Rok:

Výsledky ročníku 2013 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Bo
1
Ka
2
Ka
3
Pe
4
Ži
5
Ro
6
1. Bohdalín 60 14,75PE
19,06
16,89
14,75
NP
17,58
18,30
2. Slapy 32 17,05TA
18,20
21,31
-
17,05
19,98
-
3. Žirovnice 29 17,83PE
20,62
19,80
18,16
19,63
19,51
17,83
4. Kamenice nad Lipou A 28 16,61PE
26,28
17,04
19,38
23,04
23,37
16,61
-. Kaliště 28 17,04JI
23,07
NP
17,04
18,89
NP
17,34
6. Žďár 25 18,27JH
18,27
19,96
--
18,56
-
7. Krahulčí 21 16,99JI--
16,99
17,21
22,53
20,09
8. Strachoňovice 20 16,82JI--
16,82
17,63
NP
30,15
9. Heřmaneč 15 16,58JH---
16,58
20,62
-
10. Rohovka 13 18,03PE
20,90
24,86
18,03
20,95
NP
19,15
11. Strmilov 10 18,07JH-
18,07
NP
---
-. Sedmpány 10 19,19BN----
19,19
-
13. Střížov 9 17,39JI--
17,39
-
21,76
-
-. Zajíčkov 9 18,15PE
22,40
18,15
26,39
NP
33,85
22,07
-. Dvorce A 9 19,08TA
22,19
19,08
--
22,09
-
16. Bohdalín B 8 18,13PE-
18,13
----
-. Jindřichovice 8 19,73JI
19,73
-----
18. Radkov 6 17,06JI--
17,06
---
-. Batelov A 6 18,21JI--
31,50
18,88
-
18,21
20. Batelov B 5 18,04JI--
18,04
17,37
-
18,90
-. Chválkov 5 18,48PE
23,87
35,98
18,48
19,24
NP
21,54
22. Nová Ves 4 18,51JI-
23,65
NP
29,30
-
18,51
-. Tučapy A 4 19,35TA-
19,35
----
24. Žirovnice B 3 18,73PE---
NP
24,56
18,73
-. Kozmice 3 19,52TA-
19,52
----
26. Zdislavice 2 18,15HB--
18,15
---
-. Rynárec 2 18,18PE
NP
22,11
18,18
NP
22,21
NP
-. Drunče 2 20,10JH-
NP
20,26
22,06
NP
20,10
29. Příseka 0 18,10HB-----
18,10
-. Český Rudolec 0 18,50JH--
18,50
---
-. Panské Dubenky 0 19,35JI--
19,35
---
-. Krasonice 0 19,51JI--
15,67
-
19,51
-
-. Zhoř u Tábora 0 19,98TA-
19,98
----
-. Chrbonín A 0 21,33TA-
21,33
----
-. Chýnov 0 21,73TA-
21,73
----
-. Včelnička 0 22,88PE-
22,88
----
-. Libkova Voda 0 24,10PE-
NP
24,10
24,96
29,43
21,34
-. Božejov 0 24,19PE-
63,64
-
24,19
29,28
31,59
-. Tučapy B 0 27,30TA-
27,30
----
-. Malšice 0 27,35TA
27,35
NP
----
-. Horní Němčice 0 28,87JH--
28,87
---
-. Bezděčín 0 31,51JI--
31,51
---
-. Nový Rychnov 0 33,08PE--
33,08
---
-. Belarus ( Bělorusko ) Pochva 0 48,85---
48,85
---
-. Olešná 0 50,24PE-
50,24
----
-. Kamenice nad Lipou B 0 NPPE-
NP
----
-. Jaronice 0 NPCB-
NP
----
-. Stará Říše C 0 NPJI---
NP
NP
-
-. Holašovice 0 NPCB-
NP
----
-. Chotěmice 0 NPTA-
NP
----
-. Zdešov 0 NPJH----
NP
-
-. Nevcehle B 0 NPJI--
NP
---
-. Polesí 0 NPPE----
22,88
NP


Celkem se účastnilo:  70 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: