Bohdalín 2015 - O pohár SDH Bohdalín

Liga: PLPU
Místo: Bohdalín
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Kdy: 30. 05. 2015 13:00
Kontakt:   Lukáš Semotán
Telefon:  732 580 503

Začátek rezervace: 13. 05. 2015 13:00
Konec rezervace: 30. 05. 2015 13:00
Začátek tipování:  30. 05. 2015 20:00
Konec hlasování: 30. 05. 2015 00:00
Zadal: Vojta Šindelář

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.plpu.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-bohdalin-6363.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Bohdalín PEVojta Šindelář
22Rohovka PEJan Štětka
33Heřmaneč JHOndřej Pecha
44Drunče JHJiří Melecký
55Kaliště JIVojta Šindelář
66Střížov JIPetr Kabátek
77Markvarec JHmartin pecha
88Dvorce TAPetr Kozel
99Strachoňovice JIJiří Líčka
1010Bílý Kámen JIRadim Kriegsmann
1111Žirovnice APEFrantišek Janů
1212Chotěmice TAPatrik Baláž
1313Slapy TAVeronika Kozlová
1414Košice TAPatrik Baláž
1515Tučapy TALukáš Přibyl
1617Mysletice JIStanislav Dolský
1718Český Rudolec JHOndřej Huml
1819Rynárec PelhrimovPEMartin Jirák
1920Chválkov PEMartin Michal
2021Žďár Žďár BJHJan Houser
2122Milíčov JILukáš Přibyl
2223Chýnov TAJan Kainráth
2324Krahulčí JILukáš Kadlec
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dvorce TAPetr Kozel
22Kamenice nad Lipou BPELukáš Přibyl
34Zajíčkov PEMichaela Hejdová
45Strachoňovice JIJiří Líčka
56Zdešov JHPeťa V.


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Kamenice nad Lipou APE18,3918,3818,392015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Kamenice nad Lipou APE18,3918,9018,902016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Chotěmice TA19,4318,4719,432016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Zajíčkov PE19,8919,9419,942016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou BPE20,1719,1820,172016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Kamenice nad Lipou APE20,5019,5020,502014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou PE17,5420,8420,842017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Batelov JI21,5719,9721,572017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Nová Ves JI21,6221,1521,622014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Strachoňovice JI21,7921,1621,792017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Kamenice nad Lipou BPE21,6821,8421,842014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Kamenice nad Lipou BPE20,4021,4822,402013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zajíčkov PE22,6323,2023,202015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nová Včelnice JH19,4623,3623,362014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Zdešov JH24,4124,1724,412015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chválkov PE24,4224,9424,942017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Kamenice nad Lipou BPE28,7620,2128,762015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zdešov JH31,0224,2631,022017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nová Včelnice JH31,6632,1732,172016/09/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Dvorce TANPNPNP2015/05/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Kamenice nad Lipou APENPNPNP2013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Dvorce ATANPNPNP2013/06/08 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Dvorce TADSQDSQDSQ2014/06/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nová Včelnice JHDSQDSQDSQ2017/05/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/08/02 Bohdalín, PE,
JČHL
2004/06/19 Bohdalín, PE,
JČHL
2005/08/20 Bohdalín, PE,
JČHL
2013/06/08 Bohdalín, 1.kolo
PLPU
2013/06/08 Bohdalín, hasičské hřiště, 1.kolo Pelhřimovské ligy v požárním útoku
-
2014/06/28 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín
PLPU
2015/05/30 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín
PLPU
2016/09/17 Bohdalín, O pohár SDH Bohdalín, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/05/27 Bohdalín, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
Kdy Kde Liga


Soutěže