Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/04/23 2019/05/18 Žernovník, O pohár SDH Žernovník BK VCBL
2 2019/05/05 2019/05/19 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI JOL
3 2019/04/29 2019/05/19 Jarošov, O putovní pohár SDH Jarošov UH VCUH
4 2019/05/10 2019/05/25 Kšely, 3. kolo 19. ročníku Podlipanské ligy KO PL
5 2019/04/03 2019/05/25 hřiště Domamil, O pohár starosty obce TR -
6 2019/05/20 2019/05/24 Bechov, hasičské hřiště, Pohár Formanka, 3B - nástřikové terče MB BP
7 2019/05/09 2019/05/24 Čeperka, sportovní areál, III.kolo LPO - Čeperka PA LPO
8 2019/05/11 2019/05/25 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku MH / 2 základny TC TCL
9 2019/05/11 2019/05/24 Jezeřany-Maršovice, hřiště, O pohár obce Jezeřany-Maršovice,BHL+ZNL M+Ž+dorost ZN ZNL
10 2019/05/05 2019/05/19 Petrovice, III. kolo DO CHL
11 2019/05/11 2019/05/25 Oplot, O pohár SDH Oplot PJ OPH
12 2019/05/12 2019/05/25 Záchlumí, Záchlumí UO VCU
13 2019/05/12 2019/05/25 Heřmaneč, O pohár starosty obce JH PLPU
14 2019/05/12 2019/05/24 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
15 2019/05/19 2019/05/25 Panské Dubenky, Panské Dubenky JI JHHL
16 2019/05/19 2019/05/25 Stražisko - koupaliště, O pohár starosty PV VCPV
17 2019/05/20 2019/05/24 Mříčná, Mříčenský pohár SM JL
18 2019/04/15 2019/05/25 Hřiště Soběsuky, O pohár starosty KM -
19 2019/05/17 2019/05/24 Hostěrádky-Rešov, O pohár starosty obce, Memoriál mjr. Jana Červinky VY VCOV
20 2019/05/11 2019/05/25 Třebelovice, O pohár SDH Třebelovice, noční soutěž 2B TR JOL
21 2019/05/15 2019/05/25 Radíkov, O pohár SDH Radíkov PR VCPR
22 2019/05/09 2019/05/25 Břehy, na hřišti, IV.kolo LPO - Břehy PA LPO
23 2019/05/20 2019/05/24 Libuň, Memoriál Pavla Bartoníčka JC JL
24 2019/05/11 2019/05/26 Křenovy, O pohár Hořiny DO OPH
25 2019/05/12 2019/05/26 Dolní Němčice, O pohár SDH Dolní Němčice JH PLPU
26 2019/05/14 2019/05/25 Senetářov, MEMORIÁL JAROSLAVA ZOUHARA BK VCBL
27 2019/05/14 2019/05/25 Netín, 2.kolo Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
28 2019/05/12 2019/05/26 Myslibořice, O pohár starosty obce TR TRL
29 2019/04/27 2019/05/25 Louka u Jemnice, Pohárová soutěž TR -
30 2019/05/01 2019/05/25 1. kolo MSP (2B), Svoboda, hasičské hřiště na ulici Vlčoch OP -
31 2019/05/17 2019/05/31 Květinov - noční, Květinov - noční HB HBHL
32 2019/05/13 2019/05/26 Hluboká - koupliště, IV. kolo DO CHL
33 2019/05/18 2019/05/31 Dobřínsko, fotbalové hřiště, O pohár starosty obce, II. kolo ZNL ZN ZNL
34 2019/05/19 2019/05/31 Horní Třešňovec, 2. kolo VČHL UO VČHL
35 2019/05/19 2019/05/31 Tučapy, O pohár starosty města Holešova KM PHL
36 2019/05/20 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
37 2019/06/01 2019/06/01 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT JČHL
38 2019/05/05 2019/06/01 Milotice nad Opavou (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
39 2019/05/12 2019/06/01 Jasenice, O pohár TR ŽL
40 2019/05/18 2019/06/01 Kostníky, O pohár SDH Kostníky TR JOL
41 2019/05/18 2019/05/31 Počenice , fotbalový stadion, VC MHJ PR 2019 - Počenice KM MHJPR
42 2019/05/19 2019/05/31 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse JH VCT
43 2019/05/17 2019/05/31 Rohovládova Bělá, na hřišti, V.kolo LPO - Rohovládova Bělá PA LPO
44 2019/05/17 2019/05/31 hřiště Valašská Senice, Noční pohárová soutež, 2B VS -
45 2019/05/22 2019/06/01 Jeřmanice, Jeřmanice LI FNC
46 2019/05/18 2019/06/01 Nová Ves - Hřiště nad Vsí, 1. kolo CHNHL DO CHNHL
47 2019/05/19 2019/05/31 Velké Karlovice, 21.ročník O PUTOVNÍ POHÁR OBCE VELKÉ KARLOVICE, 2B VS VHL
48 2019/05/14 2019/06/02 Výškovice, místní hřiště, XX.ročník O putovní pohár SDH Výškovice NJ -
49 2019/05/19 2019/06/01 Bystřec, 3. kolo VČHL UO VČHL
50 2019/05/20 2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP PT ZČHL
51 2019/05/12 2019/06/02 Čikov, O putovní pohár starosty obce Čikov TR ŽL
52 2019/05/20 2019/06/01 Ostrov u Macochy, O pohár SDH Ostrov u Macochy BK VCBL
53 2019/05/19 2019/06/02 Výčapy, Pohár starosty SDH TR TRL
54 2019/05/17 2019/06/02 Pod Hněvošickým pahorkem, Moravskoslezský pohár, 3.kolo, muži-3B, ženy-2B OP -
55 2019/05/20 2019/06/07 hřiště Leskovec, 7.Noční hasičská soutěž O pohár valašských kotárů VS -
56 2019/05/03 2019/06/05 Provodovice, Noční soutěž - O pohár SDH Provodocice PR -
57 2019/05/26 2019/06/07 Babice, O pohár SDH Babice VS PHL
58 2019/05/25 2019/06/08 Bor, náhradní hřiště, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
59 2019/06/03 2019/06/07 Sychrov, Káčovský pohár MB JL
60 2019/05/25 2019/06/08 Štítary, Vzpomínkový memoriál DO OPH
61 2019/05/27 2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH PS ZČHL
62 2019/05/27 2019/06/07 Aréna Zalužany, O pohár SDH Zalužany PB BL
63 2019/05/19 2019/06/08 Stránecká Zhoř, O pohár ZR ŽL
64 2019/05/25 2019/06/07 Císařov-u obecního úřadu, VC MHJ 2019 - Císařov PR MHJPR
65 2019/05/26 2019/06/07 Halámky, O pohár SDH Halámky JH VCT
66 2019/05/26 2019/06/07 Trnov, 4. kolo VČHL RK VČHL
67 2019/05/31 2019/06/07 Radslavice, O pohár starosty obce Radslavice VY VCOV
68 2019/05/26 2019/06/07 Zdíkov, O pohár starosty obce Zdíkov PT PBHL
69 2019/06/03 2019/06/08 Příšovice, PKL Příšovice LI PKL
70 2019/05/09 2019/06/07 Světlá nad Sázavou, O Pohár starosty města Světlá nad Sázavou HB -
71 2019/05/12 2019/06/07 Bolelouc, Výletiště u splavu, Pohárová noční soutěž, 2B OL -
72 2019/06/02 2019/06/08 Horní Němčice (noční), Horní Němčice (noční) JH JHHL
73 2019/05/19 2019/06/06 Olšany u Prostějova, Noční soutěž na 2B. PV -
74 2019/05/29 2019/06/08 Velké Hamry, Velké Hamry JN FNC
75 2019/05/19 2019/06/08 Zádveřice, noční soutěž O pohár starosty ZL -
76 2019/05/25 2019/06/08 Dešná, Memoriál Jaroslava Mrkvy, noční soutěž 2B JH JOL
77 2019/05/26 2019/06/08 Křenovice, O pohár starosty PR PRL
78 2019/05/27 2019/06/09 Štichovice, O pohár starosty SDH PS ZČHL
79 2019/05/27 2019/06/08 Aréna Březnice, O pohár SDH Březnice PB BL
80 2019/06/03 2019/06/09 Košťálov, PKL Košťálov SM PKL
81 2019/05/31 2019/06/08 Šaratice, O putovní pohár starosty obce Šaratice VY VCOV
82 2019/05/19 2019/06/09 Lavičky, O pohár Lavičky ZR ŽL
83 2019/05/26 2019/06/09 Čechtín, O pohár SDH TR TRL
84 2019/05/25 2019/06/09 Areál koupaliště Lipjo, 4. kolo Moravskoslezského poháru - Chlebičov (3B) OP -
85 2019/06/07 2019/06/14 Vrchoslavice-hřiště, Vrchoslavská pohárovka PV -
86 2019/06/01 2019/06/15 Brod nad Tichou, hřiště, O pohár SDH a starosty obce / 2 základny TC TCL
87 2019/06/01 2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
88 2019/06/01 2019/06/15 Nová Ves u Světlé, Nová Ves u Světlé HB HBHL
89 2019/06/01 2019/06/15 Honezovice, O pohár starosty obce PJ OPH
90 2019/06/09 2019/06/15 Dětkovice, Dětkovice PV HE
91 2019/06/01 2019/06/15 Předín - sportovní areál, Noční soutěž mladých hasičů TR -
92 2019/06/09 2019/06/15 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
93 2019/05/03 2019/06/14 Fotbalové hřiště Grešlové Mýto, O pohár starosty obce Grešlové Mýto ZN -
94 2019/06/05 2019/06/15 Frýdštejn, Frýdštejn JN FNC
95 2019/06/01 2019/06/15 Mochtín - hřiště, 2.kolo CHNHL KT CHNHL
96 2019/06/10 2019/06/15 Chotětov, fotbalové hřiště, Chotětovský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
97 2019/06/02 2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ PA EXČR
98 2019/06/02 2019/06/14 Pozděchov, 44. ročník - O POHÁR PŘÁTELSTVÍ, 2B VS VHL
99 2019/06/01 2019/06/21 Nové Bránice, Noční soutěž v požárním útoku BO -
100 2019/06/11 2019/06/21 Vesec pod Kozákovem, Vesec pod Kozákovem SM FNC
101 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
102 2019/05/22 2019/06/22 Stará Ves (2B), louka za kinem BR HLPP
103 2019/06/08 2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ JI EXČR
104 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár starosty obce DO -
105 2019/04/07 2019/06/22 Na návsi obce (asfalt)., Soutěž o pohár starosty městyse Heraltice TR -
106 2019/06/08 2019/06/22 Planá, stadion, Soutěž v požárním útoku / 1 základna TC TCL
107 2019/06/16 2019/06/22 Chvalkovice, Chvalkovice OL HE
108 2019/06/09 2019/06/21 Novosedly nad Nežárkou, O pohár SDH Novosedly nad Nežárkou JH VCT
109 2019/04/04 2019/06/10 Fotbalové hřiště Zahořany, O pohár Haima cup DO -
110 2019/06/08 2019/06/22 Vepříkov - noční, Vepříkov - noční HB HBHL
111 2019/06/09 2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice JI EXČR
112 2019/06/09 2019/06/23 Kněžice, Pohár starosty OÚ, Memoriál A. Šloufa TR TRL
113 2019/06/09 2019/06/21 Němetice, pohárovka 2B VS VHL
114 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
115 2019/06/28 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
116 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
117 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
118 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
119 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
120 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
121 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
122 2019/06/09 2019/06/29 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
123 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
124 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
125 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
126 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
127 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
128 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
129 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
130 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
131 2019/06/29 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
132 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
133 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
134 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
135 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
136 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
137 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
138 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
139 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
140 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
141 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
142 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
143 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
144 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
145 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
146 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
147 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
148 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
149 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
150 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
151 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
152 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
153 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
154 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
155 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
156 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
157 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
158 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
159 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
160 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
161 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
162 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
163 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
164 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
165 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
166 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
167 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
168 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
169 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
170 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
171 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
172 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
173 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
174 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
175 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
176 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
177 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
178 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
179 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
180 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
181 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
182 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
183 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
184 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
185 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
186 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
187 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
188 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
189 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
190 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
191 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
192 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
193 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
194 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
195 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
196 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
197 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
198 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
199 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
200 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
201 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
202 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
203 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
204 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
205 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
206 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
207 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
208 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
209 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
210 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
211 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
212 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
213 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
214 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
215 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
216 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
217 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
218 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
219 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
220 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
221 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
222 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
223 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
224 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
225 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
226 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
227 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
228 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
229 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
230 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
231 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
232 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
233 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
234 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
235 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
236 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
237 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
238 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
239 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
240 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
241 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
242 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
243 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
244 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
245 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
246 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
247 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
248 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
249 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
250 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
251 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
252 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
253 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
254 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
255 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
256 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
257 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
258 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
259 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
260 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
261 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
262 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
263 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
264 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
265 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
266 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
267 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
268 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
269 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
270 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
271 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
272 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
273 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
274 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
275 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
276 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
277 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
278 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
279 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
280 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
281 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
282 2019/06/01 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Pohárová soutěž o putovní pohár, OLMH okr. TR TR -
283 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
284 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
285 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
286 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
287 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
288 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
289 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
290 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
291 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
292 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
293 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
294 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
295 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
296 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
297 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
298 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
299 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
300 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
301 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Počenice , fotbalový stadionMuži Ludéřov82019-05-19 10:20:21
2Stražisko - koupalištěŽeny Bílovice42019-05-19 10:16:06
3Stražisko - koupalištěŽeny Bílovice72019-05-19 10:15:43
4Hostěrádky-RešovMuži Ludéřov132019-05-19 10:13:25
5Stražisko - koupalištěŽeny Soběsuky62019-05-19 10:07:10
6Stražisko - koupalištěŽeny Soběsuky22019-05-19 10:06:41
7Stražisko - koupalištěMuži Bílovice82019-05-19 10:05:53
8Kožichovice, hasičský areálnerozlišeno Kněžice122019-05-19 09:45:18
9Kožichovice, hasičský areálnerozlišeno Kněžice82019-05-19 09:44:10
10Dolní Vilémovicenerozlišeno Kněžice102019-05-19 09:42:35
11Dolní Vilémovicenerozlišeno Kněžice72019-05-19 09:41:35
12Na návsi obce (asfalt).nerozlišeno Kněžice22019-05-19 09:38:39
13Na návsi obce (asfalt).nerozlišeno Kněžice62019-05-19 09:37:40
14MyslibořiceMuži Kněžice112019-05-19 09:36:00
15Počenice , fotbalový stadionMuži Chvalnov92019-05-19 08:56:14
16Hostěrádky-RešovMuži Pustiměř122019-05-19 08:30:45
17Hostěrádky-RešovŽeny Pustiměř42019-05-19 08:30:14
18ZáchlumíMuži Černovír62019-05-19 07:52:00
19KšelyMladší žáci Zibohlavy52019-05-19 07:48:49
20KšelyMladší žáci Zibohlavy42019-05-19 07:48:11
21Počenice , fotbalový stadionŽeny Čechy52019-05-19 07:47:48
22Radkova LhotaMuži Morkovice222019-05-19 07:36:30
23ZáchlumíŽeny Mistrovice202019-05-19 07:35:08
24NetínŽeny Jabloňov32019-05-19 06:57:05
25NetínJuniorkyJabloňov92019-05-19 06:56:50
26JarošovŽeny Velký Ořechov82019-05-19 06:18:53
27Počenice , fotbalový stadionŽeny Kojetín42019-05-19 06:17:51
28Počenice , fotbalový stadionMuži Vrchoslavice102019-05-19 03:20:16
29Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Oprechtice102019-05-19 00:25:59
30Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Oprechtice62019-05-19 00:24:44
31Bor, náhradní hřištěnerozlišeno Planá182019-05-18 23:28:20
32Bor, náhradní hřištěnerozlišeno Planá162019-05-18 23:27:43
33Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Horšovský Týn52019-05-18 23:27:25
34Bor, náhradní hřištěnerozlišeno Planá142019-05-18 23:27:05
35Bor, náhradní hřištěnerozlišeno Planá122019-05-18 23:26:22
36KšelyŽeny Miškovice22019-05-18 22:51:39
37Počenice , fotbalový stadionŽeny Polkovice22019-05-18 22:43:17
38Radkova LhotaMuži Vrchoslavice162019-05-18 22:29:48
39KšelyPřípravka Rostoklaty42019-05-18 22:26:19
40ZáchlumíMuži Nekoř52019-05-18 21:46:00
41Bor, náhradní hřištěnerozlišeno Kladruby112019-05-18 21:24:31
42Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Štítary42019-05-18 21:11:53
43Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Štítary82019-05-18 21:11:05
44Třebelovicenerozlišeno Stará Říše152019-05-18 20:45:08
45Počenice , fotbalový stadionMuži Počenice12019-05-18 20:32:21
46Počenice , fotbalový stadionŽeny Počenice12019-05-18 20:31:22
47KostníkyMuži Rácovice42019-05-18 20:17:03
48Počenice , fotbalový stadionŽeny Nětčice32019-05-18 20:06:14
49Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Horní Metelsko32019-05-18 20:05:55
50Nová Ves - Hřiště nad Vsínerozlišeno Nové Sedliště22019-05-18 20:02:03
51Třebelovicenerozlišeno Lesná142019-05-18 19:42:39
52Křenovynerozlišeno Čelákovy232019-05-18 19:04:37
53KostníkyMuži Střížov32019-05-18 18:58:16
54Dolní NěmčiceŽeny Choustník92019-05-18 18:44:34
55Dolní NěmčiceMuži Choustník212019-05-18 18:43:59
56Kožichovice, hasičský areálnerozlišeno Čechtín92019-05-18 18:27:43
57Kožichovice, hasičský areálnerozlišeno Čechtín62019-05-18 18:27:26
58Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Kobylí62019-05-18 17:51:20
59RadíkovMuži Pasohlávky12019-05-18 16:22:16
60Jezeřany-Maršovice, hřištěMuži Pasohlávky22019-05-18 15:58:36
61ŽernovníkMuži Měrotín332019-05-18 13:47:43
62Pod Hněvošickým pahorkemMuži Zátor142019-05-18 13:40:40
631. kolo MSP (2B)nerozlišeno Zátor382019-05-18 13:36:31
64Květinov - nočníMuži Sedlatice122019-05-18 13:18:26
65ZáchlumíMuži Horní Třešňovec42019-05-18 12:08:43
66ZáchlumíŽeny Horní Třešňovec22019-05-18 12:07:31
67Květinov - nočníMuži Květinov112019-05-18 11:46:05
68Hostěrádky-RešovMuži Křenovice152019-05-18 11:34:38
69Hostěrádky-RešovMuži Křenovice112019-05-18 11:32:51
70Květinov - nočníSmíšený dorostPohled22019-05-18 11:21:28
71Květinov - nočníŽeny Pohled22019-05-18 11:21:02
72Květinov - nočníMuži Pohled12019-05-18 11:20:18
73ŽernovníkMuži Hartmanice262019-05-18 10:39:41
74ŽernovníkMuži >35 let Hartmanice52019-05-18 10:39:19
75RadíkovMuži Velká (Hranice III)22019-05-18 10:02:18
76LudslaviceMuži Velká (Hranice III)322019-05-18 09:58:30
77Kožichovice, hasičský areálnerozlišeno Domamil52019-05-18 09:58:07
78Kožichovice, hasičský areálnerozlišeno Domamil22019-05-18 09:57:58
79LoučanyMuži Chválkovice142019-05-18 09:00:20
80LudslaviceŽeny Olšovec122019-05-18 08:26:11
81Květinov - nočníMuži Choltice22019-05-18 06:33:29
82Pod Hněvošickým pahorkemMuži Chlebičov22019-05-18 06:03:53
83Květinov - nočníMuži Petrovice92019-05-18 05:03:36
84Pod Hněvošickým pahorkemMuži Služovice132019-05-18 04:20:46
85Pod Hněvošickým pahorkemŽeny Služovice52019-05-18 02:13:39
86SenetářovMuži Ostrov u Macochy72019-05-18 01:37:05
87KšelynepřijedouDolní Břežany32019-05-17 23:45:05
88Pod Hněvošickým pahorkemŽeny Velké Hoštice22019-05-17 23:31:10
89Květinov - nočníMuži Vepříkov82019-05-17 22:33:38
90Květinov - nočníŽeny Dolní Krupá72019-05-17 22:28:19
91Květinov - nočníMuži Dolní Krupá62019-05-17 22:27:23
92Pod Hněvošickým pahorkemMuži Prchalov32019-05-17 22:12:34
93Pod Hněvošickým pahorkemMuži Prchalov122019-05-17 22:12:17
94Pod Hněvošickým pahorkemMuži Prchalov72019-05-17 22:12:03
95Pod Hněvošickým pahorkemŽeny Svoboda42019-05-17 22:10:54
96Pod Hněvošickým pahorkemMuži Svoboda52019-05-17 22:09:56
97KrasoniceMuži Stará Říše212019-05-17 21:39:22
981. kolo MSP (2B)nerozlišeno Branka u Opavy372019-05-17 21:38:04
99KrasoniceŽeny Stará Říše82019-05-17 21:26:00
100Krahulov, fotbalové hřištěŽeny Boršov22019-05-17 21:20:47
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání