Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ka
1
Ma
2
Bo
3
Če
4
He
5
Body
1. Heřmaneč 170 15,67JH
20
0
10
15
20
65
2. Český Rudolec 140 15,59JH
11
9
15
0
11
46
3. Mysletice 126 17,10JI
8
4
17
20
0
49
-. Žirovnice 126 18,00PE
10
11
8
17
15
61
5. Bohdalín 96 15,90PE
20
15
0
--35
6. Božejovice 95 17,71TA
6
6
4
11
13
40
7. Strmilov 84 17,33JH
1
0
7
0
10
18
8. Libkova Voda 81 16,15PE
3
3
15
0
0
21
9. Markvarec 75 17,26JH
2
10
0
13
0
25
10. Kamenice nad Lipou 73 17,65PE
0
5
11
0
7
23
11. Batelov 62 18,20JI
0
0
-
7
9
16
12. Kaliště 44 19,94JI
0
0
2
10
6
18
13. Rohovka 43 17,80PE
0
2
5
6
8
21
14. Oponešice 40 16,81TR-
20
20
--40
15. Rynárec 32 20,28PE
0
0
-
9
0
9
16. Bílý Kámen 29 18,57JI-
0
6
8
-14
17. Drunče 28 16,78JH
0
8
9
--17
18. Chotěmice 26 17,60TA
13
13
---26
-. Cizkrajov 26 18,66JH
5
7
---12
20. Sedlejov 21 18,73JI-----0
-. Strachoňovice 21 20,92JI-
0
0
5
5
10
22. Krotějov Sport 20 17,55TA
20
0
0
--20
-. Sedlatice A 20 17,61JI-----0
-. Krasonice 20 17,93JI-----0
25. Únětice 1911 17 17,52PJ-
17
---17
-. Výčapy A 17 18,37TR-
0
--
17
17
27. Radkov 16 17,27JI-----0
28. Sedlatice B 15 18,10JI-----0
-. Střížov 15 20,26JI-
1
0
--1
30. Načeradec 11 18,41BN-----0
31. Věž 9 19,20HB
9
----9
32. Rybova Lhota 8 20,76TA--
0
--0
33. Milíčov 6 20,76JI-----0
-. Žirovnice B 6 20,96PE-----0
35. Střížov B 5 21,01JI-----0
-. Chválkov 5 21,72PE-----0
37. Horní Pole 4 21,64JH
4
----4
-. Počátky 4 25,31PE-----0
39. Dobronice u Chýnova 3 21,64TA--
3
--3
-. Nová Ves 3 22,07JI-----0
41. Střížov C 1 46,77JI-----0
42. Police 0 15,73TR-----0
-. Žďár 0 17,56JH-----0
-. Dešná B 0 19,33JH-----0
-. Nevcehle 0 20,01JI
0
----0
-. Brtnice 0 20,66JI-----0
-. Panská Lhota 0 21,08JI-----0
-. Horní Meziříčko 0 22,13JH-----0
-. Panské Dubenky 0 25,27JI
0
0
--
0
0
-. Choustník 0 26,74TA-----0
-. Horní Němčice 0 28,26JH-----0
-. Jižná 0 29,27JH-----0
-. Kozmice 0 29,28TA-----0
-. Kamenice 0 29,90JI-----0
-. Výčapy B 0 31,00TR-
0
---0
-. Bezděčín 0 36,60JI
0
----0
-. Dolní Cerekev 0 37,51JI-----0
-. Telč 0 39,04JI-
0
---0
-. Novosedly nad Nežárkou 0 45,02JH-----0
-. Dolní Němčice 0 NPJH-
0
---0
-. Slapy 0 NPTA-----0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ka
1
Ma
2
Bo
3
Če
4
He
5
Body
1. Zajíčkov 59 18,85PE
5
5
--
5
15
2. Nová Včelnice 55 17,72JH
3
8
0
8
8
27
3. Chválkov 44 19,61PE
2
3
2
5
-12
4. Strachoňovice 33 20,60JI-
2
3
3
3
11
5. Kamenice nad Lipou 25 18,51PE
8
-
8
-
2
18
6. Batelov 8 21,57JI--
5
--5
7. Střížov 5 22,50JI-----0
8. Rynárec 1 24,57PE-----0
-. Cizkrajov 1 38,05JH-----0
-. Boršov B 1 51,95JI-----0
11. Zdešov 0 20,93JH-
0
0
--0
-. Horní Pole 0 24,29JH-----0
-. Horní Němčice 0 27,71JH-----0
-. Chrbonín 0 NPTA-----0
-. Choustník 0 NPTA-----0
-. Výčapy 0 NPTR-
0
---0
-. Nová Ves 0 MSJI-----0


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: