Nová Včelnice 2019 - O pohár starosty města

Liga: PLPU
Místo: Nová Včelnice
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 14. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Pavla Jirků
Telefon:  774 872 526

Začátek rezervace: 01. 09. 2019 18:00
Konec rezervace: 14. 09. 2019 13:00
Začátek tipování:  14. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 14. 09. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-nova-vcelnice-10417.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHVojta Šindelář
22Batelov JIVojta Šindelář
33Markvarec JHmartin pecha
44Kaliště JIVojta Šindelář
55Rynárec PEJan Šátek
66Božejovice TAJiří Mácha
78Žirovnice PEjakub
89Heřmaneč JHmartin pecha
910Počátky PEJan Šátek
1011Panské Dubenky JIPetr Volavka
1112Dolní Němčice JHMirek Havlík
1213Choustník TASabina Šimečková
1314Sedlatice JIMartin Běhounek
1415Strachoňovice JIJiří Líčka
1516Chotěmice TAPatrik Baláž
1617Sedlejov JIBlanka Pavlů
1718Bělotín StrmilovPRLuboš Paulus
1824Sedlatice BJIMartin Běhounek
1929Libkova Voda PEPavel Kubů
2030Žďár JHVojta Šindelář
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHVojta Šindelář
22Slapy TAJarmila Kleinerová
33Zdešov JHNikola Vašková
44Choustník TASabina Šimečková
55Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
66Batelov JIPavla Kaňkovská
77Strachoňovice JIJiří Líčka
88Sedlejov JIBlanka Pavlů
99Boršov JILucie Aldorfová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Žďár JH--16,912018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kamenice nad Lipou BPE--17,492018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Libkova Voda PE--18,282018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Strmilov JH--19,192018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mysletice JI--19,262018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Markvarec JH--19,422018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Chotěmice TA--19,472018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Kaliště JI--20,252018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Žirovnice PE--21,362018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI--35,732018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nová Včelnice JH--48,292018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Drunče JH--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Krotějov SportTA--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Božejovice TA--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Rynárec PE--NP2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Heřmaneč JH--DSQ2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Choustník TA--DSQ2018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce ATA16,2216,8116,812013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH17,0417,7517,752014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chotěmice TA17,3917,7817,782013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Dvorce ATA17,8018,0918,092016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Daměnice BN17,7618,1018,102016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Chotěmice TA18,3017,9918,302016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou APE17,5818,3518,352013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Slapy TA18,3218,4918,492016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Ústrašice TA18,4918,4918,492016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Včelnice JH--18,682018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Ústrašice TA18,7718,6218,772013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou APE17,9518,8218,822016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chrbonín TA18,5719,0419,042013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Choustník TA19,1318,3119,132019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Dvorce BTA18,5619,2419,242013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Zdešov JH18,6019,2619,262014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou APE19,2718,6719,272014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Načeradec BN19,2919,2919,292016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH18,8319,4819,482019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zajíčkov PE19,4819,5519,552014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Bezděčín TA18,1719,5619,562016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Zdešov JH19,4719,6819,682019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dolní Cerekev JI19,6519,7119,712019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Kamenice nad Lipou BPE18,5519,7719,772015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Boršov JI19,4719,9219,922019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Slapy TA20,3219,3220,322019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Smrkov TA--20,352018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Zdešov JH20,3820,3820,382016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Choustník TA--20,462018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou BPE20,0020,7120,712014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Zajíčkov PE--21,162018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Zdešov JH18,4721,2621,262013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Zhoř u Tábora TA19,7421,2921,292013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nová Včelnice JH21,8918,9621,892015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Kamenice nad Lipou BPE22,1322,1822,182013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Zdešov JH--22,662018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Libkova Voda PE23,2421,9523,242014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sedlejov JI23,3417,9923,342019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Batelov JI25,0019,1225,002019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Lomnice nad Lužnicí JH--25,072018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Zajíčkov PE17,2325,3625,362019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Chválkov PE--25,542018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Zajíčkov PE26,1424,7326,142015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strachoňovice JI--27,682018/09/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Kamenice nad Lipou APE29,6129,7129,712015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Strachoňovice JI34,0733,7134,072019/09/14 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Nová Včelnice RetroteamJH21,6542,0542,052015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Zhoř u Tábora TANPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Nová Včelnice JHNPNPNP2013/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dvorce BTANPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Nová Včelnice JHNPNPNP2016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/05/24 Nová Včelnice, JH, O pohár starosty města Nová Včelnice
JČHL
2004/05/15 Nová Včelnice, JH,
JČHL
2005/05/28 Nová Včelnice, JH,
JČHL
2010/06/19 Nová Včelnice, -,
THL
2011/06/11 Nová Včelnice, JH, O pohár Starosty Nové Včelnice
THL
2013/09/07 Nová Včelnice, O pohár starosty města Nové Včelnice
THL
2014/09/06 Nová Včelnice, Fotbalové hřiště
PLPU
2015/09/05 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
2016/09/10 Nová Včelnice, O pohár starosty města Nová Včelnice
THL
2017/09/16 Nová Včelnice, XXII.ročník O Pohár starosty města Nová Včelnice
-
2018/09/08 Nová Včelnice, O pohár starosty města, XXIII. ročník
PLPU
2019/09/14 Nová Včelnice, O pohár starosty města
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže