Rok:

Výsledky ročníku 2019 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ka
1
He
2
Do
3
Ka
4
My
5
Ba
6
Ry
7
Ka
8
Ka
9

10
Ži
11
No
12
Če
13
Ma
14
1. Sedlatice A 207 14,71JI
18,25
16,79
17,06
16,86
17,67
14,71
15,05
16,18
17,67
17,09
18,78
17,44
17,14
18,28
2. Dolní Němčice 158 14,78JH
17,85
17,41
16,99
23,13
19,05
15,99
14,78
15,10
17,76
-
17,59
NP
18,32
16,99
3. Heřmaneč 150 14,96JH
NP
18,48
18,24
17,29
18,29
15,45
14,96
15,45
17,66
36,10
NP
17,87
18,27
17,58
4. Sedlatice B 126 15,00JI
40,85
18,57
18,24
16,29
34,65
15,97
15,00
15,44
NP
19,04
17,71
20,00
17,93
NP
5. Markvarec 102 15,35JH
26,37
18,16
19,70
17,79
19,19
15,35
NP
15,99
18,12
NP
18,76
NP
17,69
17,65
-. Božejovice 102 15,89TA
NP
18,34
19,10
21,44
18,72
16,34
15,96
15,89
17,79
22,91
19,20
18,13
18,79
NP
7. Sedlejov 79 15,78JI
18,77
18,77
18,45
18,23
19,24
17,14
15,78
16,70
-
20,39
--
17,89
18,21
8. Kamenice nad Lipou 75 15,46PE
18,38
17,76
-
NP
-
16,85
15,46
15,92
17,46
-
18,79
---
-. Žirovnice 75 15,53PE
24,16
NP
18,81
NP
18,25
15,71
15,53
17,94
18,29
NP
19,35
18,87
19,77
NP
10. Batelov 67 15,08JI
19,70
18,64
26,06
18,60
19,53
16,74
15,08
20,07
NP
18,98
19,81
26,35
19,54
NP
11. Český Rudolec 66 16,96JH
19,03
16,96
19,74
-----
17,71
-
18,00
-
17,79
18,61
12. Strachoňovice 62 16,02JI
NP
NP
19,24
22,44
23,73
16,02
16,08
16,61
18,34
33,97
22,89
20,70
18,92
19,65
13. Mysletice 58 16,71JI
NP
22,20
18,07
16,71
25,53
NP
NP
18,41
-
18,27
NP
-
17,93
NP
14. Rynárec 54 16,35PE
20,18
19,82
19,66
20,95
21,21
NP
16,35
18,10
19,38
20,21
22,37
NP
21,98
18,65
15. Chotěmice 48 16,72TA
NP
----------
17,88
16,72
17,60
16. Strmilov 43 16,91JH
18,45
25,89
---
16,91
-
21,54
18,38
-
30,19
19,38
NP
17,12
17. Libkova Voda 40 15,27PE
NP
17,94
NP
21,42
NP
15,27
NP
16,24
NP
-
19,33
NP
NP
NP
-. Dešná B 40 16,71JH
17,95
-
17,64
18,27
---
16,71
19,02
----
17,66
19. Panské Dubenky 37 17,80JI
27,51
21,64
22,32
NP
22,97
24,28
17,80
18,10
19,76
20,05
22,69
20,17
21,46
-
20. Krotějov sport 32 16,76TA
16,87
-----------
16,76
-
21. Skrýchov u Malšic 24 17,19TA
18,34
--
17,19
--------
19,97
19,04
22. Nevcehle 20 16,21JI
16,21
-----------
16,88
-
-. Trnava 20 16,79TR--
16,79
-----------
24. Zahorčice 17 16,62ST
16,62
-------------
25. Bohdalín 13 17,48PE
17,48
-------------
26. Choustník 11 17,03TA-
19,89
-
NP
-
20,74
17,03
NP
21,04
-
26,23
-
NP
-
-. Novosedly 11 17,49ST
17,49
-------------
28. Rybova Lhota 10 18,93TA-----------
18,93
--
29. Milíčov 8 17,09JI--
20,68
--
18,74
17,09
NP
19,60
NP
--
19,38
21,95
-. Kaliště 8 19,21JI
21,23
21,02
20,84
-
28,97
19,21
NP
34,64
---
26,60
-
NP
31. Počátky 6 18,88PE
20,30
DSQ
21,58
-
26,14
18,88
-
20,64
34,48
-
NP
28,73
NP
-
32. Nová Ves 5 21,15JI---
21,15
-
22,18
--------
33. Nový Rychnov 1 17,92PE---
41,66
-
29,94
17,92
NP
------
-. Boršov 1 18,42JI-----
18,42
-
NP
------
-. Kozmice 1 20,03TA
20,03
-------------
-. Nová Ves u Chýnova 1 22,96TA---
22,96
------
NP
---
37. Kouty 0 17,53TR-----
17,53
--------
-. Čechtín 0 18,54TR-------------
18,54
-. Načeradec 0 19,11BN---
19,11
----------
-. Lásenice 0 19,29JH------------
19,36
19,29
-. Střížov 0 19,32JI-----
19,32
--------
-. Chválkov 0 24,16PE---
24,16
----------
-. Žďár 0 NPJH---
NP
----------
-. Horní Pole 0 NPJH-------
NP
------
-. Budeč 0 NPJH-----
NP
--------
-. Nová Včelnice 0 NPJH-----------
NP
--
-. Bílý Kámen 0 NPJI---------
NP
----
-. Stará Říše 0 NPJI
NP
-------------
-. Rohovka 0 NPPE------
NP
-------
-. Kamenice 0 NPJI-----
NP
--------
-. Žirovnice B 0 NPPE----------
NP
---
-. Vlkovice 0 NPCB---
NP
----------
-. Rácov 0 NPJI-----
NP
--------
-. Budislav 0 DSQTA-----
DSQ
--------


Celkem se účastnilo:  78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: