Bohdalín
|
Název soutěže a popis: |
1.kolo |
Kontakt: |
Bohdalín |
Kdy: |
08. 06. 2013 11:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
08. 06. 2013 00:00 |
Začátek tipování: |
08. 06. 2013 00:00 |
Stránky pořadatele: |
http://www.plpu.cz/souteze2013/1.kolo-bohdalin-8.6.2013 |
Konec rezervace: |
08. 06. 2013 11:00 |
Konec hlasování: |
08. 06. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Slapy | 18,20 | TA | 18,20 | 18,17 |
|
2. | Žďár | 18,27 | JH | 18,27 | 17,24 |
|
3. | Bohdalín | 19,06 | PE | 19,06 | 17,35 |
|
4. | Jindřichovice | 19,73 | JI | 19,73 | 19,53 |
|
5. | Žirovnice | 20,62 | PE | 20,62 | 20,39 |
|
6. | Rohovka | 20,90 | PE | 20,66 | 20,90 |
|
7. | Dvorce A | 22,19 | TA | 22,19 | 18,39 |
|
8. | Zajíčkov | 22,40 | PE | 20,51 | 22,40 |
|
9. | Kaliště | 23,07 | JI | 23,07 | 21,73 |
|
10. | Chválkov | 23,87 | PE | 23,23 | 23,87 |
|
11. | Kamenice nad Lipou A | 26,28 | PE | 25,16 | 26,28 |
|
12. | Malšice | 27,35 | TA | 27,35 | 26,25 |
|
13. | Rynárec | NP | PE | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Bohdalín | 16,89 | PE | 16,61 | 16,89 |
|
2. | Kamenice nad Lipou A | 17,04 | PE | 16,70 | 17,04 |
|
3. | Strmilov | 18,07 | JH | 18,07 | 17,83 |
|
4. | Bohdalín B | 18,13 | PE | 17,57 | 18,13 |
|
5. | Zajíčkov | 18,15 | PE | 18,15 | 18,05 |
|
6. | Ústrašice B | 18,35 | TA | 18,35 | 17,98 |
|
7. | Řepeč | 18,71 | TA | 18,71 | 17,78 |
|
8. | Dvorce A | 19,08 | TA | 18,87 | 19,08 |
|
9. | Tučapy A | 19,35 | TA | 19,35 | 18,88 |
|
10. | Kozmice | 19,52 | TA | 19,37 | 19,52 |
|
11. | Želeč | 19,58 | TA | 19,07 | 19,58 |
|
12. | Žirovnice | 19,80 | PE | 19,80 | 19,76 |
|
13. | Žďár | 19,96 | JH | 19,96 | 18,06 |
|
14. | Zhoř u Tábora | 19,98 | TA | 19,36 | 19,98 |
|
15. | Slapy | 21,31 | TA | 21,31 | 21,13 |
|
16. | Chrbonín A | 21,33 | TA | 21,25 | 21,33 |
|
17. | Chýnov | 21,73 | TA | 19,73 | 21,73 |
|
18. | Rynárec | 22,11 | PE | 18,47 | 22,11 |
|
19. | Včelnička | 22,88 | PE | 22,85 | 22,88 |
|
20. | Nová Ves | 23,65 | JI | 17,33 | 23,65 |
|
21. | Rohovka | 24,86 | PE | 24,86 | 24,73 |
|
22. | Tučapy B | 27,30 | TA | 26,36 | 27,30 |
|
23. | Chválkov | 35,98 | PE | 35,98 | 35,70 |
|
24. | Košice | 43,37 | TA | 43,37 | 40,64 |
|
25. | Olešná | 50,24 | PE | 50,24 | 48,43 |
|
26. | Božejov | 63,64 | PE | 63,64 | 24,48 |
|
27. | Libkova Voda | NP | PE | NP | NP |
|
27. | Drunče | NP | JH | NP | NP |
|
27. | Kamenice nad Lipou B | NP | PE | NP | NP |
|
27. | Malšice | NP | TA | NP | NP |
|
27. | Kaliště | NP | JI | NP | NP |
|
27. | Chotěmice | NP | TA | NP | NP |
|
27. | Holašovice | NP | CB | NP | NP |
|
27. | Jaronice | NP | CB | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Dvorce A | 19,79 | TA | 19,79 | 19,61 |
|
2. | Nová Včelnice | 20,52 | JH | 19,60 | 20,52 |
|
3. | Kamenice nad Lipou A | 22,11 | PE | 21,73 | 22,11 |
|
4. | Nová Ves | 22,72 | JI | 20,70 | 22,72 |
|
5. | Zhoř u Tábora | 23,20 | TA | 22,22 | 23,20 |
|
6. | Zajíčkov | 23,69 | PE | 23,32 | 23,69 |
|
7. | Chrbonín | 26,98 | TA | 23,13 | 26,98 |
|
8. | Libkova Voda | 35,45 | PE | 34,74 | 35,45 |
|
9. | Ústrašice | 35,85 | TA | 26,13 | 35,85 |
|
10. | Kamenice nad Lipou B | 41,48 | PE | 41,48 | 40,97 |
|
11. | Malšice | 50,41 | TA | 44,17 | 50,41 |
|
12. | Košice | NP | TA | NP | NP |
|
12. | Chotěmice | NP | TA | NP | NP |
|
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Bohdalín | 14,75 | PE | 14,61 | 14,75 |
|
2. | Krasonice | 15,67 | JI | 15,67 | 14,91 |
|
3. | Strachoňovice | 16,82 | JI | 16,82 | 16,37 |
|
4. | Krahulčí | 16,99 | JI | 16,99 | 15,87 |
|
5. | Kaliště | 17,04 | JI | 16,80 | 17,04 |
|
6. | Radkov | 17,06 | JI | 17,06 | 16,78 |
|
7. | Střížov | 17,39 | JI | 16,32 | 17,39 |
|
8. | Rohovka | 18,03 | PE | 17,80 | 18,03 |
|
9. | Batelov B | 18,04 | JI | 17,42 | 18,04 |
|
10. | Zdislavice | 18,15 | HB | 17,32 | 18,15 |
|
11. | Žirovnice | 18,16 | PE | 17,32 | 18,16 |
|
12. | Rynárec | 18,18 | PE | 18,18 | 17,87 |
|
13. | Knínice | 18,34 | JI | 17,60 | 18,34 |
|
14. | Chválkov | 18,48 | PE | 18,48 | 17,92 |
|
15. | Český Rudolec | 18,50 | JH | 18,50 | 17,86 |
|
16. | Panské Dubenky | 19,35 | JI | 19,35 | 18,75 |
|
17. | Kamenice nad Lipou A | 19,38 | PE | 16,53 | 19,38 |
|
18. | Drunče | 20,26 | JH | 20,26 | 19,61 |
|
19. | Libkova Voda | 24,10 | PE | 24,10 | 22,60 |
|
20. | Zajíčkov | 26,39 | PE | 26,39 | 17,04 |
|
21. | Horní Němčice | 28,87 | JH | 28,87 | 20,75 |
|
22. | Batelov A | 31,50 | JI | 31,50 | 31,06 |
|
23. | Bezděčín | 31,51 | JI | 24,69 | 31,51 |
|
24. | Nový Rychnov | 33,08 | PE | 32,28 | 33,08 |
|
25. | Belarus ( Bělorusko )
Pochva | 48,85 | - | 48,85 | 45,64 |
|
26. | Strmilov | NP | JH | NP | NP |
|
26. | Nevcehle B | NP | JI | NP | NP |
|
26. | Nová Ves | NP | JI | NP | NP |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou B | 18,66 | PE | 18,66 | 18,60 |
|
2. | Kamenice nad Lipou A | 20,35 | PE | 20,35 | 20,07 |
|
3. | Strachoňovice | 20,81 | JI | 20,13 | 20,81 |
|
4. | Libkova Voda | 26,20 | PE | 26,20 | 25,62 |
|
5. | Nová Říše | 26,76 | JI | 19,87 | 26,76 |
|
6. | Bezděčín | 27,69 | JI | 27,20 | 27,69 |
|
7. | Nová Ves | NP | JI | NP | NP |
|
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Heřmaneč | 16,58 | JH | 16,10 | 16,58 | |
2. | Slapy | 17,05 | TA | 15,80 | 17,05 |
|
3. | Krahulčí | 17,21 | JI | 17,21 | 17,13 | |
4. | Batelov B | 17,37 | JI | 17,37 | 17,36 | |
5. | Strachoňovice | 17,63 | JI | 16,87 | 17,63 | |
6. | Batelov A | 18,88 | JI | 18,88 | 18,75 | |
7. | Kaliště | 18,89 | JI | 17,52 | 18,89 | |
8. | Chválkov | 19,24 | PE | 19,24 | 19,20 | |
9. | Žirovnice | 19,63 | PE | 19,63 | 19,12 | |
10. | Rohovka | 20,95 | PE | 20,95 | 20,90 | |
11. | Drunče | 22,06 | JH | 22,06 | 21,90 | |
12. | Kamenice nad Lipou A | 23,04 | PE | 17,05 | 23,04 | |
13. | Božejov | 24,19 | PE | 24,19 | 23,53 | |
14. | Libkova Voda | 24,96 | PE | 24,96 | 23,30 | |
15. | Nová Ves | 29,30 | JI | 16,77 | 29,30 |
|
16. | Rynárec | NP | PE | NP | NP | |
16. | Bohdalín | NP | PE | NP | NP | |
16. | Zajíčkov | NP | PE | NP | 17,74 | |
16. | Žirovnice B | NP | PE | 19,70 | NP | |
16. | Stará Říše C | NP | JI | 16,60 | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou A | 19,95 | PE | 19,95 | 19,51 | |
2. | Nová Včelnice | 20,89 | JH | 20,75 | 20,89 | |
3. | Kamenice nad Lipou B | 21,16 | PE | 19,86 | 21,16 | |
4. | Libkova Voda | 25,84 | PE | 25,84 | 25,43 | |
5. | Nová Ves | 27,22 | JI | 27,22 | 26,81 |
|
6. | Dvorce A | NP | TA | NP | NP | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Bohdalín | 17,58 | PE | 17,41 | 17,58 | |
2. | Žďár | 18,56 | JH | 18,56 | 17,48 | |
3. | Sedmpány | 19,19 | BN | 17,96 | 19,19 | |
4. | Krasonice | 19,51 | JI | 17,61 | 19,51 | |
5. | Žirovnice | 19,51 | PE | 19,51 | 19,19 | |
6. | Slapy | 19,98 | TA | 17,59 | 19,98 | |
7. | Heřmaneč | 20,62 | JH | 19,62 | 20,62 | |
7. | Střížov | 21,76 | JI | 19,94 | 21,76 | |
8. | Dvorce A | 22,09 | TA | 22,09 | 21,77 | |
9. | Rynárec | 22,21 | PE | 20,29 | 22,21 | |
10. | Krahulčí | 22,53 | JI | 22,53 | 22,39 | |
11. | Kamenice nad Lipou A | 23,37 | PE | 23,37 | 22,01 | |
12. | Polesí | 22,88 | PE | 22,88 | 22,01 | |
12. | Žirovnice B | 24,56 | PE | 24,56 | 23,98 | |
13. | Božejov | 29,28 | PE | 29,06 | 29,28 | |
14. | Markvarec | 23,58 | JH | 23,58 | 19,81 | |
14. | Libkova Voda | 29,43 | PE | 29,43 | 27,49 | |
15. | Zajíčkov | 33,85 | PE | 33,85 | 21,07 | |
16. | Kaliště | NP | JI | NP | NP | |
16. | Zdešov | NP | JH | NP | NP | |
16. | Drunče | NP | JH | NP | NP | |
16. | Chválkov | NP | PE | NP | NP | |
16. | Rohovka | NP | PE | NP | NP | |
16. | Strachoňovice | NP | JI | NP | NP | |
16. | Stará Říše C | NP | JI | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou A | 21,42 | PE | 20,73 | 21,42 | |
2. | Boršov | 23,30 | JI | 21,55 | 23,30 | |
3. | Libkova Voda | 27,66 | PE | 27,66 | 26,47 | |
4. | Kamenice nad Lipou B | 31,10 | PE | 31,10 | 29,63 | |
5. | Zdešov | NP | JH | NP | NP | |
5. | Nová Včelnice | NP | JH | NP | NP | |
5. | Rynárec | NP | PE | NP | NP | |
Rohovka
|
Název soutěže a popis: |
Memoriál Martina Smrčky |
Kontakt: |
Tomáš Štětka |
Kdy: |
21. 09. 2013 13:00 |
Telefon: |
+420 |
Začátek rezervace: |
26. 08. 2013 20:00 |
Začátek tipování: |
21. 09. 2013 20:00 |
Stránky pořadatele: |
http://www.plpu.cz/propozice-rohovka |
Konec rezervace: |
21. 09. 2013 13:00 |
Konec hlasování: |
21. 09. 2013 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Kamenice nad Lipou A | 16,61 | PE | 16,36 | 16,61 | |
2. | Kaliště | 17,34 | JI | 17,20 | 17,34 | |
3. | Žirovnice | 17,83 | PE | 17,83 | 17,70 | |
4. | Příseka | 18,10 | HB | 16,96 | 18,10 | |
5. | Batelov A | 18,21 | JI | 18,21 | 17,60 | |
6. | Bohdalín | 18,30 | PE | 18,30 | 18,19 | |
7. | Nová Ves | 18,51 | JI | 16,35 | 18,51 | |
8. | Žirovnice B | 18,73 | PE | 17,98 | 18,73 | |
9. | Batelov B | 18,90 | JI | 18,90 | 17,66 | |
10. | Rohovka | 19,15 | PE | 19,15 | 16,17 | |
11. | Krahulčí | 20,09 | JI | 19,13 | 20,09 | |
12. | Drunče | 20,10 | JH | 20,10 | 19,03 | |
13. | Libkova Voda | 21,34 | PE | 20,02 | 21,34 | |
14. | Chválkov | 21,54 | PE | 20,53 | 21,54 | |
15. | Zajíčkov | 22,07 | PE | 22,07 | 16,93 | |
16. | Strachoňovice | 30,15 | JI | 28,00 | 30,15 | |
17. | Božejov | 31,59 | PE | 25,35 | 31,59 | |
18. | Libkova Voda B | 32,10 | PE | 32,10 | 25,16 | |
19. | Rynárec | NP | PE | NP | NP | |
19. | Polesí | NP | PE | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Nová Včelnice | 20,88 | JH | 19,77 | 20,88 | |
2. | Rohovka | 26,31 | PE | 25,66 | 26,31 | |
3. | Boršov | 27,54 | JI | 27,54 | 24,93 | |
4. | Libkova Voda | 39,83 | PE | 39,83 | 38,95 | |
5. | Nová Ves | NP | JI | NP | NP | |
5. | Kamenice nad Lipou A | NP | PE | NP | NP | |
Počet soutěží: 6 Celkem pokusů: 26
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: