Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 01. 08. 2020 2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-ZRUŠENO!!! OP -
2 01. 08. 2020 2020/08/15 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
3 07. 06. 2020 2020/08/15 Přílepy, III. Ročník, O ZÁMECKÝ POHÁR KM -
4 10. 08. 2020 2020/08/14 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
5 01. 08. 2020 2020/08/15 Hradec u Stoda, Memoriál V.Kašpárka PJ OPH
6 03. 08. 2020 2020/08/14 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
7 25. 07. 2020 2020/08/15 Svatoslav ZRUŠENO, 4.kolo Žďárské ligy Svatoslav TR -
8 29. 07. 2020 2020/08/14 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2020 ZL -
9 01. 08. 2020 2020/08/14 Hovorany, hasičské hřiště, Memoriál Miroslava Zemčíka, Hovorany, M+Ž+Dor 5. HO BHL
10 07. 08. 2020 2020/08/14 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
11 04. 08. 2020 2020/08/14 Rožnov pod Radhoštěm, 9.ročník VS -
12 08. 08. 2020 2020/08/14 Sportovní areál Pěnčín, Pohárová soutěž - 2B Cup PV -
13 05. 08. 2020 2020/08/15 Dalešice, Dalešice JN FNC
14 09. 08. 2020 2020/08/15 Měrotín, hasičský areál, Noční pohárová soutěž N.F.I.Metall OL -
15 15. 08. 2020 2020/08/15 ONL Měrotín - ZRUŠENO!, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
16 02. 08. 2020 2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
17 03. 08. 2020 2020/08/15 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
18 27. 07. 2020 2020/08/16 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
19 02. 08. 2020 2020/08/16 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
20 08. 08. 2020 2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
21 24. 07. 2020 2020/08/22 Vrbno pod Pradědem, 3B, Mnichov-hřiště BR -
22 01. 08. 2020 2020/08/22 51.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
23 08. 08. 2020 2020/08/22 Světlá nad Sázavou, Světlá nad Sázavou HB HBHL
24 08. 08. 2020 2020/08/22 Budilov, O pohár PT ŠHL
25 08. 08. 2020 2020/08/22 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
26 14. 08. 2020 2020/08/21 Amfiteátr Velká Bystřice, IX. ročník pohárové soutěže v požárním útoku OL -
27 08. 08. 2020 2020/08/22 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
28 14. 08. 2020 2020/08/21 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
29 05. 07. 2020 2020/07/05 Daměnice, BNL Daměnice BN BNL
30 01. 08. 2020 2020/08/22 Horní Metelsko/hasičský areál, Panter's pink cup 2020 DO -
31 04. 08. 2020 2020/08/22 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního DO -
32 31. 07. 2020 2020/08/21 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice - 2B PR -
33 08. 08. 2020 2020/08/22 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka a O putovní pohár starosty města TR -
34 31. 07. 2020 2020/08/22 Hradčovice, O pohár starosty obce Hradčovice 3B UH -
35 09. 08. 2020 2020/08/22 Kelčice hřiště, Hodovy pohár, muži, ženy 2B PV -
36 02. 08. 2020 2020/08/22 Citonice, u Rušlému, Noční pohár starosty obce na 2B ZN -
37 22. 08. 2020 2020/08/22 ONL Haňovice - ZRUŠENO!, noční soutěž 2B OL ONL
38 23. 07. 2020 2020/08/21 Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!, Noční Třebelovice TR -
39 09. 08. 2020 2020/08/22 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL -
40 12. 08. 2020 2020/08/22 Bukovno, Bukovno MB FNC
41 10. 08. 2020 2020/08/21 Čechtín, O pohár TR EXČR
42 01. 08. 2020 2020/08/29 Bolelouc u splavu, Dětská soutěž OL -
43 30. 07. 2020 2020/08/29 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB -
44 15. 08. 2020 2020/08/29 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny / 1 terče TC TCL
45 15. 08. 2020 2020/08/29 Dolany, O pohár PT ŠHL
46 24. 08. 2020 2020/08/28 Hasičské hřiště Karlinky, Soutěž o pohár primátora města Liberec LI -
47 15. 08. 2020 2020/08/29 Smilov, Smilov HB HBHL
48 20. 08. 2020 2020/08/29 Suchonice, Fotbalové hřiště, O pohár starostky obce Suchonice, 2B OL -
49 15. 08. 2020 2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
50 16. 08. 2020 2020/08/29 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
51 17. 08. 2020 2020/08/28 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
52 22. 08. 2020 2020/08/22 Miřetice, BNL Miřetice/Chmelná BN BNL
53 22. 07. 2020 2020/08/23 Hamr hřiště, Memoriál Františka Outlého JH -
54 21. 08. 2020 2020/08/28 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
55 23. 08. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Plinkout, HE Plinkout OL HE
56 12. 07. 2020 2020/08/29 Hasičský areál Častohostice, O pohár starostky obce Častohostice - Noční soutěž TR -
57 29. 07. 2020 2020/08/28 Únanov, Koupaliště Pohoda, O pohár koupaliště Pohoda ZN -
58 15. 08. 2020 2020/08/29 Žirovnice, O perleťovou plaketu, noční soutěž, 3B PE PLPU
59 01. 08. 2020 2020/08/29 Bolelouc u splavu, O Putovní pohár Městyse Dub nad Moravou, noční 2B OL -
60 15. 08. 2020 2020/08/29 Nové Sedliště - Areál SDH, FINÁLE CHNHL - CHNHL 4. kolo TC CHNHL
61 19. 08. 2020 2020/08/29 Pěnčín (areál Huť), Pěnčín (areál Huť) JN FNC
62 08. 08. 2020 2020/08/29 Žehrov - areál U rybníka, ŽEHROVSKÝ PALIVEC 2020 MB -
63 16. 08. 2020 2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
64 10. 08. 2020 2020/08/30 Lešná fotbalové hřiště, O pohár starosty obce a starosty sdh VS -
65 17. 08. 2020 2020/08/29 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
66 01. 08. 2020 2020/08/30 Tlumačov - fotbalový areál, O pohár Ekonoma, O pohár Jana Látky DO -
67 01. 08. 2020 2020/08/30 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
68 16. 07. 2020 2020/09/04 Jezdkovice Hřiště, Noční pohárová soutěž OP -
69 31. 07. 2020 2020/09/03 Cizkrajov náves, Noční soutěž o pohár obce Cizkrajov JH -
70 15. 08. 2020 2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota KM -
71 03. 08. 2020 2020/09/03 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku, děti MB -
72 03. 08. 2020 2020/09/03 Sport. areál městyse Chotětov, Chotětovský pohár v požárním útoku na 2B MB -
73 23. 05. 2020 2020/05/23 Zderaz - Hřiště, Zderaz CR OLSY
74 11. 08. 2020 2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ st.žáci BO -
75 11. 08. 2020 2020/09/05 Bratčice, viz. poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ ml.žáci BO -
76 23. 08. 2020 2020/09/05 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
77 03. 02. 2020 2020/09/05 Vidice, 11. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
78 22. 08. 2020 2020/09/05 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
79 31. 08. 2020 2020/09/04 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
80 27. 07. 2020 2020/09/04 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého, Zhoř u Tábora TA -
81 30. 08. 2020 2020/09/05 Hlubočky, HE Hlubočky OL HE
82 11. 08. 2020 2020/09/05 Bratčice viz.poznámky, Útok bude proveden na dvě hadice „B“ muži a ženy BO -
83 14. 08. 2020 2020/09/03 Chropyně - fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala 2B KM -
84 28. 08. 2020 2020/09/04 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
85 21. 08. 2020 2020/09/04 Nepomuky areál pod poldrem, Nepomucký pohár UO -
86 22. 08. 2020 2020/09/05 Stýskaly-hřiště, NIGHT CUP Stýskaly 2020 PS -
87 02. 08. 2020 2020/09/05 Litenčice, Memorial Pavlů Měrkových KM -
88 31. 08. 2020 2020/09/04 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
89 23. 08. 2020 2020/09/06 Nová Včelnice, O pohár starosty města JH PLPU
90 30. 05. 2020 2020/05/30 Pasečnice, Druhé kolo CHVL na 2B široké. DO -
91 10. 08. 2020 2020/09/06 Český Brod, Sportovní den hasičských přípravek KO -
92 29. 08. 2020 2020/09/12 Herálec, Herálec HB HBHL
93 29. 08. 2020 2020/09/12 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
94 17. 08. 2020 2020/09/12 U SUPA Litohoř koupaliště, Memoriál Antonína Abraháma TR -
95 29. 08. 2020 2020/09/12 Sedlatice, O pohár starosty obce JI PLPU
96 22. 08. 2020 2020/09/11 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2020 OL -
97 02. 09. 2020 2020/09/12 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
98 29. 08. 2020 2020/09/12 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
99 07. 09. 2020 2020/09/11 Radimovice, Sychrovský pohár LI JL
100 05. 09. 2020 2020/09/19 Žihobce, O pohár KT ŠHL
101 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
102 05. 09. 2020 2020/09/19 Srch, Srch _ PA HBHL
103 13. 09. 2020 2020/09/19 Stadion Lokomotiva Olomouc, HE Olomouc o pohár oshol kraje a Hejtmana kraje OL HE
104 14. 09. 2020 2020/09/18 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
105 05. 09. 2020 2020/09/19 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec JH PLPU
106 05. 09. 2020 2020/09/19 Kladruby, hřiště, Poslední studna TC TCL
107 30. 08. 2020 2020/09/19 Zahořany - fotbalové hřiště, 4. ročník O pohár starosty obce DO -
108 11. 09. 2020 2020/09/18 Radslavice (noční 2B), O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
109 19. 09. 2020 2020/09/19 ONL Třeština (SU) - ZRUŠENO!, Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
110 14. 09. 2020 2020/09/18 Kosmonosy, Memoriál Josefa Ryse MB JL
111 27. 06. 2020 2020/06/27 Mračnice, Čtvrté kolo CHVL na 2B široké. DO -
112 12. 09. 2020 2020/09/26 Chodová Planá, pivovar, Memoriál V.Zimáka TC TCL
113 04. 04. 2020 2020/09/24 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2020 DO -
114 12. 09. 2020 2020/09/26 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
115 21. 09. 2020 2020/09/25 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
116 20. 09. 2020 2020/09/26 Olešnice, HE Olešnice OL HE
117 12. 09. 2020 2020/09/26 Markvarec, O pohár starosty obce JH PLPU
118 17. 10. 2020 2020/10/17 Staňkov - Sál Lidového Domu, Galavečer s vyhlášením výsledků ročníku 2020 OPH. DO OPH
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Přáslavice342020-08-12 14:26:13
2Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Přáslavice302020-08-12 14:26:05
3Měrotín, hasičský areálnerozlišeno Těšetice252020-08-12 14:04:18
4Hřiště Vranovicenerozlišeno Lužná282020-08-12 12:21:44
5Hřiště Vranovicenerozlišeno Věšín292020-08-12 11:48:48
6Hřiště Vranovicenerozlišeno Věšín272020-08-12 11:43:36
7ČechtínŽeny Čechtín212020-08-12 10:23:39
8Chropyně - fotbalové hřištěnerozlišeno Chropyně12020-08-12 10:04:57
9DalešiceŽeny Mělník92020-08-12 10:04:21
10Výletiště Zahrázovo, SazoviceMuži Záhlinice262020-08-12 09:52:50
11ČechtínŽeny Výčapy202020-08-12 09:22:05
12ČechtínMuži Výčapy472020-08-12 09:20:00
13Měrotín, hasičský areálnerozlišeno Zborovice602020-08-12 09:04:54
14LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Těšetice262020-08-12 08:56:27
15Hřiště Vranovicenerozlišeno Skalice52020-08-12 08:48:02
16PřílepyMuži Babice202020-08-12 07:59:39
17Hradec u Stodanerozlišeno Štítary252020-08-12 07:05:03
18Hřiště Vranovicenerozlišeno Zaječov262020-08-12 06:54:14
19Měrotín, hasičský areálnerozlišeno Olešnice292020-08-12 06:42:54
20Měrotín, hasičský areálnerozlišeno Kožušany432020-08-12 06:41:34
21ČechtínMuži Velký Ořechov462020-08-12 06:40:31
22Sportovní areál Pěnčínnerozlišeno Dolany292020-08-11 23:46:43
23ČechtínŽeny Kouty192020-08-11 22:34:22
2451.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Vidče242020-08-11 22:21:01
2551.ročník Raťkovská Grapanerozlišeno Vidče212020-08-11 22:19:23
26Rožnov pod Radhoštěmnerozlišeno Vidče222020-08-11 22:14:58
27Výletiště Zahrázovo, SazoviceMuži Karolín292020-08-11 21:58:30
28Měrotín, hasičský areálnerozlišeno Alojzov372020-08-11 21:37:11
29PetroviceŽeny Jakubov u Moravských Budějovic182020-08-11 21:23:27
30KamennáŽeny Jakubov u Moravských Budějovic92020-08-11 21:22:41
31ČechtínMuži Černín452020-08-11 21:17:28
32TvarožnáMuži Mokrá172020-08-11 20:21:50
33DalešicePS-12 mužiSezemice182020-08-11 20:06:32
34DalešicePS-12 mužiBozkov172020-08-11 20:03:14
35DalešiceŽeny Bozkov82020-08-11 20:02:57
36DalešiceMuži Bozkov222020-08-11 20:02:40
37LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Kožušany612020-08-11 19:59:05
38Rožnov pod Radhoštěmnerozlišeno Prostřední Bečva212020-08-11 19:57:04
39DalešiceMuži Sezemice212020-08-11 19:48:45
40ČechtínMuži Dešná442020-08-11 19:05:07
41Horní PoříčíMladší žáci Benešova Hora52020-08-11 18:39:27
42Horní PoříčíStarší žáci Čkyně52020-08-11 18:31:16
43ČechtínMuži Blatnice432020-08-11 17:36:27
44PřílepyŽeny Roštění82020-08-11 16:57:48
45KošťálovMuži Sychrov302020-08-11 16:46:46
46PřílepyMuži Žopy222020-08-11 16:45:44
47PřílepyMuži Lavičky92020-08-11 16:44:58
48ČechtínŽeny Jakubov u Moravských Budějovic182020-08-11 16:29:57
49PřílepyŽeny Martinice52020-08-11 16:21:33
50PetroviceMuži Budíkovice462020-08-11 16:21:31
51ČechtínMuži Budíkovice422020-08-11 16:20:28
52Výletiště Zahrázovo, SazoviceDorostenky Machová12020-08-11 14:54:34
53Lešná fotbalové hřištěnerozlišeno Podolí32020-08-11 14:45:07
54Provodovicenerozlišeno Podolí232020-08-11 14:43:17
55Rožnov pod Radhoštěmnerozlišeno Podolí202020-08-11 14:40:02
56KošťálovMuži Hradčany72020-08-11 14:35:21
57Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno *62020-08-11 13:55:02
58Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Metylovice82020-08-11 13:53:29
59Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Metylovice42020-08-11 13:52:50
60Hamr hřištěMuži Mníšek52020-08-11 13:46:45
61ČechtínMuži Horní Kamenice412020-08-11 13:39:37
62KamennáMuži Sedlatice162020-08-11 13:34:57
63Třebelovice !!!ZRUŠENO!!!nerozlišeno Sedlatice62020-08-11 13:32:47
64LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Břidličná352020-08-11 13:10:20
65Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Vlčovice92020-08-11 13:04:22
66Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Vlčovice22020-08-11 13:03:38
67Hovorany, hasičské hřištěMuži Moutnice162020-08-11 13:02:52
68Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Velké Karlovice72020-08-11 13:01:59
69Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Velké Karlovice112020-08-11 13:00:32
70Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Velké Karlovice32020-08-11 12:59:43
71MyštěvesMuži Myštěves12020-08-11 12:59:27
72MyštěvesŽeny Myštěves12020-08-11 12:58:30
73PšánkyŽeny Myštěves12020-08-11 12:57:07
74PšánkyMuži Myštěves302020-08-11 12:56:09
75Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Podhradní Lhota52020-08-11 12:55:23
76Areal SDH Podhradní Lhotanerozlišeno Podhradní Lhota12020-08-11 12:54:51
77Výletiště Zahrázovo, SazoviceMuži Blatnice pod Svatým Antonínkem302020-08-11 12:42:43
78Výletiště Zahrázovo, SazoviceMuži Mistřín252020-08-11 12:42:22
79BukovnoPS-12 mužiDalešice32020-08-11 12:32:24
80Hovorany, hasičské hřištěSmíšený dorostMistřín52020-08-11 12:32:12
81BukovnoŽeny Dalešice32020-08-11 12:32:04
82BukovnoMuži Krásná Ves32020-08-11 12:31:30
83Hovorany, hasičské hřištěŽeny Mistřín72020-08-11 12:31:24
84BukovnoMuži Bukovno22020-08-11 12:31:13
85BukovnoMuži Krásná Ves12020-08-11 12:30:45
86KošťálovŽeny Bratříkov152020-08-11 12:20:23
87LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Janovice322020-08-11 12:03:52
88Lešná fotbalové hřištěnerozlišeno Krhová42020-08-11 11:42:56
89KamennáMuži Čechtín112020-08-11 11:35:35
90Měrotín, hasičský areálnerozlišeno Velká Bystřice362020-08-11 11:34:14
91LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Dub nad Moravou232020-08-11 11:22:52
92KošťálovŽeny Mříčná142020-08-11 10:43:18
93LUDRA CUP Drahanovicenerozlišeno Polomí592020-08-11 10:42:14
94KošťálovMuži Myštěves82020-08-11 10:41:43
95Rožnov pod Radhoštěmnerozlišeno Hošťálková182020-08-11 10:33:49
96Výletiště Zahrázovo, SazoviceMuži Hošťálková242020-08-11 10:33:10
97PřílepyMuži Hošťálková302020-08-11 10:30:38
98KamennáŽeny Čechtín72020-08-11 10:01:59
99Bratčice viz.poznámkynerozlišeno Bratčice32020-08-11 09:56:11
100Bratčice viz.poznámkynerozlišeno Bratčice22020-08-11 09:55:59
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání