Rok:

Výsledky ročníku 2015 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Ka
2
Bo
3
Ka
4
He
5
St
6
Ka
7

8
Ži
9
No
10
1. Bohdalín 131 15,48PE
17
20
20
-
20
17
-
17
-
20
2. Heřmaneč 126 14,91JH
6
17
15
13
17
20
9
2
17
10
3. Kamenice nad Lipou 106 15,42PE
13
15
0
7
13
13
17
-
11
17
-. Český Rudolec 106 15,76JH
0
13
17
17
5
15
11
15
0
13
5. Bílý Kámen 99 16,52JI
7
9
0
20
11
10
7
11
13
11
6. Drunče 69 16,95JH
2
11
8
6
9
7
8
8
10
0
7. Žďár B 51 18,27JH-
5
13
8
----
20
5
8. Batelov 50 16,30JI
0
6
0
5
6
8
13
10
0
2
-. Markvarec 50 16,65JH
10
0
10
0
0
6
10
1
4
9
10. Krahulčí 48 15,18JI
1
-
11
0
15
1
20
0
0
-
11. Střížov 47 16,30JI
0
4
0
-
0
11
0
9
15
8
12. Chválkov 42 17,69PE
0
0
4
10
7
3
0
3
9
6
13. Žirovnice 40 16,65PE
0
8
0
11
2
9
0
0
3
7
-. Žďár A 40 17,86JH
15
10
0
15
------
15. Kaliště 28 17,42JI
4
0
5
0
0
5
6
7
1
0
16. Chotěmice 26 17,74TA
9
-
0
------
17
17. Libkova Voda 21 20,92PE---
9
8
0
0
--
4
18. Slapy 20 17,69TA
20
0
0
-------
19. Radkov 15 16,25JI------
15
0
--
20. Nová Ves 12 18,07JI
5
0
-
2
--
5
---
21. Výčapy 11 19,20TR
11
---------
-. Rohovka 11 22,72PE
0
-
6
-
3
---
0
2
23. Rynárec 10 20,14PE
0
-
0
0
0
-
0
4
6
0
-. Mysletice 10 20,50JI
0
-
0
0
10
0
0
-
0
-
25. Panské Dubenky 9 21,22JI
0
1
--
0
-
0
-
8
0
-. Košice 9 21,40TA--
9
-------
27. Nová Včelnice 8 19,02JH-
3
-
3
-
0
2
--
0
-. Tučapy 8 19,61TA
8
-
0
-------
-. Zdešov 8 21,46JH--------
8
-
30. Dvorce 7 19,17TA
0
7
-
0
------
-. Chýnov 7 22,66TA--
7
-------
32. Strmilov 5 21,75JH--------
5
-
-. Šimanov 5 22,19JI-------
5
--
34. Zdislavice 4 18,51HB------
4
---
-. Včelnička 4 23,83PE---
4
------
-. Valtínov 4 24,11JH
0
--
0
4
-----
37. Křivsoudov 3 18,97BN------
3
---
38. Horní Pole 1 19,03JH------
1
---
-. Tučapy B 1 30,42TA---
1
------
40. Sedlatice 0 17,46JI-------
0
--
-. Střížov B 0 17,50JI-----
0
-
0
--
-. Sedlatice B 0 19,18JI-------
0
--
-. Radotice 0 20,46TR
0
---------
-. Cizkrajov 0 20,68JH----
0
0
0
0
0
-
-. Lhotice 0 20,90TR
0
0
--------
-. Sedmpány 0 21,25BN
0
0
--------
-. Dolní Smrčné 0 21,72JI-----
0
----
-. Stoklasná Lhota 0 22,85TA---------
0
-. Střížov C 0 23,28JI-----
0
----
-. Novosedly nad Nežárkou 0 23,74JH--------
0
-
-. Božejovice 0 24,86TA--------
0
-
-. Chlum u Třeboně 0 26,92JH
0
---------
-. Žirovnice B 0 27,22PE---
0
--
0
-
0
-
-. Chabrovice 0 27,30TA--------
0
-
-. Nový Rychnov 0 27,35PE---
0
--
0
---
-. Kamenice 0 29,90JI-----
0
----
-. Horní Němčice 0 56,02JH------
0
---
-. Nová Včelnice B 0 62,73JH---------
0
-. Studená 0 64,41JH------
0
---
-. Příseka 0 NPJI-----
0
----
-. Oponešice 0 NPTR
0
---------
-. Jižná 0 NPJH---
0
------
-. Dolní Němčice B 0 NPJH--------
0
-
-. Božejov 0 NPPE---
0
------
-. Milíčov 0 NPJI-------
0
--
-. Horní Meziříčko 0 NPJH----
0
-----
-. Choustník 0 NPTA--------
0
-

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Ka
2
Bo
3
Ka
4
He
5
St
6
Ka
7

8
Ži
9
No
10
1. Kamenice nad Lipou A 39 18,39PE
0
5
8
8
8
3
5
-
0
2
2. Kamenice nad Lipou B 33 19,77PE
0
2
2
3
5
8
2
-
3
8
3. Nová Včelnice 32 19,69JH
3
0
-
5
1
5
3
8
2
5
4. Zajíčkov 31 18,35PE--
5
2
0
-
8
5
8
3
5. Dvorce 16 17,14TA
8
8
0
-------
6. Zdešov 10 20,62JH
2
-
3
-----
5
-
7. Lásenice 6 21,72JH
5
--
1
------
-. Nová Ves 6 22,42JI-
3
--
2
-
1
---
9. Ostrov u Macochy 3 21,82BK----
3
-----
10. Chlum u Třeboně 1 24,81JH
1
---------
-. Nová Včelnice Retroteam 1 42,05JH---------
1
12. Chabrovice 0 22,08TA--------
0
-
-. Bezděčín 0 23,68JI-
0
--------
-. Příseka 0 25,14JI-----
0
----
-. Libkova Voda 0 50,78PE---
0
------
-. Strachoňovice 0 NPJI
0
--
0
0
---
0
-
-. Valtínov 0 DSQJH
0
---------
-. Nová Říše 0 DSQJI------
0
---


Celkem se účastnilo:  85 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: