Rok:

Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Ka
2
Bo
3
Ka
4
Pe
5
Ži
6
No
7
He
8
1. Heřmaneč 100 17,46JH
15
15
15
6
11
20
10
8
2. Bílý Kámen 80 16,39JI---
17
20
17
11
15
3. Markvarec 58 18,13JH
9
11
0
1
15
8
5
9
4. Kamenice nad Lipou 57 17,52PE
0
10
10
3
-
2
15
17
5. Žďár 54 16,92JH-
0
20
--
17
17
-
6. Drunče 51 16,57JH
2
7
9
15
1
0
7
10
7. Kaliště 41 17,37JI
6
0
5
7
7
10
6
0
8. Oponešice 40 16,08TR
20
20
------
-. Bohdalín 40 16,73PE
0
2
13
---
20
5
10. Střížov 37 15,91JI
0
0
0
20
0
6
0
11
11. Krahulčí 35 18,85JI
0
3
11
0
8
13
0
0
12. Žirovnice A 32 17,19PE
3
0
0
9
10
3
3
4
13. Slapy 31 18,62TA
11
------
20
14. Strmilov 30 16,68JH-
17
0
13
----
-. Dvorce 30 17,94TA
17
13
---
0
-
0
16. Rohovka 28 19,02PE
0
4
4
-
9
1
4
6
17. Chotěmice 26 17,87TA--
17
---
9
-
18. Český Rudolec 25 16,70JH
8
-
1
11
4
-
0
1
-. Batelov A 25 19,44JI
0
8
7
5
5
0
--
20. Radkov 20 19,09JI
10
-
8
0
---
2
21. Žirovnice B 18 17,27PE
1
6
0
8
3
0
-
0
22. Zajíčkov 17 17,82PE-
0
--
17
---
-. Chválkov A 17 18,37PE-
0
2
2
13
0
0
-
24. Cizkrajov 15 17,08JH-
1
3
10
0
0
1
0
-. Strachoňovice 15 19,25JI-
9
6
0
----
26. Libkova Voda 14 20,53PE
0
0
0
4
0
7
0
3
27. Stoklasná Lhota 13 17,81TA------
13
-
-. Jindřichovice 13 18,81JI
13
-------
-. Mysletice 13 19,99JI-----
0
-
13
30. Nová Ves 11 19,79JI
5
0
0
0
6
---
-. Nová Včelnice 11 20,66JH----
2
0
2
7
32. Polesí 9 22,15PE-----
9
--
33. Zdešov 8 18,89JH-----
0
8
-
34. Vesce 7 19,78TA
7
-
0
-----
35. Chválkov B 5 20,14PE-
5
------
-. Zárybničná Lhota 5 24,53TA-----
5
--
37. Panské Dubenky 4 21,61JI
4
-
0
-----
-. Jetřichovec 4 25,58PE-----
4
--
39. Horní Pole 0 23,07JH---
0
----
-. Nová Včelnice S 0 23,28JH------
0
-
-. Suchá 0 24,47JI---
0
----
-. Studená 0 24,81JH---
0
----
-. Stará Říše C 0 25,15JI---
0
----
-. Batelov B 0 25,79JI
0
0
-
0
-
0
--
-. Příseka 0 26,61HB-------
0
-. Jižná 0 27,83JH-
0
------
-. Hrobce 0 28,95LT-------
0
-. Jihlávka 0 29,62JI---
0
----
-. Košice 0 34,61TA--
0
-----
-. Slavonice 0 NPJH-----
0
--
-. Rynárec 0 NPPE
0
0
------
-. Humpolec 0 NPPE-----
0
--
-. Nový Rychnov 0 NPPE-
0
------
-. Nevcehle B 0 NPJI---
0
----
-. Ústrašice B 0 NPTA-----
0
--
-. Světlá nad Sázavou 0 NPHB-
0
------
-. Božejov 0 DSQPE-
0
------
-. Budeč 0 DSQJH
0
-------

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Ka
2
Bo
3
Ka
4
Pe
5
Ži
6
No
7
He
8
1. Nová Včelnice 39 17,75JH
5
8
2
3
8
0
8
5
2. Kamenice nad Lipou B 36 19,49PE
0
5
3
8
3
8
1
8
3. Kamenice nad Lipou A 29 19,27PE
0
0
8
5
5
5
3
3
4. Nová Ves 10 21,62JI
3
0
5
0
2
---
5. Libkova Voda 9 23,15PE-
3
-
1
-
3
0
2
6. Dvorce 8 17,49TA
8
0
0
-----
7. Zdešov 6 19,26JH-
1
----
5
-
8. Zajíčkov 2 19,55PE-----
0
2
-
-. Strachoňovice 2 24,24JI-
0
-
2
----
-. Mysletice 2 25,67JI-----
2
--
-. Světlá nad Sázavou 2 29,24HB-
2
------
12. Slavonice 1 44,11JH-----
1
--
13. Studená 0 26,29JH---
0
----
-. Boršov 0 NPJI-----
0
--

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Ka
2
Bo
3
Ka
4
Pe
5
Ži
6
No
7
He
8
-.Heřmaneč 0 15,52JH------
0
-
-.Žďár 0 15,72JH------
0
-
-.Drunče 0 16,67JH------
0
-
-.Bílý Kámen 0 16,80JI------
0
-
-.Kamenice nad Lipou 0 16,90PE------
0
-
-.Chotěmice 0 17,24TA------
0
-
-.Stoklasná Lhota 0 17,28TA------
0
-
-.Zdešov 0 19,06JH------
0
-


Celkem se účastnilo:  80 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: