Rok:

Výsledky ročníku 2018 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ka
1
He
2
Ka
3
My
4
Ba
5
Ry
6
Ka
7
Ka
8

9
Ži
10
No
11
Če
12
Ma
13
1. Heřmaneč 147 15,64JH
17,90
17,79
16,88
20,21
20,46
16,29
15,64
19,19
18,91
18,28
DSQ
19,01
17,62
2. Markvarec 134 15,10JH
19,13
DSQ
21,95
19,12
18,32
15,10
15,91
18,67
18,47
19,16
19,42
18,33
22,00
3. Žirovnice 126 15,27PE
19,10
NP
34,49
20,36
18,40
15,27
16,90
18,02
18,28
18,55
21,36
18,77
18,13
4. Mysletice 110 17,72JI
DSQ
17,88
NP
18,64
17,92
22,42
37,22
21,47
25,08
19,11
19,26
18,43
17,72
5. Kamenice nad Lipou B 90 14,53PE
22,61
NP
NP
22,48
NP
14,53
15,42
17,30
-
19,24
17,49
NP
-
6. Dolní Němčice 89 17,31JH---
18,47
18,21
NP
NP
17,50
---
17,81
17,31
7. Cizkrajov 75 17,16JH
19,06
20,15
20,45
19,79
24,05
17,16
DSQ
18,74
19,17
24,89
-
18,92
20,98
-. Český Rudolec 75 17,20JH
17,89
18,52
-
DSQ
--
NP
17,57
---
17,83
17,20
9. Strmilov 71 18,19JH
26,36
19,23
24,64
35,55
18,95
DSQ
21,99
18,19
18,53
33,32
19,19
24,41
24,03
10. Libkova Voda 69 18,28PE
19,30
20,69
18,79
19,60
NP
20,95
DSQ
23,05
NP
NP
18,28
19,05
20,60
11. Strachoňovice 63 16,08JI
20,41
NP
18,12
21,20
23,12
16,08
NP
25,73
-
22,75
35,73
23,07
18,46
12. Batelov 55 15,96JI
18,30
NP
27,41
21,66
NP
15,96
19,02
18,22
-
23,97
-
33,59
19,03
13. Rynárec 54 16,93PE
42,06
30,20
NP
20,99
21,61
16,93
18,80
22,37
20,66
22,05
NP
21,82
21,18
14. Kaliště 46 17,57JI
20,66
26,16
-
NP
29,71
17,57
18,07
25,27
20,93
NP
20,25
21,44
NP
15. Sedlejov 41 18,12JI-
18,30
32,70
20,55
--
18,12
--
18,88
---
16. Chotěmice 40 17,34TA
17,89
17,34
--------
19,47
--
-. Božejovice 40 17,46TA--
19,33
--
17,46
27,11
NP
-
19,07
NP
-
18,31
18. Krotějov Sport 37 16,42TA
16,42
--------
17,58
NP
--
19. Sedlatice A 35 16,62JI
16,62
-------
17,64
--
NP
-
20. Drunče 25 18,10JH
DSQ
-
20,83
-
18,10
-
NP
--
NP
NP
--
21. Kamenice 22 19,36JI---
19,42
19,36
--------
22. Bezděkov pod Třemšínem 20 16,12PB
16,12
------------
23. Choustník 19 17,82TA-
38,74
--
21,56
17,82
-
41,08
-
21,45
DSQ
--
-. Milíčov 19 20,36JI---
21,35
20,36
NP
NP
-
NP
20,42
--
21,81
25. Dešná 15 15,65JH------
15,65
------
-. Načeradec 15 18,31BN--
18,31
----------
27. Chválkov 13 18,58PE--
18,58
----------
28. Počátky 12 22,21PE
26,78
28,84
27,86
-
23,34
-
23,56
NP
---
22,21
-
29. Dobronice u Chýnova 9 18,70TA-
18,70
-------
NP
---
-. Rohovka 9 22,33PE-
NP
22,33
-
29,76
-
23,22
------
31. Telč 8 19,03JI
19,03
NP
--
38,29
--------
32. Nová Ves 7 21,50JI--
21,50
-
31,43
-
NP
------
33. Kamenice nad Lipou A 6 21,29PE----
NP
--
21,29
-----
-. Panské Dubenky 6 22,15JI
22,15
---
NP
-
28,09
-
31,26
37,11
-
26,18
24,61
-. Bílý Kámen Senior 6 22,77JI--------
22,77
----
-. Nová Včelnice 6 48,29JH----------
48,29
--
37. Bílý Kámen 5 23,50JI--------
23,50
----
-. Šimanov 5 24,19JI------
24,19
-
34,01
----
39. Rudolfov 3 22,14CB-----
22,14
-------
-. Dolní Cerekev 3 23,30JI----
23,30
-
35,96
------
41. Oponešice 0 16,68TR-
16,68
-----------
-. Žďár 0 16,91JH-------
21,23
--
16,91
--
-. Stoklasná Lhota 0 17,41TA
17,41
------------
-. Střížov 0 18,17JI----
18,17
--------
-. Kozmice 0 18,74TA------
18,74
------
-. Skrýchov u Malšic 0 19,18TA
22,41
-----------
19,18
-. Sedlatice B 0 20,24JI--------
20,24
--
20,33
-
-. Horní Pole 0 23,62JH
23,62
-----
DSQ
------
-. Libiš 0 24,32ME-------
24,32
-----
-. Rácov 0 31,59JI----
31,59
--------
-. Lomnice nad Lužnicí 0 34,17JH
34,17
---
DSQ
--------
-. Košice 0 35,58TA---------
35,58
---
-. Rybova Lhota 0 NPTA--
NP
-
DSQ
--------
-. Nevcehle 0 NPJI
NP
------------
-. Zahorčice 0 NPST
NP
------------
-. Žirovnice B 0 DSQPE---------
DSQ
---


Celkem se účastnilo:  77 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: