Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/05/04 Kaliště, Memoriál Františka Pizy JI
2 2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH
3 2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH
4 2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B PE
5 2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI
6 2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI
7 2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE
8 2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI
9 2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník PE
10 2019/08/03 Bílý Kámen, O putovní pohár SDH Bílý Kámen JI
11 2019/08/31 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž PE
12 2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH
13 2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH
14 2019/09/28 Markvarec, O pohár starosty obce JH
Kdy Kde Okres


Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1MarkvarecMuži Lásenice 132019-10-20 16:52:00
2MarkvarecMuži Dešná B62019-10-20 16:51:22
3MarkvarecMuži Dolní Němčice 12019-10-20 16:50:11
4MarkvarecMuži Markvarec 52019-10-20 16:50:11
5MarkvarecMuži Čechtín 92019-10-20 16:50:11
6MarkvarecMuži Božejovice 172019-10-20 16:50:11
7MarkvarecMuži Sedlatice B212019-10-20 16:50:11
8MarkvarecMuži Strmilov 22019-10-20 16:50:11
9MarkvarecMuži Český Rudolec 102019-10-20 16:50:11
10MarkvarecMuži Strachoňovice 142019-10-20 16:50:11
11MarkvarecMuži Žirovnice 182019-10-20 16:50:11
12MarkvarecMuži Libkova Voda 222019-10-20 16:50:11
13MarkvarecMuži Heřmaneč 32019-10-20 16:50:11
14MarkvarecMuži Sedlejov 72019-10-20 16:50:11
15MarkvarecMuži Rynárec 112019-10-20 16:50:11
16MarkvarecMuži Milíčov 152019-10-20 16:50:11
17MarkvarecMuži Batelov 192019-10-20 16:50:11
18MarkvarecMuži Chotěmice 42019-10-20 16:50:11
19MarkvarecMuži Sedlatice A82019-10-20 16:50:11
20MarkvarecMuži Skrýchov u Malšic 122019-10-20 16:50:11
21MarkvarecMuži Kaliště 162019-10-20 16:50:11
22MarkvarecMuži Mysletice 202019-10-20 16:50:11
23MarkvarecŽeny Smrkov 82019-09-28 20:38:45
24MarkvarecDorostenci Strachoňovice 22019-09-28 20:32:52
25MarkvarecDorostenci Sedlatice 12019-09-28 20:32:46
26MarkvarecŽeny Kostníky 42019-09-28 20:28:21
27MarkvarecŽeny Batelov 32019-09-28 20:28:03
28MarkvarecŽeny Nová Včelnice 72019-09-28 20:28:03
29MarkvarecŽeny Kaliště 122019-09-28 20:28:03
30MarkvarecŽeny Choustník 92019-09-28 20:28:03
31MarkvarecŽeny Lásenice 132019-09-28 20:28:03
32MarkvarecŽeny Zajíčkov 12019-09-28 20:28:03
33MarkvarecŽeny Dolní Cerekev 52019-09-28 20:28:03
34MarkvarecŽeny Sedlejov 102019-09-28 20:28:03
35MarkvarecŽeny Slapy 22019-09-28 20:28:03
36MarkvarecŽeny Zdešov 62019-09-28 20:28:03
37MarkvarecŽeny Strachoňovice 112019-09-28 20:28:03
38Kamenice nad LipouMuži Nová Ves u Chýnova 162019-09-28 08:33:46
39Kamenice nad LipouMuži Strachoňovice 152019-09-28 08:33:35
40Kamenice nad LipouMuži Božejovice 142019-09-28 08:33:26
41Kamenice nad LipouMuži Libkova Voda 132019-09-28 08:33:16
42Kamenice nad LipouMuži Nová Ves 122019-09-28 08:33:06
43Kamenice nad LipouMuži Rynárec 112019-09-28 08:32:56
44ŽirovniceDorostenci Strachoňovice 12019-09-25 20:58:32
45Kamenice nad LipouDorostenci Sedlatice 12019-09-25 20:57:56
46RynárecŽeny Milíčov 72019-09-25 20:56:42
47BatelovMuži Kouty 142019-09-25 20:54:45
48Dolní NěmčiceMuži Milíčov 152019-09-25 20:53:21
49HeřmanečMuži Sedlejov 102019-09-25 20:47:56
50HeřmanečMuži Batelov 92019-09-25 20:47:45
51HeřmanečMuži Sedlatice B82019-09-25 20:47:37
52HeřmanečMuži Heřmaneč 72019-09-25 20:47:28
53HeřmanečMuži Božejovice 112019-09-25 20:47:14
54Kamenice nad LipouŽeny Choustník 92019-09-25 20:42:38
55Kamenice nad LipouŽeny Dolní Cerekev 82019-09-25 20:42:30
56Kamenice nad LipouŽeny Chrbonín 72019-09-25 20:42:24
57Kamenice nad LipouŽeny Kamenice nad Lipou 62019-09-25 20:42:16
58Kamenice nad LipouŽeny Strachoňovice 52019-09-25 20:42:10
59Kamenice nad LipouŽeny Batelov 42019-09-25 20:42:04
60Kamenice nad LipouŽeny Zajíčkov 32019-09-25 20:41:56
61Kamenice nad LipouŽeny Smrkov 22019-09-25 20:41:49
62Český RudolecMuži Milíčov 162019-09-25 20:41:16
63Český RudolecMuži Lásenice 152019-09-25 20:40:56
64Český RudolecMuži Strachoňovice 142019-09-25 20:40:45
65Český RudolecMuži Božejovice 132019-09-25 20:40:36
66Český RudolecMuži Dolní Němčice 122019-09-25 20:40:21
67Český RudolecMuži Heřmaneč 112019-09-25 20:40:14
68Český RudolecMuži Sedlatice B92019-09-25 20:40:02
69Český RudolecMuži Mysletice 92019-09-25 20:39:55
70Český RudolecMuži Sedlejov 82019-09-25 20:39:45
71Český RudolecMuži Český Rudolec 72019-09-25 20:39:37
72Český RudolecMuži Markvarec 62019-09-25 20:39:28
73Český RudolecMuži Nevcehle 32019-09-25 20:39:11
74Český RudolecMuži - Zdakarus52019-09-25 20:38:17
75Český RudolecMuži Krotějov sport22019-09-25 20:38:02
76Český RudolecMuži Žirovnice 182019-09-25 20:38:02
77Český RudolecMuži Choustník 222019-09-25 20:38:02
78Český RudolecMuži Skrýchov u Malšic 192019-09-25 20:38:02
79Český RudolecMuži Libkova Voda 222019-09-25 20:38:02
80Český RudolecMuži Sedlatice A42019-09-25 20:38:02
81Český RudolecMuži Panské Dubenky 202019-09-25 20:38:02
82Český RudolecMuži Počátky 222019-09-25 20:38:02
83Český RudolecMuži Chotěmice 12019-09-25 20:38:02
84Český RudolecMuži Batelov 172019-09-25 20:38:02
85Český RudolecMuži Rynárec 212019-09-25 20:38:02
86Český RudolecMuži Strmilov 222019-09-25 20:38:02
87Český RudolecŽeny Slapy 12019-09-25 20:31:20
88Český RudolecŽeny Boršov 52019-09-25 20:31:20
89Český RudolecŽeny Choustník 92019-09-25 20:31:20
90Český RudolecŽeny Strachoňovice 22019-09-25 20:31:20
91Český RudolecŽeny Zdešov 62019-09-25 20:31:20
92Český RudolecŽeny Dolní Cerekev 102019-09-25 20:31:20
93Český RudolecŽeny Nová Včelnice 32019-09-25 20:31:20
94Český RudolecŽeny Batelov 72019-09-25 20:31:20
95Český RudolecŽeny Lásenice 112019-09-25 20:31:20
96Český RudolecŽeny Zajíčkov 42019-09-25 20:31:20
97Český RudolecŽeny Sedlejov 82019-09-25 20:31:20
98Nová VčelniceŽeny Zdešov 32019-09-25 20:29:35
99Nová VčelniceŽeny Sedlejov 72019-09-25 20:29:35
100Nová VčelniceŽeny Dolní Cerekev 42019-09-25 20:29:35
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání