: 26. 05. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Trnava 16,79 TR 16,79 15,97
2.  Dolní Němčice 16,99 JH 16,99 16,82
3.  Sedlatice A 17,06 JI 17,06 16,53
4.  Dešná B 17,64 JH 17,64 17,42
5.  Mysletice 18,07 JI 17,90 18,07
6.  Heřmaneč 18,24 JH 18,24 18,17
6.  Sedlatice B 18,24 JI 18,24 18,17
8.  Sedlejov 18,45 JI 18,45 18,15
9.  Žirovnice 18,81 PE 17,28 18,81
10.  Božejovice 19,10 TA 18,63 19,10
11.  Strachoňovice 19,24 JI 19,24 19,18
12.  Rynárec 19,66 PE 19,66 18,99
13.  Markvarec 19,70 JH 17,89 19,70
14.  Český Rudolec 19,74 JH 19,74 18,93
15.  Milíčov 20,68 JI 20,68 19,02
16.  Kaliště 20,84 JI 20,53 20,84
17.  Počátky 21,58 PE 21,58 20,57
18.  Panské Dubenky 22,32 JI 22,32 21,33
19.  Batelov 26,06 JI 26,06 25,49
20.  Libkova Voda NP PE NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zdešov 18,45 JH 18,45 18,13
2.  Nová Včelnice 19,25 JH 18,62 19,25
3.  Boršov 19,37 JI 19,37 19,27
4.  Batelov 20,59 JI 19,54 20,59
5.  Choustník 21,37 TA 20,39 21,37
6.  Dolní Cerekev 23,63 JI 23,63 22,12
7.  Strachoňovice 25,29 JI 22,81 25,29


Kamenice nad Lipou

Název soutěže a popis: O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
Kontakt:   Lukáš Chalupa
Kdy: 22. 06. 2019 21:00
Telefon:  728 454 808
Začátek rezervace: 09. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  22. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 22. 06. 2019 21:00
Konec hlasování: 22. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice B 16,29 JI 16,29 16,20
2.  Mysletice 16,71 JI 16,49 16,71
3.  Sedlatice A 16,86 JI 16,86 16,76
4.  Skrýchov u Malšic 17,19 TA 17,19 17,08
5.  Heřmaneč 17,29 JH 16,75 17,29
6.  Markvarec 17,79 JH 17,79 17,37
7.  Sedlejov 18,23 JI 18,23 17,56
8.  Dešná B 18,27 JH 18,27 16,47
9.  Batelov 18,60 JI 17,81 18,60
10.  Načeradec 19,11 BN 17,49 19,11
11.  Rynárec 20,95 PE 20,95 17,86
12.  Nová Ves 21,15 JI 21,15 19,69
13.  Libkova Voda 21,42 PE 17,12 21,42
14.  Božejovice 21,44 TA 21,15 21,44
15.  Strachoňovice 22,44 JI 19,85 22,44
16.  Nová Ves u Chýnova 22,96 TA 21,79 22,96
17.  Dolní Němčice 23,13 JH 23,13 18,34
18.  Chválkov 24,16 PE 22,11 24,16
19.  Nový Rychnov 41,66 PE 31,22 41,66
20.  Žirovnice NP PE NP NP
20.  Žďár NP JH NP NP
20.  Panské Dubenky NP JI NP NP
20.  Kamenice nad Lipou NP PE NP NP
20.  Choustník NP TA NP NP
20.  Vlkovice NP CB NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nová Včelnice 21,13 JH 21,04 21,13
2.  Zajíčkov 21,36 PE 21,28 21,36
3.  Zdešov 21,72 JH 21,60 21,72
4.  Sedlejov 24,29 JI 24,29 23,64
5.  Kamenice nad Lipou 28,01 PE 28,01 25,67
6.  Choustník 28,15 TA 22,68 28,15
7.  Dolní Cerekev 28,95 JI 28,95 28,57
8.  Batelov 30,53 JI 24,91 30,53
9.  Strachoňovice NP JI NP NP
9.  Chrbonín NP TA NP NP


Mysletice

Název soutěže a popis: O pohár SDH Mysletice
Kontakt:   Lukáš Tetour
Kdy: 29. 06. 2019 11:00
Telefon:  728 440 982
Začátek rezervace: 16. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  29. 06. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 29. 06. 2019 11:00
Konec hlasování: 29. 06. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice A 17,67 JI 17,67 17,19
2.  Žirovnice 18,25 PE 17,87 18,25
3.  Heřmaneč 18,29 JH 17,62 18,29
4.  Božejovice 18,72 TA 18,72 17,98
5.  Dolní Němčice 19,05 JH 19,05 18,51
6.  Markvarec 19,19 JH 19,19 17,32
7.  Sedlejov 19,24 JI 18,87 19,24
8.  Batelov 19,53 JI 19,53 18,66
9.  Rynárec 21,21 PE 21,21 19,50
10.  Panské Dubenky 22,97 JI 22,97 22,49
11.  Strachoňovice 23,73 JI 23,73 18,80
12.  Mysletice 25,53 JI 19,73 25,53
13.  Počátky 26,14 PE 26,14 25,88
14.  Kaliště 28,97 JI 28,72 28,97
15.  Sedlatice B 34,65 JI 34,65 34,39
16.  Libkova Voda NP PE NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Nová Včelnice 18,93 JH 18,67 18,93
2.  Choustník 21,29 TA 20,98 21,29
3.  Batelov 24,35 JI 24,35 23,86
4.  Dolní Cerekev 27,59 JI 27,59 25,77
5.  Sedlejov 27,74 JI 18,87 27,74
6.  Strachoňovice 29,94 JI 19,94 29,94


Batelov

Název soutěže a popis: O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B
Kontakt:   Drahomír Taclík
Kdy: 06. 07. 2019 21:00
Telefon:  733 547 475
Začátek rezervace: 23. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  06. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 06. 07. 2019 21:00
Konec hlasování: 06. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice A 14,71 JI 14,59 14,71
2.  Libkova Voda 15,27 PE 14,74 15,27
3.  Markvarec 15,35 JH 15,22 15,35
4.  Heřmaneč 15,45 JH 14,82 15,45
5.  Žirovnice 15,71 PE 15,61 15,71
6.  Sedlatice B 15,97 JI 15,97 15,67
7.  Dolní Němčice 15,99 JH 14,60 15,99
8.  Strachoňovice 16,02 JI 15,75 16,02
9.  Božejovice 16,34 TA 16,08 16,34
10.  Batelov 16,74 JI 16,74 16,50
11.  Kamenice nad Lipou 16,85 PE 16,13 16,85
12.  Strmilov 16,91 JH 16,45 16,91
13.  Sedlejov 17,14 JI 16,22 17,14
14.  Kouty 17,53 TR 15,90 17,53
15.  Boršov 18,42 JI 18,42 17,67
16.  Milíčov 18,74 JI 17,83 18,74
17.  Počátky 18,88 PE 18,32 18,88
18.  Kaliště 19,21 JI 17,93 19,21
19.  Střížov 19,32 JI 19,32 16,42
20.  Choustník 20,74 TA 18,55 20,74
21.  Nová Ves 22,18 JI 22,18 21,52
22.  Panské Dubenky 24,28 JI 24,28 24,14
23.  Nový Rychnov 29,94 PE 29,94 24,61
24.  Mysletice NP JI NP NP
24.  Budeč NP JH NP NP
24.  Rácov NP JI NP NP
24.  Kamenice NP JI NP NP
24.  Rynárec NP PE NP NP
29.  Budislav DSQ TA DSQ DSQ

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zajíčkov 18,45 PE 17,95 18,45
2.  Batelov 19,00 JI 19,00 18,27
3.  Zdešov 19,35 JH 18,53 19,35
4.  Strachoňovice 19,36 JI 19,36 18,95
5.  Sedlejov 19,52 JI 19,45 19,52
6.  Dolní Cerekev 19,68 JI 19,68 19,46
7.  Nová Včelnice 20,19 JH 20,19 20,12
8.  Boršov B 20,96 JI 20,96 20,00
9.  Boršov 22,11 JI 22,11 21,24
10.  Choustník 22,32 TA 22,32 20,33


Rynárec

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Rynárec, 2B
Kontakt:   Zdeněk Vlk
Kdy: 13. 07. 2019 13:00
Telefon:  721 553 264
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 07. 2019 12:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolní Němčice 14,78 JH 14,76 14,78
2.  Heřmaneč 14,96 JH 14,56 14,96
3.  Sedlatice B 15,00 JI 14,91 15,00
4.  Sedlatice A 15,05 JI 15,05 14,29
5.  Batelov 15,08 JI 15,08 15,06
6.  Kamenice nad Lipou 15,46 PE 14,93 15,46
7.  Žirovnice 15,53 PE 14,81 15,53
8.  Sedlejov 15,78 JI 15,74 15,78
9.  Božejovice 15,96 TA 15,94 15,96
10.  Strachoňovice 16,08 JI 16,08 15,65
11.  Rynárec 16,35 PE 16,35 15,80
12.  Choustník 17,03 TA 17,03 17,03
13.  Milíčov 17,09 JI 17,09 16,56
14.  Panské Dubenky 17,80 JI 17,80 16,81
15.  Nový Rychnov 17,92 PE 17,91 17,92
16.  Rohovka NP PE NP NP
16.  Mysletice NP JI NP NP
16.  Markvarec NP JH NP NP
16.  Libkova Voda NP PE NP NP
16.  Kaliště NP JI NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zajíčkov 17,98 PE 17,53 17,98
2.  Dolní Cerekev 18,46 JI 18,46 17,84
3.  Sedlejov 18,65 JI 18,65 18,63
4.  Nová Včelnice 19,08 JH 17,71 19,08
5.  Strachoňovice 19,97 JI 19,09 19,97
6.  Choustník 21,08 TA 21,08 18,93
7.  Milíčov 21,34 JI 21,34 20,89
8.  Zdešov 21,86 JH 19,59 21,86
9.  Batelov 24,43 JI 24,43 20,09

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice 16,79 JI 16,79 16,37


Kaliště

Název soutěže a popis: Javořická noční soutěž, 2B
Kontakt:   Vojtěch Šindelář
Kdy: 13. 07. 2019 20:00
Telefon:  721 733 725
Začátek rezervace: 30. 06. 2019 18:00
Začátek tipování:  13. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 13. 07. 2019 20:00
Konec hlasování: 13. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolní Němčice 15,10 JH 15,10 15,05
2.  Sedlatice B 15,44 JI 15,44 15,41
3.  Heřmaneč 15,45 JH 15,45 15,11
4.  Božejovice 15,89 TA 15,89 15,71
5.  Kamenice nad Lipou 15,92 PE 15,67 15,92
6.  Markvarec 15,99 JH 15,99 15,93
7.  Sedlatice A 16,18 JI 16,18 15,08
8.  Libkova Voda 16,24 PE 15,58 16,24
9.  Strachoňovice 16,61 JI 16,57 16,61
10.  Sedlejov 16,70 JI 16,70 16,24
11.  Dešná B 16,71 JH 16,56 16,71
12.  Žirovnice 17,94 PE 16,25 17,94
13.  Rynárec 18,10 PE 18,10 17,29
13.  Panské Dubenky 18,10 JI 18,10 17,79
15.  Mysletice 18,41 JI 15,69 18,41
16.  Batelov 20,07 JI 20,07 20,05
17.  Počátky 20,64 PE 20,07 20,64
18.  Strmilov 21,54 JH 21,54 18,55
19.  Kaliště 34,64 JI 34,64 34,39
20.  Nový Rychnov NP PE NP NP
20.  Milíčov NP JI NP NP
20.  Choustník NP TA NP NP
20.  Horní Pole NP JH NP NP
20.  Boršov NP JI NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zajíčkov 19,56 PE 18,33 19,56
2.  Nová Včelnice 19,59 JH 19,59 19,27
3.  Zdešov 19,84 JH 19,84 18,78
3.  Sedlejov 19,84 JI 19,84 18,56
5.  Strachoňovice 20,58 JI 20,58 20,46
6.  Dolní Cerekev 20,70 JI 20,70 19,09
7.  Boršov B 20,94 JI 20,94 19,49
8.  Horní Pole 29,19 JH 27,75 29,19
9.  Šebířov NP TA NP NP
9.  Choustník NP TA NP NP
9.  Batelov NP JI NP NP


Kamenice nad Lipou

Název soutěže a popis: Walter Cup, 4. ročník
Kontakt:   Lukáš Chalupa
Kdy: 27. 07. 2019 13:00
Telefon:  728 454 808
Začátek rezervace: 14. 07. 2019 18:00
Začátek tipování:  27. 07. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 27. 07. 2019 13:00
Konec hlasování: 27. 07. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Kamenice nad Lipou 17,46 PE 16,98 17,46
2.  Heřmaneč 17,66 JH 17,66 17,11
3.  Sedlatice A 17,67 JI 17,67 17,21
4.  Český Rudolec 17,71 JH 16,94 17,71
5.  Dolní Němčice 17,76 JH 17,76 17,67
6.  Božejovice 17,79 TA 17,79 17,53
7.  Markvarec 18,12 JH 18,12 17,19
8.  Žirovnice 18,29 PE 17,38 18,29
9.  Strachoňovice 18,34 JI 18,34 18,32
10.  Strmilov 18,38 JH 18,38 17,99
11.  Dešná B 19,02 JH 19,02 18,80
12.  Rynárec 19,38 PE 19,37 19,38
13.  Milíčov 19,60 JI 19,60 18,17
14.  Panské Dubenky 19,76 JI 19,76 19,18
15.  Choustník 21,04 TA 21,04 18,94
16.  Počátky 34,48 PE 20,31 34,48
17.  Sedlatice B NP JI NP NP
17.  Libkova Voda NP PE NP NP
17.  Batelov NP JI NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zdešov 18,41 JH 18,41 18,30
2.  Smrkov 19,25 TA 18,39 19,25
3.  Zajíčkov 19,70 PE 19,70 18,76
4.  Batelov 19,98 JI 19,98 19,98
5.  Strachoňovice 20,33 JI 20,33 19,13
6.  Kamenice nad Lipou 21,08 PE 21,08 18,17
7.  Chrbonín 21,41 TA 18,27 21,41
8.  Dolní Cerekev 21,74 JI 21,74 18,70
9.  Choustník 24,65 TA 24,65 23,35
10.  Nová Včelnice NP JH NP NP
10.  Boršov NP JI NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice 17,97 JI 17,97 15,97


Bílý Kámen

Název soutěže a popis: O putovní pohár SDH Bílý Kámen
Kontakt:   Petr Andres
Kdy: 03. 08. 2019 13:00
Telefon:  724 354 772
Začátek rezervace: 21. 07. 2019 18:00
Začátek tipování:  03. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 03. 08. 2019 13:00
Konec hlasování: 03. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice A 17,09 JI 17,09 17,07
2.  Mysletice 18,27 JI 18,27 18,01
3.  Batelov 18,98 JI 18,35 18,98
4.  Sedlatice B 19,04 JI 17,33 19,04
5.  Panské Dubenky 20,05 JI 19,68 20,05
6.  Rynárec 20,21 PE 20,05 20,21
7.  Sedlejov 20,39 JI 18,56 20,39
8.  Božejovice 22,91 TA 17,52 22,91
9.  Strachoňovice 33,97 JI 33,25 33,97
10.  Heřmaneč 36,10 JH 26,35 36,10
11.  Bílý Kámen NP JI NP NP
11.  Žirovnice NP PE NP NP
11.  Milíčov NP JI NP NP
11.  Markvarec NP JH NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zdešov 18,27 JH 18,00 18,27
2.  Zajíčkov 18,43 PE 18,43 18,31
3.  Nová Včelnice 19,59 JH 18,35 19,59
4.  Sedlejov 19,63 JI 19,19 19,63
5.  Strachoňovice 21,76 JI 19,78 21,76
6.  Dolní Cerekev 24,08 JI 24,08 20,77
7.  Boršov 29,57 JI 29,57 25,97
8.  Choustník 45,29 TA 45,29 18,80


Žirovnice

Název soutěže a popis: O perleťovou plaketu, noční soutěž
Kontakt:   Petr Švadlena
Kdy: 31. 08. 2019 20:00
Telefon:  720 265 960
Začátek rezervace: 18. 08. 2019 18:00
Začátek tipování:  31. 08. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 31. 08. 2019 20:00
Konec hlasování: 31. 08. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolní Němčice 17,59 JH 17,49 17,59
2.  Sedlatice B 17,71 JI 17,70 17,71
3.  Český Rudolec 18,00 JH 18,00 17,92
4.  Markvarec 18,76 JH 18,76 18,61
5.  Sedlatice A 18,78 JI 18,78 18,48
6.  Kamenice nad Lipou 18,79 PE 18,79 18,48
7.  Božejovice 19,20 TA 19,20 18,74
8.  Libkova Voda 19,33 PE 18,37 19,33
9.  Žirovnice 19,35 PE 19,35 19,34
10.  Batelov 19,81 JI 19,81 19,53
11.  Rynárec 22,37 PE 20,49 22,37
12.  Panské Dubenky 22,69 JI 22,69 22,30
13.  Strachoňovice 22,89 JI 18,43 22,89
14.  Choustník 26,23 TA 22,25 26,23
15.  Strmilov 30,19 JH 30,19 19,56
16.  Počátky NP PE NP NP
16.  Nová Ves u Chýnova NP TA NP NP
16.  Heřmaneč NP JH NP NP
16.  Mysletice NP JI NP NP
16.  Žirovnice B NP PE NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Slapy 18,04 TA 18,04 17,62
2.  Zajíčkov 18,13 PE 18,13 17,92
3.  Zdešov 18,62 JH 18,38 18,62
4.  Strachoňovice 19,61 JI 19,61 19,15
5.  Dolní Cerekev 19,66 JI 18,56 19,66
6.  Žirovnice 20,86 PE 19,96 20,86
7.  Batelov 20,96 JI 20,96 20,87
8.  Choustník 21,22 TA 20,44 21,22
9.  Boršov 22,24 JI 19,65 22,24
10.  Nová Včelnice 24,80 JH 22,97 24,80
11.  Počátky NP PE NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Strachoňovice 22,90 JI 22,85 22,90


Nová Včelnice

Název soutěže a popis: O pohár starosty města
Kontakt:   Pavla Jirků
Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Telefon:  774 872 526
Začátek rezervace: 01. 09. 2019 18:00
Začátek tipování:  14. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 14. 09. 2019 13:00
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice A 17,44 JI 17,44 17,41
2.  Heřmaneč 17,87 JH 17,83 17,87
3.  Chotěmice 17,88 TA 17,88 16,13
4.  Božejovice 18,13 TA 18,13 18,07
5.  Žirovnice 18,87 PE 17,94 18,87
6.  Rybova Lhota 18,93 TA 18,47 18,93
7.  Strmilov 19,38 JH 19,38 18,95
8.  Sedlatice B 20,00 JI 20,00 19,98
9.  Panské Dubenky 20,17 JI 19,53 20,17
10.  Strachoňovice 20,70 JI 20,70 18,96
11.  Batelov 26,35 JI 26,35 26,15
12.  Kaliště 26,60 JI 26,21 26,60
13.  Počátky 28,73 PE 27,37 28,73
14.  Libkova Voda NP PE NP NP
14.  Dolní Němčice NP JH NP NP
14.  Rynárec NP PE NP NP
14.  Markvarec NP JH NP NP
14.  Nová Včelnice NP JH NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Choustník 19,13 TA 19,13 18,31
2.  Nová Včelnice 19,48 JH 18,83 19,48
3.  Zdešov 19,68 JH 19,47 19,68
4.  Dolní Cerekev 19,71 JI 19,65 19,71
5.  Boršov 19,92 JI 19,47 19,92
6.  Slapy 20,32 TA 20,32 19,32
7.  Sedlejov 23,34 JI 23,34 17,99
8.  Batelov 25,00 JI 25,00 19,12
9.  Zajíčkov 25,36 PE 17,23 25,36
10.  Strachoňovice 34,07 JI 34,07 33,71


Český Rudolec

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce Český Rudolec
Kontakt:   Ondřej huml
Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Telefon:  607 184 413
Začátek rezervace: 08. 09. 2019 18:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 21. 09. 2019 13:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Chotěmice 16,72 TA 16,72 16,54
2.  Krotějov sport 16,76 TA 16,76 15,97
3.  Nevcehle 16,88 JI 16,88 16,43
4.  Sedlatice A 17,14 JI 17,14 16,57
5.  - Zdakarus 17,65 - 17,65 17,34
6.  Markvarec 17,69 JH 17,69 16,99
7.  Český Rudolec 17,79 JH 16,98 17,79
8.  Sedlejov 17,89 JI 17,81 17,89
9.  Mysletice 17,93 JI 17,93 17,73
9.  Sedlatice B 17,93 JI 17,93 17,65
11.  Heřmaneč 18,27 JH 17,88 18,27
12.  Dolní Němčice 18,32 JH 18,32 17,87
13.  Božejovice 18,79 TA 17,85 18,79
14.  Strachoňovice 18,92 JI 18,70 18,92
15.  Lásenice 19,36 JH 19,36 19,25
16.  Milíčov 19,38 JI 19,04 19,38
17.  Batelov 19,54 JI 18,45 19,54
18.  Žirovnice 19,77 PE 17,75 19,77
19.  Skrýchov u Malšic 19,97 TA 17,38 19,97
20.  Panské Dubenky 21,46 JI 21,24 21,46
21.  Rynárec 21,98 PE 21,98 19,04
22.  Strmilov NP JH NP NP
22.  Počátky NP PE NP NP
22.  Libkova Voda NP PE NP NP
22.  Choustník NP TA NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Slapy 18,70 TA 18,16 18,70
2.  Strachoňovice 19,45 JI 19,45 19,45
3.  Nová Včelnice 19,78 JH 19,78 18,90
4.  Zajíčkov 20,16 PE 19,60 20,16
5.  Boršov 21,39 JI 21,39 19,44
6.  Zdešov 22,22 JH 22,22 20,24
7.  Batelov 22,36 JI 19,43 22,36
8.  Sedlejov 25,04 JI 25,04 20,53
9.  Choustník 26,58 TA 21,18 26,58
10.  Dolní Cerekev NP JI NP NP
11.  Lásenice DSQ JH DSQ DSQ


Markvarec

Název soutěže a popis: O pohár starosty obce
Kontakt:   723 073 646
Kdy: 28. 09. 2019 13:00
Telefon:  Martin Pecha
Začátek rezervace: 15. 09. 2019 18:00
Začátek tipování:  28. 09. 2019 20:00
Stránky pořadatele: 
Konec rezervace: 28. 09. 2019 13:00
Konec hlasování: 28. 09. 2019 00:00


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Dolní Němčice 16,99 JH 16,61 16,99
2.  Strmilov 17,12 JH 17,00 17,12
3.  Heřmaneč 17,58 JH 17,41 17,58
4.  Chotěmice 17,60 TA 17,60 17,26
5.  Markvarec 17,65 JH 17,65 17,04
6.  Dešná B 17,66 JH 17,66 17,01
7.  Sedlejov 18,21 JI 18,01 18,21
8.  Sedlatice A 18,28 JI 18,28 16,84
9.  Čechtín 18,54 TR 17,63 18,54
10.  Český Rudolec 18,61 JH 17,40 18,61
11.  Rynárec 18,65 PE 18,65 18,30
12.  Skrýchov u Malšic 19,04 TA 19,04 17,85
13.  Lásenice 19,29 JH 19,14 19,29
14.  Strachoňovice 19,65 JI 18,91 19,65
15.  Milíčov 21,95 JI 19,72 21,95
16.  Kaliště NP JI NP NP
17.  Božejovice NP TA NP NP
18.  Žirovnice NP PE NP NP
19.  Batelov NP JI NP NP
20.  Mysletice NP JI NP NP
21.  Sedlatice B NP JI NP NP
22.  Libkova Voda NP PE NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Zajíčkov 17,68 PE 17,46 17,68
2.  Slapy 17,91 TA 17,91 17,47
3.  Batelov 18,21 JI 17,95 18,21
4.  Kostníky 18,52 TR 17,31 18,52
5.  Dolní Cerekev 18,65 JI 18,65 18,02
6.  Zdešov 18,68 JH 18,68 17,56
7.  Nová Včelnice 19,12 JH 19,12 19,00
8.  Smrkov 19,50 TA 19,25 19,50
9.  Choustník 21,05 TA 20,32 21,05
10.  Sedlejov 22,06 JI 22,06 21,43
11.  Strachoňovice 28,47 JI 28,47 19,70
12.  Kaliště 48,39 JI 34,21 48,39
13.  Lásenice NP JH NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Výs.časOkr. 12Media
1.  Sedlatice 17,26 JI 17,26 16,65
2.  Strachoňovice 18,89 JI 18,89 18,89

Počet soutěží: 14  Celkem pokusů:  37
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: