Výsledky ročníku 2013 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bo 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bohdalín | 60 | 14,75 | PE | 10 | |
2. | Slapy | 32 | 17,05 | TA | 15 | |
3. | Žirovnice | 29 | 17,83 | PE | 6 | |
4. | Kamenice nad Lipou A | 28 | 16,61 | PE | 0 | |
-. | Kaliště | 28 | 17,04 | JI | 2 | |
6. | Žďár | 25 | 18,27 | JH | 12 | |
7. | Krahulčí | 21 | 16,99 | JI | - | 0 |
8. | Strachoňovice | 20 | 16,82 | JI | - | 0 |
9. | Heřmaneč | 15 | 16,58 | JH | - | 0 |
10. | Rohovka | 13 | 18,03 | PE | 5 | |
11. | Strmilov | 10 | 18,07 | JH | - | 0 |
-. | Sedmpány | 10 | 19,19 | BN | - | 0 |
13. | Střížov | 9 | 17,39 | JI | - | 0 |
-. | Zajíčkov | 9 | 18,15 | PE | 3 | |
-. | Dvorce A | 9 | 19,08 | TA | 4 | |
16. | Bohdalín B | 8 | 18,13 | PE | - | 0 |
-. | Jindřichovice | 8 | 19,73 | JI | 8 | |
18. | Radkov | 6 | 17,06 | JI | - | 0 |
-. | Batelov A | 6 | 18,21 | JI | - | 0 |
20. | Batelov B | 5 | 18,04 | JI | - | 0 |
-. | Chválkov | 5 | 18,48 | PE | 0 | |
22. | Nová Ves | 4 | 18,51 | JI | - | 0 |
-. | Tučapy A | 4 | 19,35 | TA | - | 0 |
24. | Žirovnice B | 3 | 18,73 | PE | - | 0 |
-. | Kozmice | 3 | 19,52 | TA | - | 0 |
26. | Zdislavice | 2 | 18,15 | HB | - | 0 |
-. | Rynárec | 2 | 18,18 | PE | 0 | |
-. | Drunče | 2 | 20,10 | JH | - | 0 |
29. | Příseka | 0 | 18,10 | HB | - | 0 |
-. | Český Rudolec | 0 | 18,50 | JH | - | 0 |
-. | Panské Dubenky | 0 | 19,35 | JI | - | 0 |
-. | Krasonice | 0 | 19,51 | JI | - | 0 |
-. | Zhoř u Tábora | 0 | 19,98 | TA | - | 0 |
-. | Chrbonín A | 0 | 21,33 | TA | - | 0 |
-. | Chýnov | 0 | 21,73 | TA | - | 0 |
-. | Včelnička | 0 | 22,88 | PE | - | 0 |
-. | Libkova Voda | 0 | 24,10 | PE | - | 0 |
-. | Božejov | 0 | 24,19 | PE | - | 0 |
-. | Tučapy B | 0 | 27,30 | TA | - | 0 |
-. | Malšice | 0 | 27,35 | TA | 0 | |
-. | Horní Němčice | 0 | 28,87 | JH | - | 0 |
-. | Bezděčín | 0 | 31,51 | JI | - | 0 |
-. | Nový Rychnov | 0 | 33,08 | PE | - | 0 |
-. | Belarus ( Bělorusko ) Pochva | 0 | 48,85 | - | - | 0 |
-. | Olešná | 0 | 50,24 | PE | - | 0 |
-. | Holašovice | 0 | NP | CB | - | 0 |
-. | Chotěmice | 0 | NP | TA | - | 0 |
-. | Zdešov | 0 | NP | JH | - | 0 |
-. | Nevcehle B | 0 | NP | JI | - | 0 |
-. | Polesí | 0 | NP | PE | - | 0 |
-. | Kamenice nad Lipou B | 0 | NP | PE | - | 0 |
-. | Stará Říše C | 0 | NP | JI | - | 0 |
-. | Jaronice | 0 | NP | CB | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Bo 1 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kamenice nad Lipou A | 24 | 19,95 | PE | 0 | |
2. | Kamenice nad Lipou B | 21 | 18,66 | PE | 8 | |
3. | Nová Včelnice | 18 | 20,52 | JH | - | 0 |
4. | Libkova Voda | 9 | 25,84 | PE | - | 0 |
5. | Dvorce A | 8 | 19,79 | TA | 0 | |
-. | Boršov | 8 | 23,30 | JI | - | 0 |
7. | Strachoňovice | 3 | 20,81 | JI | - | 0 |
-. | Nová Ves | 3 | 22,72 | JI | - | 0 |
9. | Zhoř u Tábora | 1 | 23,20 | TA | - | 0 |
10. | Zajíčkov | 0 | 23,69 | PE | - | 0 |
-. | Rohovka | 0 | 26,31 | PE | - | 0 |
-. | Nová Říše | 0 | 26,76 | JI | - | 0 |
-. | Chrbonín | 0 | 26,98 | TA | - | 0 |
-. | Malšice | 0 | 50,41 | TA | - | 0 |
-. | Rynárec | 0 | NP | PE | - | 0 |
-. | Chotěmice | 0 | NP | TA | - | 0 |
-. | Zdešov | 0 | NP | JH | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 70 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: