Žďár 2019 - O pohár SDH Žďár

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 05. 2019 13:00
Kontakt:   Jaroslav Šindelář
Telefon:  721 630 074
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krotějov Sport TA 16,43 16,08 16,43
2.  Nevcehle JI 16,73 16,66 16,73
3.  Chářovice Špona BN 16,75 16,75 16,48
4.  Chotěmice TA 16,92 16,92 16,76
5.  Kamenice nad Lipou PE 17,07 17,07 16,87
6.  Český Rudolec JH 17,19 17,19 16,89
7.  Stoklasná Lhota TA 17,20 17,18 17,20
8.  Žernovice PT 17,28 17,28 16,81
9.  Skrýchov u Malšic TA 17,60 17,60 17,37
10.  Jaronice CB 17,70 17,70 17,58
11.  Bohdalín PE 17,87 17,87 16,30
12.  Drahňovice BN 17,92 17,40 17,92
13.  Šipoun PT 17,99 17,99 17,48
14.  Žirovnice PE 18,02 17,38 18,02
15.  Kolence JH 18,64 18,30 18,64
16.  Načeradec BN 18,77 18,77 17,64
17.  Makov TA 18,87 17,81 18,87
18.  Choustník TA 19,58 19,24 19,58
19.  Nová Ves u Chýnova TA 19,70 19,70 19,40
20.  Zdislavice BN 20,80 20,80 20,74
21.  Markvarec JH 20,97 19,18 20,97
22.  Drunče JH 21,52 20,09 21,52
23.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
23.  Srubec CB NP NP NP
23.  Strmilov JH NP NP NP
23.  Žďár JH NP NP NP
23.  Chářovice B BN NP NP NP
23.  Dobronice u Chýnova TA NP NP NP
23.  Rybova Lhota TA NP NP NP
23.  Kozmice TA NP NP NP
23.  Libkova Voda PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bezděčín TA 17,41 17,41 17,23
2.  Slapy TA 18,08 18,08 17,28
3.  Chotěmice TA 18,15 18,15 17,82
4.  Ústrašice TA 18,34 18,34 17,75
5.  Chválkov PE 19,42 18,96 19,42
6.  Chrbonín TA 19,54 18,36 19,54
7.  Kamenice nad Lipou PE 19,83 19,83 17,97
8.  Nová Včelnice JH 20,30 20,30 18,43
9.  Zdešov JH 20,64 18,78 20,64
10.  Šebířov TA 21,02 21,02 20,89
11.  Zhoř u Tábora TA 26,86 19,93 26,86
12.  Choustník TA 32,72 20,21 32,72
13.  Makov TA NP NP NP
13.  Dvorce A TA NP NP NP

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Svaté Pole PB 17,16 16,67 17,16
2.  Tučapy TA 18,27 18,27 16,52
3.  Lom TA 18,51 18,10 18,51
4.  Dvorce TA 18,68 18,68 18,05
5.  Slapy TA 19,32 19,23 19,32

Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nevcehle JI 14,26 14,26 14,26
2.  Chotěmice TA 14,64 13,87 14,64
3.  Chářovice Špona BN 15,00 15,00 14,88
4.  Krotějov Sport TA 15,13 14,78 15,13
5.  Skrýchov u Malšic TA 16,11 16,11 15,01
6.  Český Rudolec JH NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Radíkov PR16,4716,6816,682013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dvorce TA17,3616,9317,362012/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Bezděčín TA17,4117,2317,412019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA17,4417,4417,442016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Nevcehle JI16,9717,4517,452005/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Kamenice nad Lipou PE17,7117,5017,712012/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dvorce A TA--17,802015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Ústrašice TA17,8317,6617,832016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Úherce PS17,7817,9717,972005/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Slapy TA18,0817,2818,082019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chotěmice TA18,1517,8218,152019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chotěmice TA18,3317,6518,332016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Ústrašice TA18,3417,7518,342019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Lhotky ZR18,2018,4818,482005/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Včelnice JH17,8918,5118,512012/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Ústrašice TA18,6517,9518,652018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nová Včelnice JH18,7018,5218,702016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Daměnice B BN18,7218,5818,722013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Bezděčín TA18,7318,2618,732018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Zhoř u Tábora TA18,0718,7618,762017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Louňovice pod Blaníkem B BN--18,862015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Jankov BN--18,952015/05/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Dvorce B TA18,1118,9718,972013/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Opatovice PR19,1418,0819,142005/07/31 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Kamenice nad Lipou B PE18,1119,1619,162016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dvorce A TA17,8519,1819,182014/05/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chotěmice TA18,5019,2719,272018/05/19 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Bezděčín TA18,6419,3919,392017/05/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Chválkov PE18,9619,4219,422019/05/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Zhoř u Tábora TA19,5219,3519,522016/05/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Choustník - Muži

19,58https://youtu.be/Rf4UlyT4_WQ David Dvořák
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2002/07/20 Žďár, JH,
JČHL
2003/06/21 Žďár, JH,
JČHL
2004/07/03 Žďár, JH,
JČHL
2005/07/31 Žďár, JH,
EXČR
2010/05/22 Žďár u Nové Včelnice, JH,
THL
2011/05/21 Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár
THL
2012/05/19 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2013/05/18 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2014/05/17 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2015/05/23 Žďár u Nové Včelnice, O pohár SDH Žďár
THL
2016/05/21 Žďár, O pohár
THL
2017/05/20 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2018/05/19 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
2019/05/18 Žďár, O pohár SDH Žďár
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře