Liga: | FNC |
Místo: | Raspenava |
Okres: | Liberec |
Kraj: | Liberecký |
Kdy: | 08. 11. 2014 18:00 |
Kontakt: | SDH Raspenava |
Telefon: | |
Začátek rezervace: | 23. 09. 2014 15:00 |
Konec rezervace: | 06. 11. 2014 19:00 |
Začátek tipování: | 08. 11. 2014 20:00 |
Konec hlasování: | 08. 11. 2014 00:00 |
Zadal: | FNC |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Poznámka pořadatele
Celkové vyhodnocení
DJ Michal Tůma - diskžokej a moderátor, zajištění akcí
Moderátor: David Fišer a Michal Tůma
Místo: Česká Beseda, ul. Nádražní, Raspenava
Rezervace stolů již spuštěna na stránkách FNC
Celá oficiální část vyhlášení ve společenském (min. kalhoty, košile)
Orientační program:
Přivítání hostů
Vyhodnocení do 10. místa
Vystoupení taneční skupiny Astyl
Vyhodnocení do 4. místa
- Vyhodnocení bude prokládáno videi jednotlivých týmů
Vystoupení taneční skupiny Astyl
Oficiální video FNC 2014
Vyhodnocení nejlepších
- Vyhodnocení kategorií, jednotlivců a nejlepších útoků
After party
Půlnoční překvapení
After party
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-raspenava-2014-11-08-4721.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
1 | 1 | Jeřmanice | 20 | LI | Jan Kühnel |
2 | 2 | Jílové u Držkova | 14 | JN | Pavel Štěpán |
3 | 3 | Velké Hamry | 12 | JN | Pavel Štěpán |
4 | 4 | Košťálov | 5 | SM | Tomáš Tulach |
5 | 5 | Hradčany | 8 | LI | Tomáš Najman |
6 | 6 | Veselá | 20 | SM | Jaroslav Novotný |
7 | 7 | Mladá Boleslav I | SDH HZS SKODA AUTO a.s. zeny 7 | MB | Martina Cermanová |
8 | 8 | Roztoky u Semil | 8 míst | SM | Veronika Farská |
9 | 9 | Nová Ves u Bakova | 12 | MB | Michal Rejzek |
10 | 11 | Janov nad Nisou | 9 míst | JN | Jan Sajewicz |
11 | 12 | Sedlejovice | 5 míst | LI | Matěj Drešer |
12 | 13 | Sloup | 10 míst | PZ | Tomáš Fiala |
13 | 14 | Bukovina, Turnov | 10 | SM | Jan Fajgl |
14 | 15 | Krásná Ves | ženy 4.místa | MB | Veronika Kneblová |
15 | 16 | Krásná Ves | muži 4.místa | MB | Veronika Kneblová |
16 | 17 | Odolenovice | muži 10 míst | JN | SDH Odolenovice |
17 | 18 | Karlinky | 10.míst | LI | Petr Augusta |
18 | 19 | Roudný | 9 míst | JN | David Fišer |
19 | 20 | Malá Skála | Béčko + Muži - 13 míst | JN | Nikol Vavřichová |
20 | 21 | Malá Skála | Malá Skála Áčko ženy - 10.míst | JN | Monika Klápšťovà |
21 | 22 | Malá Skála | Malá Skála Áčko ženy - 10.míst | JN | Monika Klápšťovà |
22 | 23 | Frýdštejn | 2.místa-za pořadatele | JN | Jan Brabec |
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pšánky A | HK | - | - | 16,70 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
2. | Renmotor Jinolice | JC | - | - | 17,30 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
3. | Bašnice | JC | - | - | 17,71 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
4. | Pšánky B | HK | - | - | 17,78 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
5. | Libuň | JC | - | - | 17,79 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
6. | Kosmonosy | MB | - | - | 17,84 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
7. | Lestkov | SM | - | - | 18,17 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
8. | Tatobity | SM | - | - | 18,20 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
9. | Benešov u Semil | SM | - | - | 18,93 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
10. | Dneboh | MB | - | - | 19,02 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
11. | Sychrov | MB | - | - | 19,21 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
12. | Krásná Ves | MB | - | - | 19,42 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
13. | Jirkov | JN | - | - | 19,64 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
14. | Dobšín Kamenice - Kamenice | MB | - | - | 20,05 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
15. | Frýdlant | LI | - | - | 20,12 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
16. | Malá Skála | JN | - | - | 26,06 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
17. | Bratříkov | JN | - | - | 34,65 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
18. | Raspenava | LI | - | - | 37,90 | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
19. | Mříčná | SM | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
20. | Veselá | MB | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
21. | Karlinky | LI | - | - | NP | 2013/09/14 | FS útok,sklopka 3xB úzké |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2007/09/08 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
2008/09/13 | Raspenava, LI, Smědavský pohár | |
2010/09/11 | Raspenava, -, SMĚDAVSKÝ POHÁR | |
2013/09/14 | Raspenava, požární hřiště, Smědavský pohár | |
2014/07/12 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
2014/11/08 | Raspenava, Raspenava, Česká beseda | |
2015/07/11 | Raspenava, Pohár starosty Města | |
2016/07/09 | Raspenava, 6. kolo Raspenava | |
2017/07/08 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2018/07/07 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2019/07/06 | Raspenava, Raspenava | |
2022/07/09 | Raspenava, FNC Raspenava | |
2022/11/19 | Celkové vyhlášení Raspenava, Celkové vyhlášení Raspenava | |
2024/09/07 | Raspenava, 9.kolo PKL - Raspenava 2024 | |
Kdy | Kde | Liga |