Chlum u Třeboně 2016 - O putovní pohár starosty městyse

Liga: Velká cena Třeboňska
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/groups/199320896413/?fref=ts
Kdy: 04. 06. 2016 13:00
Kontakt:   Petr Belanský
Telefon: 
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Aleš Daňhel

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce TA 17,13 16,89 17,13
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Český Rudolec JH 17,53 17,53 16,94
3.  Kamenice nad Lipou PE 18,30 17,19 18,30
4.  Markvarec JH 19,00 16,75 19,00
5.  Mníšek JH 19,08 19,08 19,08
6.  Hosín CB 19,26 19,26 18,93
7.  Stříbřec JH 19,34 19,20 19,34
8.  Rudolfov CB 20,39 20,39 19,01
9.  Stajka JH 20,56 18,94 20,56
10.  Slavošovice CB 20,68 20,68 17,77
11.  Novosedly nad Nežárkou JH 20,81 20,81 20,46
12.  Hamr JH 21,64 20,63 21,64
13.  Chlum u Třeboně JH 23,23 22,45 23,23
14.  Halámky JH 23,63 21,27 23,63
15.  Rapšach JH 23,70 23,70 22,24
16.  Valtínov JH 26,36 21,56 26,36
17.  Chlum u Třeboně B JH NP NP NP
17.  Lásenice JH NP NP NP
17.  Stříbřec B JH NP NP NP
17.  Cizkrajov JH NP NP NP
17.  Domanín JH NP NP NP
22. Výsledek se nepočítá do ligy  Mirochov JH MS 23,01 22,99

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Lásenice JH 21,69 20,57 21,69
2.  Novosedly nad Nežárkou JH 21,89 20,96 21,89
3.  Lomnice nad Lužnicí JH 23,03 23,03 22,66
4.  Rudolfov CB 23,12 23,12 21,71
5.  Rapšach JH 24,97 24,97 23,08
6.  Chlum u Třeboně JH 25,52 25,52 20,59
7.  Staňkov JH 37,98 37,98 28,10
8. Výsledek se nepočítá do ligy  Stříbřec JH 43,69 43,69 38,80
9.  Hamr JH 46,00 46,00 43,35

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Dvorce TA16,8917,1317,132016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Heřmaneč JH--17,382015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Zahorčice ST--17,382015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Kamenice nad Lipou PE--17,392015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Žďár JH--17,432014/09/27 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Český Rudolec JH17,5316,9417,532016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Dvorce TA--17,602015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Krahulčí JI--17,622015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Český Rudolec JH--17,742015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Mníšek JH17,8417,6617,842019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Lásenice JH17,8417,8717,872018/09/22 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Český Rudolec JH18,2117,5218,212017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Slavošovice CB18,2518,2518,252016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Kamenice nad Lipou PE17,1918,3018,302016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Kolence JH--18,462015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Slavošovice CB18,5317,9818,532017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Markvarec JH17,5818,8618,862017/09/23 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Stříbřec JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Kolence JH--18,902015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Markvarec JH16,7519,0019,002016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Lásenice JH17,8419,0219,022019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Mníšek JH19,0819,0819,082016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Mníšek JH19,1119,1119,112016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Hosín CB19,2618,9319,262016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Cizkrajov JH--19,312015/09/26 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stříbřec JH19,2019,3419,342016/06/04 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Markvarec JH19,4119,4119,412016/09/24 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chlum u Třeboně JH18,8919,4119,412019/06/01 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Mníšek JH19,4818,5919,482019/09/14 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Zdešov JH--19,512015/06/06 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Mníšek - Muži

19,08https://youtu.be/cix_2VEnl0k Jan Zahradník

Stříbřec - Muži

19,34https://youtu.be/qfWikoZT9UA Láďa Frantík

Stříbřec - Muži

NPhttps://youtu.be/A625H3BCKYU Láďa Frantík
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže

Náhled Popis
Odkaz na zdroj:
https://www.rajce.net/a12850313

Kód: a12850313



Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/06/04 Chlumu u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse Chlum u Třeboně
VCT
2011/09/24 Chlum u Třebon, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2012/06/02 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2012/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2013/06/01 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2013/09/21 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2014/05/31 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2014/09/27 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2015/06/06 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2015/09/26 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2016/05/21 Chlum u Třeboně, Okresní kolo v požárním sportu
-
2016/06/04 Chlum u Třeboně, O putovní pohár starosty městyse
VCT
2016/09/24 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/06/03 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2017/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2018/06/02 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2018/09/22 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
2019/06/01 Chlum u Třeboně, Putovní pohár starosty Městyse
VCT
2019/09/14 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře
VCT
Kdy Kde Liga


Komentáře