Rok:

Výsledky ročníku 2019 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ka
1
He
2
Do
3
Ka
4
My
5
Ba
6
Ry
7
Ka
8
Ka
9

10
Ži
11
No
12
Če
13
Ma
14
1. Sedlatice A 207 14,71JI
8
20
15
15
20
20
13
9
15
20
11
20
13
8
2. Dolní Němčice 158 14,78JH
10
15
17
0
11
9
20
20
11
-
20
0
5
20
3. Heřmaneč 150 14,96JH
0
8
10
11
15
13
17
15
17
6
0
17
6
15
4. Sedlatice B 126 15,00JI
0
7
10
20
1
10
15
17
0
13
17
8
8
0
5. Markvarec 102 15,35JH
0
10
3
10
10
15
0
10
9
0
13
0
11
11
-. Božejovice 102 15,89TA
0
9
6
3
13
7
7
13
10
8
9
13
4
0
7. Sedlejov 79 15,78JI
4
5
8
9
9
3
8
6
-
9
--
9
9
8. Kamenice nad Lipou 75 15,46PE
6
13
-
0
-
5
10
11
20
-
10
---
-. Žirovnice 75 15,53PE
0
0
7
0
17
11
9
4
8
0
8
11
0
0
10. Batelov 67 15,08JI
2
6
0
7
8
6
11
0
0
15
7
5
0
0
11. Český Rudolec 66 16,96JH
3
17
2
-----
13
-
15
-
10
6
12. Strachoňovice 62 16,02JI
0
0
5
2
5
8
6
7
7
7
4
6
3
2
13. Mysletice 58 16,71JI
0
0
11
17
4
0
0
1
-
17
0
-
8
0
14. Rynárec 54 16,35PE
0
4
4
6
7
0
5
3
4
10
6
0
0
5
15. Chotěmice 48 16,72TA
0
----------
15
20
13
16. Strmilov 43 16,91JH
5
0
---
4
-
0
6
-
2
9
0
17
17. Libkova Voda 40 15,27PE
0
11
0
4
0
17
0
8
0
-
0
0
0
0
-. Dešná B 40 16,71JH
9
-
13
8
---
5
5
----
0
19. Panské Dubenky 37 17,80JI
0
1
0
0
6
0
2
3
2
11
5
7
0
-
20. Krotějov sport 32 16,76TA
15
-----------
17
-
21. Skrýchov u Malšic 24 17,19TA
7
--
13
--------
0
4
22. Nevcehle 20 16,21JI
20
-----------
0
-
-. Trnava 20 16,79TR--
20
-----------
24. Zahorčice 17 16,62ST
17
-------------
25. Bohdalín 13 17,48PE
13
-------------
26. Choustník 11 17,03TA-
3
-
0
-
0
4
0
1
-
3
-
0
-
-. Novosedly 11 17,49ST
11
-------------
28. Rybova Lhota 10 18,93TA-----------
10
--
29. Milíčov 8 17,09JI--
0
--
0
3
0
3
0
--
1
1
-. Kaliště 8 19,21JI
0
2
0
-
2
0
0
0
---
4
-
0
31. Počátky 6 18,88PE
0
0
0
-
3
0
-
0
0
-
0
3
0
-
32. Nová Ves 5 21,15JI---
5
-
0
--------
33. Nový Rychnov 1 17,92PE---
0
-
0
1
0
------
-. Boršov 1 18,42JI-----
1
-
0
------
-. Kozmice 1 20,03TA
1
-------------
-. Nová Ves u Chýnova 1 22,96TA---
1
------
0
---
37. Kouty 0 17,53TR-----
0
--------
-. Čechtín 0 18,54TR-------------
0
-. Načeradec 0 19,11BN---
0
----------
-. Lásenice 0 19,29JH------------
0
0
-. Střížov 0 19,32JI-----
0
--------
-. Chválkov 0 24,16PE---
0
----------
-. Vlkovice 0 NPCB---
0
----------
-. Rácov 0 NPJI-----
0
--------
-. Žďár 0 NPJH---
0
----------
-. Horní Pole 0 NPJH-------
0
------
-. Budeč 0 NPJH-----
0
--------
-. Nová Včelnice 0 NPJH-----------
0
--
-. Bílý Kámen 0 NPJI---------
0
----
-. Stará Říše 0 NPJI
0
-------------
-. Rohovka 0 NPPE------
0
-------
-. Kamenice 0 NPJI-----
0
--------
-. Žirovnice B 0 NPPE----------
0
---
-. Budislav 0 DSQTA-----
0
--------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ka
1
He
2
Do
3
Ka
4
My
5
Ba
6
Ry
7
Ka
8
Ka
9

10
Ži
11
No
12
Če
13
Ma
14
1. Zajíčkov 82 17,68PE
5
--
8
-
10
10
10
8
8
8
0
5
10
2. Nová Včelnice 81 18,93JH
8
8
8
10
10
2
5
8
0
6
0
8
6
2
3. Zdešov 73 18,27JH
0
6
10
6
-
6
1
6
10
10
6
6
3
3
4. Dolní Cerekev 54 18,46JI
6
5
3
3
5
3
8
3
2
3
4
5
0
4
5. Batelov 43 18,21JI
4
0
5
2
6
8
0
0
6
-
3
1
2
6
-. Choustník 43 19,13TA-
10
4
4
8
0
3
0
1
1
2
10
0
0
-. Strachoňovice 43 19,36JI
3
0
2
0
3
5
4
4
5
4
5
0
8
0
8. Sedlejov 33 18,65JI
0
--
5
4
4
6
6
-
5
-
2
1
0
9. Slapy 31 17,91TA----------
10
3
10
8
10. Boršov 17 19,37JI--
6
--
0
--
0
2
1
4
4
-
11. Nevcehle 10 18,22JI
10
-------------
12. Kostníky 5 18,52TR-------------
5
13. Kamenice nad Lipou 4 21,08PE---
0
----
4
-----
14. Chrbonín 3 21,41TA---
0
----
3
-----
15. Boršov B 1 20,94JI-----
1
-
0
------
16. Smrkov 0 19,25TA--------
0
----
0
-. Milíčov 0 21,34JI------
0
-------
-. Kaliště 0 48,39JI-------------
0
-. Bezděčín 0 NPTA
0
-------------
-. Počátky 0 NPPE----------
0
---
-. Šebířov 0 NPTA-------
0
------
-. Lásenice 0 NPJH------------
0
0


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: