Kaliště
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál Františka Pizy |
Kontakt: |
Vojtěch Šindelář |
Kdy: |
05. 05. 2018 13:30 |
Telefon: |
721 733 725 |
Začátek rezervace: |
22. 04. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
05. 05. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
05. 05. 2018 13:30 |
Konec hlasování: |
05. 05. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Bezděkov pod Třemšínem | 16,12 | PB | - | - |
|
2. | Krotějov Sport | 16,42 | TA | - | - |
|
3. | Sedlatice A | 16,62 | JI | - | - |
|
4. | Stoklasná Lhota | 17,41 | TA | - | - | |
5. | Chotěmice | 17,89 | TA | - | - | |
6. | Český Rudolec | 17,89 | JH | - | - | |
7. | Heřmaneč | 17,90 | JH | - | - | |
8. | Batelov | 18,30 | JI | - | - | |
9. | Telč | 19,03 | JI | - | - | |
10. | Cizkrajov | 19,06 | JH | - | - | |
11. | Žirovnice | 19,10 | PE | - | - | |
12. | Markvarec | 19,13 | JH | - | - | |
13. | Libkova Voda | 19,30 | PE | - | - | |
14. | Strachoňovice | 20,41 | JI | - | - | |
15. | Kaliště | 20,66 | JI | - | - | |
16. | Panské Dubenky | 22,15 | JI | - | - | |
17. | Skrýchov u Malšic | 22,41 | TA | - | - | |
18. | Kamenice nad Lipou B | 22,61 | PE | - | - | |
19. | Horní Pole | 23,62 | JH | - | - | |
20. | Strmilov | 26,36 | JH | - | - | |
21. | Počátky | 26,78 | PE | - | - | |
22. | Lomnice nad Lužnicí | 34,17 | JH | - | - | |
23. | Rynárec | 42,06 | PE | - | - | |
24. | Zahorčice | NP | ST | - | - | |
24. | Nevcehle | NP | JI | - | - | |
24. | Drunče | DSQ | JH | - | - | |
24. | Mysletice | DSQ | JI | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Heřmaneč
|
Název soutěže a popis: |
O pohár SDH Heřmaneč |
Kontakt: |
Ondřej Pecha |
Kdy: |
02. 06. 2018 13:00 |
Telefon: |
721 181 452 |
Začátek rezervace: |
20. 05. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
02. 06. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
02. 06. 2018 13:00 |
Konec hlasování: |
02. 06. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Oponešice | 16,68 | TR | - | - | |
2. | Chotěmice | 17,34 | TA | - | - | |
3. | Heřmaneč | 17,79 | JH | - | - | |
4. | Mysletice | 17,88 | JI | - | - | |
5. | Sedlejov | 18,30 | JI | - | - | |
6. | Český Rudolec | 18,52 | JH | - | - | |
7. | Dobronice u Chýnova | 18,70 | TA | - | - | |
8. | Strmilov | 19,23 | JH | - | - | |
9. | Cizkrajov | 20,15 | JH | - | - | |
10. | Libkova Voda | 20,69 | PE | - | - | |
11. | Kaliště | 26,16 | JI | - | - | |
12. | Počátky | 28,84 | PE | - | - | |
13. | Rynárec | 30,20 | PE | - | - | |
14. | Choustník | 38,74 | TA | - | - | |
15. | Batelov | NP | JI | - | - | |
16. | Rohovka | NP | PE | - | - | |
17. | Žirovnice | NP | PE | - | - | |
18. | Telč | NP | JI | - | - | |
19. | Strachoňovice | NP | JI | - | - | |
20. | Kamenice nad Lipou B | NP | PE | - | - | |
21. | Markvarec | DSQ | JH | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Kamenice nad Lipou
|
Název soutěže a popis: |
O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž |
Kontakt: |
Lukáš Chalupa |
Kdy: |
16. 06. 2018 21:00 |
Telefon: |
728 454 808 |
Začátek rezervace: |
03. 06. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
16. 06. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
16. 06. 2018 21:00 |
Konec hlasování: |
16. 06. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Heřmaneč | 16,88 | JH | - | - | |
2. | Strachoňovice | 18,12 | JI | - | - | |
3. | Načeradec | 18,31 | BN | - | - | |
4. | Chválkov | 18,58 | PE | - | - | |
5. | Libkova Voda | 18,79 | PE | - | - | |
6. | Božejovice | 19,33 | TA | - | - | |
7. | Cizkrajov | 20,45 | JH | - | - | |
8. | Drunče | 20,83 | JH | - | - | |
9. | Nová Ves | 21,50 | JI | - | - | |
10. | Markvarec | 21,95 | JH | - | - | |
11. | Rohovka | 22,33 | PE | - | - | |
12. | Strmilov | 24,64 | JH | - | - | |
13. | Batelov | 27,41 | JI | - | - | |
14. | Počátky | 27,86 | PE | - | - | |
15. | Sedlejov | 32,70 | JI | - | - | |
16. | Žirovnice | 34,49 | PE | - | - | |
17. | Rynárec | NP | PE | - | - | |
18. | Kamenice nad Lipou B | NP | PE | - | - | |
19. | Rybova Lhota | NP | TA | - | - | |
20. | Mysletice | NP | JI | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Mysletice
|
Název soutěže a popis: |
O pohár SDH Mysletice |
Kontakt: |
Lukáš Tetour |
Kdy: |
23. 06. 2018 13:00 |
Telefon: |
728 440 982 |
Začátek rezervace: |
10. 06. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
23. 06. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
23. 06. 2018 13:00 |
Konec hlasování: |
23. 06. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolní Němčice | 18,47 | JH | - | - | |
2. | Mysletice | 18,64 | JI | - | - | |
3. | Markvarec | 19,12 | JH | - | - | |
4. | Kamenice | 19,42 | JI | - | - | |
5. | Libkova Voda | 19,60 | PE | - | - | |
6. | Cizkrajov | 19,79 | JH | - | - | |
7. | Heřmaneč | 20,21 | JH | - | - | |
8. | Žirovnice | 20,36 | PE | - | - | |
9. | Sedlejov | 20,55 | JI | - | - | |
10. | Rynárec | 20,99 | PE | - | - | |
11. | Strachoňovice | 21,20 | JI | - | - | |
12. | Milíčov | 21,35 | JI | - | - | |
13. | Batelov | 21,66 | JI | - | - | |
14. | Kamenice nad Lipou B | 22,48 | PE | - | - | |
15. | Strmilov | 35,55 | JH | - | - | |
16. | Kaliště | NP | JI | - | - | |
17. | Český Rudolec | DSQ | JH | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Batelov
|
Název soutěže a popis: |
O pohár SDH Batelov, noční soutěž |
Kontakt: |
Drahomír Taclík |
Kdy: |
07. 07. 2018 21:00 |
Telefon: |
733 547 475 |
Začátek rezervace: |
24. 06. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
07. 07. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
07. 07. 2018 21:00 |
Konec hlasování: |
07. 07. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Mysletice | 17,92 | JI | - | - | |
2. | Drunče | 18,10 | JH | - | - | |
3. | Střížov | 18,17 | JI | - | - | |
4. | Dolní Němčice | 18,21 | JH | - | - | |
5. | Markvarec | 18,32 | JH | - | - | |
6. | Žirovnice | 18,40 | PE | - | - | |
7. | Strmilov | 18,95 | JH | - | - | |
8. | Kamenice | 19,36 | JI | - | - | |
9. | Milíčov | 20,36 | JI | - | - | |
10. | Heřmaneč | 20,46 | JH | - | - | |
11. | Choustník | 21,56 | TA | - | - | |
12. | Rynárec | 21,61 | PE | - | - | |
13. | Strachoňovice | 23,12 | JI | - | - | |
14. | Dolní Cerekev | 23,30 | JI | - | - | |
15. | Počátky | 23,34 | PE | - | - | |
16. | Cizkrajov | 24,05 | JH | - | - | |
17. | Kaliště | 29,71 | JI | - | - | |
18. | Rohovka | 29,76 | PE | - | - | |
19. | Rácov | 31,59 | JI | - | - | |
20. | Nová Ves | 31,43 | JI | - | - | |
21. | Telč | 38,29 | JI | - | - | |
22. | Kamenice nad Lipou B | NP | PE | - | - | |
22. | Kamenice nad Lipou A | NP | PE | - | - | |
22. | Libkova Voda | NP | PE | - | - | |
22. | Panské Dubenky | NP | JI | - | - | |
22. | Batelov | NP | JI | - | - | |
22. | Lomnice nad Lužnicí | DSQ | JH | - | - | |
22. | Rybova Lhota | DSQ | TA | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Nová Včelnice | 17,85 | JH | - | - | |
2. | Zajíčkov | 18,00 | PE | - | - | |
3. | Dolní Cerekev | 18,35 | JI | - | - | |
4. | Strachoňovice | 20,79 | JI | - | - | |
5. | Zdešov | 21,12 | JH | - | - | |
6. | Choustník | 21,48 | TA | - | - | |
7. | Střížov | 22,29 | JI | - | - | |
8. | Lomnice nad Lužnicí | 22,34 | JH | - | - | |
9. | Mysletice | 22,37 | JI | - | - | |
10. | Batelov | 22,66 | JI | - | - | |
11. | Milíčov | 24,93 | JI | - | - | |
12. | Cizkrajov | 26,49 | JH | - | - | |
13. | Chválkov | 33,58 | PE | - | - | |
Rynárec
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obce Rynárec |
Kontakt: |
Zdeněk Vlk |
Kdy: |
14. 07. 2018 12:00 |
Telefon: |
721 553 264 |
Začátek rezervace: |
01. 07. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
14. 07. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
14. 07. 2018 12:00 |
Konec hlasování: |
14. 07. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou B | 14,53 | PE | - | - | |
2. | Markvarec | 15,10 | JH | - | - | |
3. | Žirovnice | 15,27 | PE | - | - | |
4. | Batelov | 15,96 | JI | - | - | |
5. | Strachoňovice | 16,08 | JI | - | - | |
6. | Heřmaneč | 16,29 | JH | - | - | |
7. | Rynárec | 16,93 | PE | - | - | |
8. | Cizkrajov | 17,16 | JH | - | - | |
9. | Božejovice | 17,46 | TA | - | - | |
10. | Kaliště | 17,57 | JI | - | - | |
11. | Choustník | 17,82 | TA | - | - | |
12. | Libkova Voda | 20,95 | PE | - | - | |
13. | Rudolfov | 22,14 | CB | - | - | |
14. | Mysletice | 22,42 | JI | - | - | |
15. | Dolní Němčice | NP | JH | - | - | |
15. | Milíčov | NP | JI | - | - | |
15. | Strmilov | DSQ | JH | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Kaliště
|
Název soutěže a popis: |
Javořická noční soutěž |
Kontakt: |
Vojtěch Šindelář |
Kdy: |
14. 07. 2018 20:00 |
Telefon: |
721 733 725 |
Začátek rezervace: |
01. 07. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
14. 07. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
14. 07. 2018 20:00 |
Konec hlasování: |
14. 07. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou B | 15,42 | PE | - | - | |
2. | Heřmaneč | 15,64 | JH | - | - | |
3. | Dešná | 15,65 | JH | - | - | |
4. | Markvarec | 15,91 | JH | - | - | |
5. | Žirovnice | 16,90 | PE | - | - | |
6. | Kaliště | 18,07 | JI | - | - | |
7. | Sedlejov | 18,12 | JI | - | - | |
8. | Kozmice | 18,74 | TA | - | - | |
9. | Rynárec | 18,80 | PE | - | - | |
10. | Batelov | 19,02 | JI | - | - | |
11. | Strmilov | 21,99 | JH | - | - | |
12. | Rohovka | 23,22 | PE | - | - | |
13. | Šimanov | 24,19 | JI | - | - | |
14. | Božejovice | 27,11 | TA | - | - | |
15. | Panské Dubenky | 28,09 | JI | - | - | |
16. | Počátky | 23,56 | PE | - | - | |
17. | Dolní Cerekev | 35,96 | JI | - | - | |
18. | Mysletice | 37,22 | JI | - | - | |
19. | Český Rudolec | NP | JH | - | - | |
19. | Dolní Němčice | NP | JH | - | - | |
19. | Nová Ves | NP | JI | - | - | |
19. | Strachoňovice | NP | JI | - | - | |
19. | Milíčov | NP | JI | - | - | |
19. | Drunče | NP | JH | - | - | |
19. | Horní Pole | DSQ | JH | - | - | |
19. | Libkova Voda | DSQ | PE | - | - | |
19. | Cizkrajov | DSQ | JH | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Zajíčkov | 18,28 | PE | - | - | |
2. | Nová Včelnice | 19,31 | JH | - | - | |
3. | Mysletice | 19,52 | JI | - | - | |
4. | Strachoňovice | 20,42 | JI | - | - | |
5. | Boršov B | 20,67 | JI | - | - | |
6. | Lomnice nad Lužnicí | 22,03 | JH | - | - | |
7. | Horní Pole | 25,98 | JH | - | - | |
8. | Zdešov | 36,24 | JH | - | - | |
9. | Dolní Cerekev | 37,23 | JI | - | - | |
10. | Batelov | 37,56 | JI | - | - | |
11. | Chválkov | NP | PE | - | - | |
11. | Choustník | NP | TA | - | - | |
Kamenice nad Lipou
|
Název soutěže a popis: |
Walter Cup, III. ročník |
Kontakt: |
Lukáš Chalupa |
Kdy: |
28. 07. 2018 13:00 |
Telefon: |
728 454 808 |
Začátek rezervace: |
15. 07. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
28. 07. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
28. 07. 2018 13:00 |
Konec hlasování: |
28. 07. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou B | 17,30 | PE | - | - | |
2. | Dolní Němčice | 17,50 | JH | - | - | |
3. | Český Rudolec | 17,57 | JH | - | - | |
4. | Žirovnice | 18,02 | PE | - | - | |
5. | Strmilov | 18,19 | JH | - | - | |
6. | Batelov | 18,22 | JI | - | - | |
7. | Markvarec | 18,67 | JH | - | - | |
8. | Cizkrajov | 18,74 | JH | - | - | |
9. | Heřmaneč | 19,19 | JH | - | - | |
10. | Žďár | 21,23 | JH | - | - | |
11. | Kamenice nad Lipou A | 21,29 | PE | - | - | |
12. | Mysletice | 21,47 | JI | - | - | |
13. | Rynárec | 22,37 | PE | - | - | |
14. | Libkova Voda | 23,05 | PE | - | - | |
15. | Libiš | 24,32 | ME | - | - | |
16. | Kaliště | 25,27 | JI | - | - | |
17. | Strachoňovice | 25,73 | JI | - | - | |
18. | Choustník | 41,08 | TA | - | - | |
19. | Počátky | NP | PE | - | - | |
20. | Božejovice | NP | TA | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Bílý Kámen
|
Název soutěže a popis: |
O putovní pohár SDH Bílý Kámen |
Kontakt: |
Radim Kriegsmann |
Kdy: |
18. 08. 2018 13:00 |
Telefon: |
728 372 091 |
Začátek rezervace: |
05. 08. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
18. 08. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
18. 08. 2018 13:00 |
Konec hlasování: |
18. 08. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Sedlatice A | 17,64 | JI | - | - | |
2. | Žirovnice | 18,28 | PE | - | - | |
3. | Markvarec | 18,47 | JH | - | - | |
4. | Strmilov | 18,53 | JH | - | - | |
5. | Heřmaneč | 18,91 | JH | - | - | |
6. | Cizkrajov | 19,17 | JH | - | - | |
7. | Sedlatice B | 20,24 | JI | - | - | |
8. | Rynárec | 20,66 | PE | - | - | |
9. | Kaliště | 20,93 | JI | - | - | |
10. | Bílý Kámen Senior | 22,77 | JI | - | - | |
11. | Bílý Kámen | 23,50 | JI | - | - | |
12. | Mysletice | 25,08 | JI | - | - | |
13. | Panské Dubenky | 31,26 | JI | - | - | |
14. | Šimanov | 34,01 | JI | - | - | |
15. | Milíčov | NP | JI | - | - | |
16. | Libkova Voda | NP | PE | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Žirovnice
|
Název soutěže a popis: |
O perleťovou plaketu, noční soutěž |
Kontakt: |
Petr Švadlena |
Kdy: |
25. 08. 2018 20:00 |
Telefon: |
720 265 960 |
Začátek rezervace: |
12. 08. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
25. 08. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
25. 08. 2018 20:00 |
Konec hlasování: |
25. 08. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Krotějov Sport | 17,58 | TA | - | - | |
2. | Heřmaneč | 18,28 | JH | - | - | |
3. | Žirovnice | 18,55 | PE | - | - | |
4. | Sedlejov | 18,88 | JI | - | - | |
5. | Božejovice | 19,07 | TA | - | - | |
6. | Mysletice | 19,11 | JI | - | - | |
7. | Markvarec | 19,16 | JH | - | - | |
8. | Kamenice nad Lipou B | 19,24 | PE | - | - | |
9. | Milíčov | 20,42 | JI | - | - | |
10. | Choustník | 21,45 | TA | - | - | |
11. | Rynárec | 22,05 | PE | - | - | |
12. | Strachoňovice | 22,75 | JI | - | - | |
13. | Batelov | 23,97 | JI | - | - | |
14. | Cizkrajov | 24,89 | JH | - | - | |
15. | Strmilov | 33,32 | JH | - | - | |
16. | Košice | 35,58 | TA | - | - | |
17. | Panské Dubenky | 37,11 | JI | - | - | |
18. | Drunče | NP | JH | - | - | |
18. | Dobronice u Chýnova | NP | TA | - | - | |
18. | Kaliště | NP | JI | - | - | |
18. | Libkova Voda | NP | PE | - | - | |
18. | Žirovnice B | DSQ | PE | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Nová Včelnice
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty města, XXIII. ročník |
Kontakt: |
Pavla Jirků |
Kdy: |
08. 09. 2018 13:00 |
Telefon: |
774 872 526 |
Začátek rezervace: |
26. 08. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
08. 09. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
08. 09. 2018 13:00 |
Konec hlasování: |
08. 09. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Žďár | 16,91 | JH | - | - | |
2. | Kamenice nad Lipou B | 17,49 | PE | - | - | |
3. | Libkova Voda | 18,28 | PE | - | - | |
4. | Strmilov | 19,19 | JH | - | - | |
5. | Mysletice | 19,26 | JI | - | - | |
6. | Markvarec | 19,42 | JH | - | - | |
7. | Chotěmice | 19,47 | TA | - | - | |
8. | Kaliště | 20,25 | JI | - | - | |
9. | Žirovnice | 21,36 | PE | - | - | |
10. | Strachoňovice | 35,73 | JI | - | - | |
11. | Nová Včelnice | 48,29 | JH | - | - | |
12. | Rynárec | NP | PE | - | - | |
12. | Drunče | NP | JH | - | - | |
12. | Božejovice | NP | TA | - | - | |
12. | Krotějov Sport | NP | TA | - | - | |
12. | Choustník | DSQ | TA | - | - | |
12. | Heřmaneč | DSQ | JH | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Český Rudolec
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obce Český Rudolec |
Kontakt: |
Ondřej Huml |
Kdy: |
22. 09. 2018 13:00 |
Telefon: |
607 184 413 |
Začátek rezervace: |
09. 09. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
22. 09. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
22. 09. 2018 13:00 |
Konec hlasování: |
22. 09. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dolní Němčice | 17,81 | JH | - | - | |
2. | Český Rudolec | 17,83 | JH | - | - | |
3. | Markvarec | 18,33 | JH | - | - | |
4. | Mysletice | 18,43 | JI | - | - | |
5. | Žirovnice | 18,77 | PE | - | - | |
6. | Cizkrajov | 18,92 | JH | - | - | |
7. | Heřmaneč | 19,01 | JH | - | - | |
8. | Libkova Voda | 19,05 | PE | - | - | |
9. | Sedlatice B | 20,33 | JI | - | - | |
10. | Kaliště | 21,44 | JI | - | - | |
11. | Rynárec | 21,82 | PE | - | - | |
12. | Počátky | 22,21 | PE | - | - | |
13. | Strachoňovice | 23,07 | JI | - | - | |
14. | Strmilov | 24,41 | JH | - | - | |
15. | Panské Dubenky | 26,18 | JI | - | - | |
16. | Batelov | 33,59 | JI | - | - | |
17. | Sedlatice A | NP | JI | - | - | |
17. | Kamenice nad Lipou B | NP | PE | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Markvarec
|
Název soutěže a popis: |
O pohár starosty obce |
Kontakt: |
Martin Pecha |
Kdy: |
29. 09. 2018 13:00 |
Telefon: |
723 073 646 |
Začátek rezervace: |
16. 09. 2018 18:00 |
Začátek tipování: |
29. 09. 2018 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
29. 09. 2018 13:00 |
Konec hlasování: |
29. 09. 2018 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Český Rudolec | 17,20 | JH | - | - | |
2. | Dolní Němčice | 17,31 | JH | - | - | |
3. | Heřmaneč | 17,62 | JH | - | - | |
4. | Mysletice | 17,72 | JI | - | - | |
5. | Žirovnice | 18,13 | PE | - | - | |
6. | Božejovice | 18,31 | TA | - | - | |
7. | Strachoňovice | 18,46 | JI | - | - | |
8. | Batelov | 19,03 | JI | - | - | |
9. | Skrýchov u Malšic | 19,18 | TA | - | - | |
10. | Markvarec | 22,00 | JH | - | - | |
11. | Libkova Voda | 20,60 | PE | - | - | |
12. | Milíčov | 21,81 | JI | - | - | |
13. | Cizkrajov | 20,98 | JH | - | - | |
14. | Rynárec | 21,18 | PE | - | - | |
15. | Strmilov | 24,03 | JH | - | - | |
16. | Panské Dubenky | 24,61 | JI | - | - | |
17. | Kaliště | NP | JI | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Zajíčkov | 18,28 | PE | - | - | |
2. | Nová Včelnice | 18,66 | JH | - | - | |
3. | Chválkov | 19,21 | PE | - | - | |
4. | Zdešov | 19,32 | JH | - | - | |
5. | Batelov | 20,01 | JI | - | - | |
6. | Milíčov | 22,51 | JI | - | - | |
7. | Choustník | 24,06 | TA | - | - | |
8. | Strachoňovice | 26,85 | JI | - | - | |
9. | Smrkov | 30,29 | TA | - | - | |
10. | Cizkrajov | 31,43 | JH | - | - | |
11. | Lomnice nad Lužnicí | NP | JH | - | - | |
Počet soutěží: 13 Celkem pokusů: 28
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: