Miřetice 2022 (Benešov)
Miřetice-Chmelná
PozvánkaRezervaceVýsledkyStatistikyStránka týmuStránka pořadatele
| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 20. 08. 2022 10:00 |
| Kontakt: | Míra Lalouček |
| Telefon: | 604506614 |
| Okres: | Benešov |
| Kraj: | Středočeský |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| P | Kdo | Okr. | Čas | 1 | 2 | R | Media | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
![]() | 1. | Benetice | Třebíč | 16,57 | 16,57 | 16,48 | 0,09 | |
![]() | 2. | Letohrad - Kunčice C | Ústí nad Orlicí | 16,65 | 16,65 | 16,60 | 0,05 | |
![]() | 3. | Budíkovice | Třebíč | 17,01 | 17,01 | 16,82 | 0,19 | |
![]() | 4. | Stará Říše | Jihlava | 17,07 | 17,07 | 16,63 | 0,44 | |
![]() | 5. | Pšánky | Hradec Králové | 17,40 | 16,39 | 17,40 | 1,01 | |
![]() | 6. | Hlubyně | Příbram | 17,84 | 17,84 | 17,60 | 0,24 | |
![]() | 7. | Stařeč B | Třebíč | 19,34 | 19,34 | 17,84 | 1,50 | |
![]() | 8. | Olešná | Havlíčkův Brod | 19,78 | 19,78 | 18,69 | 1,09 | |
![]() | 9. | Plumlov | Prostějov | 21,25 | 16,52 | 21,25 | 4,73 | |
![]() | 10. | Krasice - Prostějov | Prostějov | NP | - | - | - | |
![]() | 10. | Ploukonice | Semily | NP | - | - | - | |
![]() | 10. | Nepoužívat Jabloňov | Žďár nad Sázavou | NP | NP | 17,44 | 102,56 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 16,28 | 16,03 | 16,28 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Drahňovice | Benešov | 16,34 | 16,13 | 16,34 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Drahňovice | Benešov | 16,34 | 16,13 | 16,34 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Krotějov Sport | Tábor | 16,22 | 16,40 | 16,40 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Renmotor Jinolice | Jičín | 16,46 | 16,36 | 16,46 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Chářovice Špona | Benešov | 16,49 | 16,46 | 16,49 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Čikov | Třebíč | 16,36 | 16,49 | 16,49 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Drahňovice | Benešov | 16,64 | 16,23 | 16,64 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Dobronice u Chýnova | Tábor | 16,66 | 16,15 | 16,66 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Makov | Tábor | 16,66 | 16,10 | 16,66 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Velký Ořechov | Zlín | 16,42 | 16,72 | 16,72 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Čechtín | Třebíč | 16,51 | 16,72 | 16,72 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Pasohlávky B | Brno-venkov | 16,79 | 16,73 | 16,79 | 2023/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Lavičky | Žďár nad Sázavou | 16,80 | 16,55 | 16,80 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Prchalov | Nový Jičín | 16,80 | 16,23 | 16,80 | 2023/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Drahňovice | Benešov | 16,11 | 16,85 | 16,85 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Petrovice | Třebíč | 16,86 | 16,63 | 16,86 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Olešnice | Semily | 16,86 | 16,84 | 16,86 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Tomice | Benešov | 16,77 | 16,88 | 16,88 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Olešnice X | Olomouc | 16,85 | 16,89 | 16,89 | 2023/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Sedlčany | Příbram | 16,89 | 16,86 | 16,89 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Olešnice | Olomouc | 16,85 | 16,89 | 16,89 | 2023/08/06 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Drahňovice | Benešov | 16,34 | 16,91 | 16,91 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,50 | 16,92 | 16,92 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bezděkov pod Třemšínem | Příbram | 16,50 | 16,92 | 16,92 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Ctiboř | Benešov | 16,70 | 16,92 | 16,92 | 2021/08/21 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Chářovice Špona | Benešov | 16,93 | 16,84 | 16,93 | 2020/08/29 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Malovice | Benešov | 16,79 | 16,93 | 16,93 | 2026/07/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Malovice | Benešov | 16,86 | 16,95 | 16,95 | 2025/07/12 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Daměnice | Benešov | 16,96 | 16,74 | 16,96 | 2019/08/24 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| P | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Muži
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 12 | 08.08.2022 10:40 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 12 | 20.08.2022 09:49 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 9 | 08.08.2022 07:24 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 9 | 19.08.2022 21:40 |
Ženy
| Tipoval | .. bude dosažen čas | Body | Akce | Zamluveno |
|---|---|---|---|---|
| Radek Staněk | 16 ** | 0 | 08.08.2022 10:40 | |
| Josef Drnek | 16 ** | 0 | 08.08.2022 07:24 | |
| Michal Matějíček | 16 ** | 0 | 19.08.2022 21:40 | |
| Lukáš Vaculík | 16 ** | 0 | 20.08.2022 09:49 |
Videa a fotografie týmu
Fatal error: Uncaught mysqli_sql_exception: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near 'order by V.cas,A.kdy,V.kategorieid' at line 19 in /var/www/vhosts/firesport.eu/plpu/web_vysledky.php:22020
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/firesport.eu/plpu/web_vysledky.php(22020): mysqli_query()
#1 /var/www/vhosts/firesport.eu/plpu/web_vysledky.php(22412): sels()
#2 {main}
thrown in /var/www/vhosts/firesport.eu/plpu/web_vysledky.php on line 22020









