Rok:

Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení

BodyPořadíČas

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ka
1
Ma
2
Bo
3
Če
4
He
5
My
6
Ka
7
St
8
Ba
9
Ka
10
Body
1. Heřmaneč 170 15,67JH
20
0
10
15
20
3
20
17
2
20
127
2. Český Rudolec 140 15,59JH
11
9
15
0
11
10
15
15
0
8
94
3. Mysletice 126 17,10JI
8
4
17
20
0
0
10
13
13
15
100
-. Žirovnice 126 18,00PE
10
11
8
17
15
13
13
6
0
17
110
5. Bohdalín 96 15,90PE
20
15
0
--
20
17
--
11
83
6. Božejovice 95 17,71TA
6
6
4
11
13
2
4
9
1
6
62
7. Strmilov 84 17,33JH
1
0
7
0
10
17
7
10
11
4
67
8. Libkova Voda 81 16,15PE
3
3
15
0
0
7
-
7
8
10
53
9. Markvarec 75 17,26JH
2
10
0
13
0
0
0
2
17
9
53
10. Kamenice nad Lipou 73 17,65PE
0
5
11
0
7
15
0
20
15
0
73
11. Batelov 62 18,20JI
0
0
-
7
9
0
0
11
9
13
49
12. Kaliště 44 19,94JI
0
0
2
10
6
6
8
0
7
0
39
13. Rohovka 43 17,80PE
0
2
5
6
8
0
2
3
0
7
33
14. Oponešice 40 16,81TR-
20
20
-------40
15. Rynárec 32 20,28PE
0
0
-
9
0
0
6
0
5
5
25
16. Bílý Kámen 29 18,57JI-
0
6
8
-
4
----18
17. Drunče 28 16,78JH
0
8
9
--
1
0
---18
18. Chotěmice 26 17,60TA
13
13
--------26
-. Cizkrajov 26 18,66JH
5
7
---
5
9
---26
20. Sedlejov 21 18,73JI-----
11
--
10
-21
-. Strachoňovice 21 20,92JI-
0
0
5
5
0
0
0
4
-14
22. Krotějov Sport 20 17,55TA
20
0
0
-------20
-. Sedlatice A 20 17,61JI----------0
-. Krasonice 20 17,93JI--------
20
-20
25. Únětice 1911 17 17,52PJ-
17
--------17
-. Výčapy A 17 18,37TR-
0
--
17
-----17
27. Radkov 16 17,27JI-----
9
----9
28. Sedlatice B 15 18,10JI----------0
-. Střížov 15 20,26JI-
1
0
----
8
6
-15
30. Načeradec 11 18,41BN------
11
---11
31. Věž 9 19,20HB
9
---------9
32. Rybova Lhota 8 20,76TA--
0
---
0
---0
33. Milíčov 6 20,76JI--------
0
-0
-. Žirovnice B 6 20,96PE----------0
35. Střížov B 5 21,01JI-------
5
--5
-. Chválkov 5 21,72PE------
5
---5
37. Horní Pole 4 21,64JH
4
---------4
-. Počátky 4 25,31PE------
1
---1
39. Dobronice u Chýnova 3 21,64TA--
3
-------3
-. Nová Ves 3 22,07JI------
0
-
3
-3
41. Střížov C 1 46,77JI-------
1
--1
42. Police 0 15,73TR----------0
-. Žďár 0 17,56JH---------
0
0
-. Dešná B 0 19,33JH-----
0
----0
-. Nevcehle 0 20,01JI
0
---------0
-. Brtnice 0 20,66JI----------0
-. Panská Lhota 0 21,08JI-------
0
--0
-. Horní Meziříčko 0 22,13JH----------0
-. Panské Dubenky 0 25,27JI
0
0
--
0
---
0
-0
-. Choustník 0 26,74TA----------0
-. Horní Němčice 0 28,26JH----------0
-. Jižná 0 29,27JH------
0
---0
-. Kozmice 0 29,28TA---------
0
0
-. Kamenice 0 29,90JI--------
0
-0
-. Výčapy B 0 31,00TR-
0
--------0
-. Bezděčín 0 36,60JI
0
---------0
-. Dolní Cerekev 0 37,51JI--------
0
-0
-. Telč 0 39,04JI-
0
--------0
-. Novosedly nad Nežárkou 0 45,02JH----------0
-. Dolní Němčice 0 NPJH-
0
--------0
-. Slapy 0 NPTA------
0
---0

Poř.TýmCel.Nej.č.Okr. Ka
1
Ma
2
Bo
3
Če
4
He
5
My
6
Ka
7
St
8
Ba
9
Ka
10
Body
1. Zajíčkov 59 18,85PE
5
5
--
5
5
8
2
8
8
46
2. Nová Včelnice 55 17,72JH
3
8
0
8
8
-
5
3
1
1
37
3. Chválkov 44 19,61PE
2
3
2
5
-
8
3
0
5
5
33
4. Strachoňovice 33 20,60JI-
2
3
3
3
0
2
8
2
3
26
5. Kamenice nad Lipou 25 18,51PE
8
-
8
-
2
-
0
--
2
20
6. Batelov 8 21,57JI--
5
-----
3
-8
7. Střížov 5 22,50JI-------
5
--5
8. Rynárec 1 24,57PE-------
1
--1
-. Cizkrajov 1 38,05JH----------0
-. Boršov B 1 51,95JI----------0
11. Zdešov 0 20,93JH-
0
0
-------0
-. Horní Pole 0 24,29JH----------0
-. Horní Němčice 0 27,71JH----------0
-. Chrbonín 0 NPTA----------0
-. Choustník 0 NPTA----------0
-. Výčapy 0 NPTR-
0
--------0
-. Nová Ves 0 MSJI--------
0
-0


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: