Výsledky ročníku 2023 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | De 2 | He 3 | Ka 4 | Ba 5 | Tř 6 | St 7 | No 8 | Če 9 | Ma 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Český Rudolec | 141 | 14,55 | JH | ||||||||||
2. | Markvarec | 126 | 15,14 | JH | ||||||||||
3. | Krasonice | 117 | 15,05 | JI | ||||||||||
4. | Dešná B | 108 | 15,04 | JH | ||||||||||
5. | Strmilov | 103 | 15,74 | JH | ||||||||||
6. | Žirovnice | 84 | 15,49 | PE | ||||||||||
7. | Libkova Voda | 73 | 15,38 | PE | ||||||||||
8. | Dolní Němčice | 72 | 15,35 | JH | ||||||||||
9. | Strachoňovice | 63 | 16,07 | JI | ||||||||||
10. | Kamenice nad Lipou | 48 | 17,15 | PE | ||||||||||
11. | Batelov | 42 | 15,62 | JI | - | |||||||||
12. | Jaronice | 40 | 14,54 | CB | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
13. | Třebětice | 37 | 16,93 | JH | - | |||||||||
14. | Telč B | 35 | 16,50 | JI | - | - | ||||||||
-. | Urbanov | 35 | 16,84 | JI | ||||||||||
16. | Slapy | 21 | 16,60 | TA | - | - | - | - | - | - | - | |||
17. | Milíčov | 20 | 14,54 | JI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Žernovice | 20 | 16,51 | PT | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
19. | Mikulovice | 17 | 15,75 | ZN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
20. | Heřmaneč | 14 | 18,01 | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
21. | Budeč B | 11 | 19,48 | JH | - | |||||||||
22. | Božejov | 10 | 19,29 | PE | - | - | - | - | - | - | - | |||
23. | Skrýchov u Malšic | 9 | 17,98 | TA | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
24. | Lesná | 8 | 16,79 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
25. | Dolní Žďár | 7 | 20,54 | JH | - | - | - | - | - | - | - | |||
26. | Horní Pole | 6 | 19,58 | JH | - | - | - | - | - | - | ||||
27. | Menhartice | 5 | 16,52 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
28. | Újezd | 4 | 17,57 | ZN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
29. | Nová Ves | 3 | 17,94 | JI | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Hvězdoňovice | 3 | 18,09 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
31. | Otín | 2 | 18,56 | ZR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
32. | Horní Meziříčko | 1 | 17,62 | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Nové Veselí | 1 | 18,84 | ZR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Bělá | 1 | 40,84 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
35. | Krotějov sport | 0 | 18,86 | TA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Dešná | 0 | 20,04 | JH | - | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Police B | 0 | 20,25 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Humpolec | 0 | 20,55 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Velká Chyška | 0 | 20,66 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Sedlatice | 0 | 23,10 | JI | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Horní Němčice | 0 | 23,78 | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Římov | 0 | 32,81 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Černín | 0 | NP | ZN | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Nová Včelnice | 0 | NP | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Slavonice | 0 | NP | JH | - | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Budeč | 0 | NP | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Dolní Jablonná | 0 | NP | HB | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Rybova Lhota | 0 | NP | TA | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Oltyně | 0 | NP | TA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Chotěmice | 0 | NP | TA | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Do 1 | De 2 | He 3 | Ka 4 | Ba 5 | Tř 6 | St 7 | No 8 | Če 9 | Ma 10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nová Včelnice | 64 | 18,49 | JH | ||||||||||
2. | Žirovnice | 56 | 19,96 | PE | ||||||||||
3. | Dolní Cerekev | 53 | 19,41 | JI | ||||||||||
4. | Kamenice nad Lipou | 37 | 20,38 | PE | - | |||||||||
5. | Zdešov | 36 | 18,72 | JH | - | - | - | - | - | |||||
6. | Strachoňovice | 28 | 19,37 | JI | - | |||||||||
7. | Český Rudolec | 26 | 20,39 | JH | - | - | - | - | ||||||
8. | Batelov | 14 | 22,60 | JI | - | - | - | - | ||||||
9. | Jakubov u Moravských Budějovic | 10 | 18,06 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Boršov | 10 | 19,21 | JI | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
11. | Stařeč | 8 | 18,92 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
12. | Smrkov | 6 | 19,68 | TA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Štěměchy | 6 | 20,10 | TR | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
14. | Oltyně | 4 | 34,16 | TA | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
15. | Písečné | 3 | 24,75 | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
16. | Kamenice nad Lipou B | 0 | 24,48 | PE | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
-. | Dešná | 0 | 30,37 | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Slavonice | 0 | NP | JH | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 73 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: