Výsledky a články

3.kolo - Kaliště

Po třech týdnech Pelhřimovská liga zavítala do sousedního okresu, konkrétně do obce Kaliště na Jihlavsku. Místní SDH pořádal druhý ročník Javořické noční soutěže a sliboval alespoň loňskou účast. Ta byla překonána o 11 týmů a zastavila se na čísle 35.

2.kolo - Kamenice nad Lipou

Druhé kolo PLPÚ a hned noční soutěž, takový byl plán, když Kamenice nad Lipou oznámila termín své soutěže. Ta byla navíc spojena s Táborskou hasičskou ligou, která měla právě soutěž v Kamenici již několik let zařazenou ve svém seriálu. Body se tak sbíraly současně do obou soutěží, pokud týmy podaly obě přihlášky. Počet zúčastněných týmů se oproti prvnímu kolu rozrostl a zastavil na čísle 47. Ještě za denního světla se na místním náměstí utkalo 13 týmů žen. 

1.kolo - Bohdalín

Po půl roce příprav se Pelhřimovská liga konečně rozjela. Stalo se tak v sobotu 8.června 2013 v Bohdalíně u místního Hůrkova rybníka. Počasí ukázalo také jinou tvář než v předchozím týdnu, který téměř celý propršel, a spolu s perfektně připraveným areálem bylo zajištěno důstojné zahajení ligy. 

Více informací zde

Archiv zde

Počet článků: 3  Stránka: 

0