Rok:

Výsledky ročníku 2015 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Ma
1
Ka
2
Bo
3
Ka
4
He
5
St
6
Ka
7

8
Ži
9
No
10
1. Bohdalín 131 15,48PE
17,76
17,22
18,36
-
17,73
15,48
-
17,96
-
17,19
2. Heřmaneč 126 14,91JH
19,89
17,60
19,36
18,72
18,44
14,91
16,78
31,49
18,73
19,66
3. Kamenice nad Lipou 106 15,42PE
19,11
17,84
NP
21,60
20,11
16,07
15,42
-
20,29
17,74
-. Český Rudolec 106 15,76JH
21,54
17,96
18,94
17,82
23,65
15,76
16,46
18,68
DSQ
18,28
5. Bílý Kámen 99 16,52JI
19,75
19,06
NP
17,27
20,49
16,52
17,34
19,22
20,12
19,61
6. Drunče 69 16,95JH
20,68
18,89
21,98
21,65
22,56
17,08
16,95
20,04
20,51
NP
7. Žďár B 51 18,27JH-
19,45
20,00
21,08
----
18,27
20,56
8. Batelov 50 16,30JI
28,54
19,20
NP
23,28
23,15
16,68
16,30
19,55
32,51
23,85
-. Markvarec 50 16,65JH
19,21
22,21
21,08
NP
NP
17,09
16,65
31,94
22,19
19,94
10. Krahulčí 48 15,18JI
20,99
-
20,91
NP
19,08
22,86
15,18
NP
NP
-
11. Střížov 47 16,30JI
24,47
20,49
19,33
-
DSQ
16,30
NP
20,04
19,57
20,25
12. Chválkov 42 17,69PE
NP
26,48
38,66
19,93
22,82
17,69
41,27
28,30
21,33
20,42
13. Žirovnice 40 16,65PE
22,25
19,09
NP
19,77
33,41
16,65
23,67
35,98
23,00
20,34
-. Žďár A 40 17,86JH
18,60
18,94
NP
17,86
------
15. Kaliště 28 17,42JI
20,21
NP
23,22
NP
DSQ
17,45
17,42
21,04
23,50
NP
16. Chotěmice 26 17,74TA
19,26
-
NP
------
17,74
17. Libkova Voda 21 20,92PE---
20,92
22,72
NP
22,79
--
22,49
18. Slapy 20 17,69TA
17,69
DSQ
NP
-------
19. Radkov 15 16,25JI------
16,25
21,91
--
20. Nová Ves 12 18,07JI
20,03
30,95
-
30,36
--
18,07
---
21. Výčapy 11 19,20TR
19,20
---------
-. Rohovka 11 22,72PE
NP
-
22,72
-
26,18
---
23,45
23,85
23. Rynárec 10 20,14PE
27,78
-
NP
20,90
DSQ
-
20,14
23,23
21,54
NP
-. Mysletice 10 20,50JI
35,26
-
NP
NP
20,50
NP
DSQ
-
NP
-
25. Panské Dubenky 9 21,22JI
28,02
21,22
--
21,95
-
18,43
-
21,46
28,31
-. Košice 9 21,40TA--
21,40
-------
27. Nová Včelnice 8 19,02JH-
20,85
-
23,84
-
NP
19,02
--
33,12
-. Tučapy 8 19,61TA
19,61
-
20,61
-------
-. Zdešov 8 21,46JH--------
21,46
-
30. Dvorce 7 19,17TA
22,17
19,17
-
NP
------
-. Chýnov 7 22,66TA--
22,66
-------
32. Strmilov 5 21,75JH--------
21,75
-
-. Šimanov 5 22,19JI-------
22,19
--
34. Zdislavice 4 18,51HB------
18,51
---
-. Včelnička 4 23,83PE---
23,83
------
-. Valtínov 4 24,11JH
39,93
--
NP
24,11
-----
37. Křivsoudov 3 18,97BN------
18,97
---
38. Horní Pole 1 19,03JH------
19,03
---
-. Tučapy B 1 30,42TA---
30,42
------
40. Sedlatice 0 17,46JI-------
17,46
--
-. Střížov B 0 17,50JI-----
17,50
-
NP
--
-. Sedlatice B 0 19,18JI-------
19,18
--
-. Radotice 0 20,46TR
20,46
---------
-. Cizkrajov 0 20,68JH----
NP
24,21
20,68
NP
NP
-
-. Lhotice 0 20,90TR
NP
20,90
--------
-. Sedmpány 0 21,25BN
21,63
21,25
--------
-. Dolní Smrčné 0 21,72JI-----
21,72
----
-. Stoklasná Lhota 0 22,85TA---------
22,85
-. Střížov C 0 23,28JI-----
23,28
----
-. Novosedly nad Nežárkou 0 23,74JH--------
23,74
-
-. Božejovice 0 24,86TA--------
24,86
-
-. Chlum u Třeboně 0 26,92JH
26,92
---------
-. Žirovnice B 0 27,22PE---
NP
--
27,22
-
27,49
-
-. Chabrovice 0 27,30TA--------
27,30
-
-. Nový Rychnov 0 27,35PE---
43,14
--
27,35
---
-. Kamenice 0 29,90JI-----
29,90
----
-. Horní Němčice 0 56,02JH------
56,02
---
-. Nová Včelnice B 0 62,73JH---------
62,73
-. Studená 0 64,41JH------
64,41
---
-. Dolní Němčice B 0 NPJH--------
NP
-
-. Božejov 0 NPPE---
NP
------
-. Milíčov 0 NPJI-------
NP
--
-. Horní Meziříčko 0 NPJH----
NP
-----
-. Choustník 0 NPTA--------
NP
-
-. Příseka 0 NPJI-----
NP
----
-. Oponešice 0 NPTR
NP
---------
-. Jižná 0 NPJH---
NP
------


Celkem se účastnilo:  85 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: