Vacov 2025 (Prachatice)
O pohár
PozvánkaStartovkaVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Šumavská hasičská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 06. 2025 09:00 |
| Kontakt: | Roučka Michal |
| Telefon: | 607827660 |
| Okres: | Prachatice |
| Kraj: | Jihočeský |
| Zadal: | Vladimír Jírovec |
Výsledky soutěže
Děti-starší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Vacov | Prachatice | 16,96 | 15,96 | 16,96 | 1,00 | |
![]() | 2. | Budilov A | Prachatice | 18,44 | 17,54 | 18,44 | 0,90 | |
![]() | 3. | Žihobce | Klatovy | 23,50 | 23,33 | 23,50 | 0,17 | |
![]() | 4. | Volenice | Strakonice | 29,89 | 29,89 | 29,89 | - |
Děti-mladší, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Budilov A | Prachatice | 15,78 | 15,40 | 15,78 | 0,38 | |
![]() | 2. | Vacov A | Prachatice | 19,69 | 19,69 | 19,65 | 0,04 | |
![]() | 3. | Budilov B | Prachatice | 22,65 | 22,65 | 21,78 | 0,87 | |
![]() | 4. | Žihobce | Klatovy | 23,32 | 23,35 | 23,32 | 0,03 | |
![]() | 5. | Vacov B | Prachatice | 23,75 | 23,75 | 23,60 | 0,15 | |
![]() | 6. | Budilov C | Prachatice | 45,72 | 45,27 | 45,72 | 0,45 | |
![]() | 7. | Volenice | Strakonice | 54,62 | 54,62 | 51,98 | 2,64 |
Přípravka, dle pravidel Plamen PÚ (útok)
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Volenice | Strakonice | 63,08 | 63,08 | 59,98 | 3,10 | |
![]() | 2. | Vacov | Prachatice | NP | 39,12 | 62,02 | 22,90 | |
![]() | 3. | Budilov | Prachatice | MS | 41,37 | 42,90 | 1,53 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov | Prachatice | 28,37 | 26,45 | 28,37 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Budilov | Prachatice | 33,63 | 30,28 | 33,63 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | Prachatice | 32,44 | 33,65 | 33,65 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Budilov | Prachatice | 43,93 | 38,54 | 43,93 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Volenice | Strakonice | 47,36 | 49,84 | 49,84 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Volenice | Strakonice | 63,08 | 59,98 | 63,08 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Dřešín | Strakonice | 67,02 | 53,30 | 67,02 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Vacov | Prachatice | 39,12 | 62,02 | NP | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Budilov | Prachatice | 41,37 | 42,90 | MS | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vacov | Prachatice | 15,96 | 16,96 | 16,96 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Horní Poříčí | Strakonice | 17,66 | 17,12 | 17,66 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | Prachatice | 17,43 | 17,92 | 17,92 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Střelské Hoštice | Strakonice | 18,31 | 17,77 | 18,31 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Budilov | Prachatice | 17,54 | 18,44 | 18,44 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Budilov | Prachatice | 18,69 | 17,60 | 18,69 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Vacov | Prachatice | 19,81 | 19,88 | 19,88 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Budilov | Prachatice | 19,47 | 19,93 | 19,93 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Žihobce | Klatovy | 23,33 | 23,50 | 23,50 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Horní Poříčí | Strakonice | 23,98 | 19,19 | 23,98 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Budilov | Prachatice | 25,67 | 24,26 | 25,67 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Volenice | Strakonice | 29,89 | 29,89 | 29,89 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Dřešín | Strakonice | NP | NP | NP | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budilov | Prachatice | 15,40 | 15,78 | 15,78 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 2. | Přečín | Prachatice | 17,74 | 17,23 | 17,74 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 3. | Vacov | Prachatice | 19,69 | 19,65 | 19,69 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 4. | Přečín | Prachatice | 21,89 | 20,60 | 21,89 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 5. | Volenice | Strakonice | 22,57 | 22,34 | 22,57 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 6. | Budilov | Prachatice | 22,65 | 21,78 | 22,65 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 7. | Budilov | Prachatice | 22,57 | 22,91 | 22,91 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 8. | Žihobce | Klatovy | 23,35 | 23,32 | 23,32 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 9. | Vacov | Prachatice | 22,21 | 23,50 | 23,50 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 10. | Budilov | Prachatice | 23,65 | 18,94 | 23,65 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 11. | Vacov | Prachatice | 23,75 | 23,60 | 23,75 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 12. | Budilov | Prachatice | 25,65 | 24,75 | 25,65 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 13. | Žihobce | Klatovy | 26,20 | 25,65 | 26,20 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 14. | Budilov | Prachatice | 34,28 | 33,98 | 34,28 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 15. | Buk | Prachatice | 36,61 | 30,72 | 36,61 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 16. | Dolany | Prachatice | 42,23 | 40,73 | 42,23 | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| 17. | Budilov | Prachatice | 45,27 | 45,72 | 45,72 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 18. | Volenice | Strakonice | 54,62 | 51,98 | 54,62 | 2025/06/14 | Plamen PÚ (útok) |
| 19. | Budilov | Prachatice | 55,78 | 54,16 | 55,78 | 2023/06/25 | Plamen PÚ (útok) |
| 20. | Vacov | Prachatice | NP | NP | NP | 2024/06/29 | Plamen PÚ (útok) |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/06/13 | Vacov, I. kolo ŠHL dětí | |
| 2025/06/14 | Vacov, O pohár | |
| 2024/06/29 | Vacov, O pohár | |
| 2023/06/25 | Vacov, soutěž Dětské Šumavské ligy | |
| 2022/08/20 | Vacov - děti, ŠHL - Děti - 2022 | |
| 2019/06/29 | Vacov, O pohár | |
| 2018/06/30 | Vacov, O pohár | |
| 2017/09/01 | Vyhlášení - Vacov, Vyhlášení - Vacov | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















