Zhoř u Tábora 2012 - Memoriál Josefa Tupého

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 15. 09. 2012 13:00
Kontakt:   Miloslav Janovský
Telefon:  775910191
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Petr Ružička

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Jankov BN 17,15 17,15 16,69
2.  Chářovice A BN 17,74 17,58 17,74
3.  Daměnice BN 18,02 18,02 17,42
4.  Chotěmice TA 18,12 17,84 18,12
5.  Ústrašice B TA 18,16 18,16 17,96
6.  Jaronice CB 18,43 17,81 18,43
7.  Bohdalín PE 18,80 18,80 17,77
8.  Dvorce A TA 19,00 17,35 19,00
9.  Stoklasná Lhota TA 19,50 19,49 19,50
10.  Tučapy B TA 19,69 18,80 19,69
11.  Strmilov JH 19,88 19,36 19,88
12.  Slapy TA 20,04 19,70 20,04
13.  Tučapy A TA 20,11 19,63 20,11
14.  Heřmaneč JH 20,56 20,56 18,72
15.  Krátošice TA 20,62 20,62 20,43
16.  Zhoř u Tábora A TA 20,95 20,75 20,95
17.  Řepeč TA 21,83 21,83 21,66
18.  Obora A TA 21,98 21,73 21,98
19.  Želeč TA 29,74 29,07 29,74
20.  Malšice TA 30,19 29,33 30,19
21.  Skalice TA 31,84 31,84 18,64
22.  Zhoř u Tábora B TA 33,23 33,01 33,23
23.  Kozmice TA - - -
23.  Markvarec JH - - -
23.  Chrbonín A TA - - -
23.  Chýnov TA - - -
23.  Kamenice nad Lipou PE - - -
23.  Košice A TA - - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Táborská hasičská liga

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce B TA 19,10 19,10 18,92
2.  Chrbonín TA 19,22 18,48 19,22
3.  Jaronice CB 19,83 19,83 19,83
4.  Kamenice nad Lipou PE 20,29 18,17 20,29
5.  Nová Včelnice JH 20,71 20,56 20,71
6.  Želeč TA 20,78 20,78 20,47
7.  Zhoř u Tábora TA 21,41 21,04 21,41
8.  Chotěmice TA 22,52 22,52 20,96
9.  Malšice TA 25,08 24,78 25,08
11.  Dvorce TA 27,22 27,22 27,21
11.  Daměnice BN 28,33 28,33 18,82

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Krotějov SportTA16,2516,0416,252019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
2.  Bohdalín PE16,5116,5116,512017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
3.  Žďár JH16,3916,6516,652018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
4.  Chotěmice TA16,3116,7216,722018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
5.  Chářovice ABN16,6916,7516,752016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
6.  Žďár AJH16,9016,8116,902016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
7.  Kamenice nad Lipou PE17,0116,5917,012016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
8.  Dvorce TA17,0216,9617,022015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
9.  Zdislavice BN17,0316,3617,032016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
10.  Stoklasná Lhota TA16,9917,0717,072017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
11.  Kalenice ST16,3617,0817,082017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
12.  Žďár AJH16,7417,0917,092015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
13.  Žernovice PT17,1116,6117,112017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
14.  Drahňovice BN16,8717,1217,122016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
15.  Bohdalín PE17,1316,9117,132019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
16.  Český Rudolec JH17,0817,1517,152018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
17.  Šipoun PT17,3116,8217,312018/09/15 FS útok,sklopka 3xB úzké
18.  Chotěmice TA17,3316,5117,332017/09/09 FS útok,sklopka 3xB úzké
19.  Chotěmice TA16,9717,3417,342015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
20.  Bohdalín PE17,3516,8817,352016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
21.  Skrýchov u Malšic TA16,9317,4017,402019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
22.  Drunče JH17,2817,4317,432019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
23.  Drahňovice BN17,1417,4617,462019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
24.  Chýnov TA17,4616,6417,462016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
25.  Český Rudolec JH17,5217,2617,522016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
26.  Stoklasná Lhota TA17,3717,5417,542016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
27.  Slapy ATA17,5517,4617,552015/09/19 FS útok,sklopka 3xB úzké
28.  Chářovice ŠponaBN17,5517,2017,552019/09/07 FS útok,sklopka 3xB úzké
29.  Řepeč TA17,5817,1917,582016/09/03 FS útok,sklopka 3xB úzké
30.  Chářovice BN17,1317,6017,602013/09/21 FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chářovice - Muži

17,74https://youtu.be/WhC6BRyTDmU Milan Pádivý

Daměnice - Muži

18,02https://youtu.be/oWqr5eqQlgY Lenka Kratochvílová

Chotěmice - Muži

18,12https://youtu.be/nVtxL7ZJ9bI Patrik Baláž

Ústrašice - Muži

18,16https://youtu.be/ij__HdonlMY Radek Bubník

Heřmaneč - Muži

20,56https://youtu.be/Ngcl0VwCF14 Ondřej Pecha

Chotěmice - Ženy

22,52https://youtu.be/ytge1Y4VItk Patrik Baláž

Daměnice - Ženy

28,33https://youtu.be/pVWvjK-Dabo Lenka Kratochvílová
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/09/25 Zhoř u Tábora, TA,
THL
2011/09/10 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2012/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2013/09/21 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2014/09/20 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2015/09/19 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2016/09/03 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2017/09/09 Zhoř u Tábora, O pohár
THL
2018/09/15 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
2019/09/07 Zhoř u Tábora, Memoriál Josefa Tupého
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře