Úněšov, Dílny statek Úněšov 2019 - Ledové útoky

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 01. 2019 11:00
Kontakt:   Sak Josef
Telefon:  604575141
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Zadal: Josef

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Novosedly ST 16,54 15,70 16,54
2.  Vranovice PEKLO PB 17,09 17,09 16,83
3.  Mělník BLATA ME 17,29 17,29 16,99
4.  Křížkový Újezdec PH 17,90 17,90 15,75
5.  Horní Metelsko PANTEŘI DO 18,01 17,46 18,01
6.  Nebílovy PJ 19,38 19,38 19,00
7.  Štítary A DO 19,42 18,62 19,42
8.  Zahorčice KT 19,79 17,87 19,79
9.  Stýskaly PS 21,14 20,68 21,14
10.  Doubravka PM 21,34 19,04 21,34
11.  Kdyně DO 21,50 20,95 21,50
12.  Vidice DO 21,76 21,50 21,76
13.  Hostivice PZ 22,07 21,64 22,07
14.  Křištín KT 22,56 21,45 22,56
15.  Štítary B DO 23,26 23,26 22,36
16.  Mochtín KT 24,33 23,45 24,33
17.  Kamenný Újezd RO 24,50 24,31 24,50
18.  Čelákovy PJ 24,59 24,59 23,28
19.  Křelovice PS 24,93 23,72 24,93
20.  Úněšov PS 26,85 26,40 26,85
21.  Horní Měcholupy A AB 30,07 30,07 17,55
22.  Nevřeň PS 30,68 30,68 29,15
23.  Brodeslavy PS 31,16 20,60 31,16
24.  Obora PS 31,58 27,70 31,58
25.  Drahkov PJ 32,21 29,53 32,21
26.  Svaté Pole PB 36,10 17,47 36,10
27.  Mirošov A RO NP NP NP
27.  Mirošov B RO NP NP NP
27.  Zahorčice ST NP NP NP
27.  Příšov PS NP NP NP
27.  Chrást PS NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov PS 22,93 22,93 20,61
2.  Mirošov RO 34,46 30,44 34,46
3.  Vidice DO 34,50 34,50 34,33
4.  Horšovský Týn DO 39,04 39,04 27,87
5.  Štítary DO 39,29 39,25 39,29
6.  Doubravka PM 69,16 27,49 69,16

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,7515,4815,752018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hartmanice SY15,4415,7915,792020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mochtín KT16,0515,5916,052020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Nevřeň PS14,9016,4216,422020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Mělník ME16,5316,2916,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Novosedly ST15,7016,5416,542019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Sedlčany PB16,3216,6016,602020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO14,9716,6116,612018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Horní Metelsko PanteřiDO16,9016,3116,902020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Křištín KT17,0216,7717,022020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Vranovice PEKLOPB17,0916,8317,092019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Štítary ADO17,2117,0517,212017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Mělník BLATAME17,2916,9917,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Vranovice PekloPB16,6917,3517,352020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Brodeslavy PS17,5316,8917,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Chotíkov PS17,6017,6017,602017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vranovice PekloPB17,6117,6617,662017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Mirošov RO17,6817,0017,682018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Křížkový Újezdec PH17,9015,7517,902019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zahorčice KT17,8817,9517,952018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Křelovice PS17,9617,8517,962020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Horní Metelsko PANTEŘIDO17,4618,0118,012019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Čelákovy PJ18,0416,2618,042020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Předměstí SY18,2017,6318,202020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Mirošov BRO17,5218,3418,342020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chotíkov PS18,4717,3218,472018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Úněšov PS18,4918,1418,492020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Vidice DO17,9418,7018,702020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Čelákovy PJ18,7817,5518,782018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Chlum PJ18,4118,9018,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Úněšov PS19,5020,1820,182020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Úněšov PS20,0420,5720,572018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Štítary DO20,3221,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Chlum PJ21,4521,6521,652018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Rožmitál pod Třemšínem PB22,8222,7722,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Úněšov PS22,9320,6122,932019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Úněšov Pepařky PS24,0924,7824,782017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Nové Dvory LT21,7725,4825,482017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bolevec PM26,2425,0926,242017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Mělník Blata ME28,9825,2028,982017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Horšovský Týn DO29,2029,2029,202017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Štítary DO29,2621,0029,262017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Únětice 1911 PJ32,2131,1732,212020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Mělník Blata ME34,2818,6234,282020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Mirošov RO30,4434,4634,462019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Vidice DO34,5034,3334,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Vidice DO34,7233,8234,722020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Mirošov RO37,1236,5837,122020/01/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Mělník ME37,8437,7137,842018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Horšovský Týn DO39,0427,8739,042019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Štítary DO39,2539,2939,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Doubravka PM27,4969,1669,162019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Vranovice - Muži

17,09https://youtu.be/8kT-vWfH_sw Josef

Mělník - Muži

17,29https://youtu.be/Tcs1FJ4S_Hg Josef

Křížkový Újezdec - Muži

17,90https://youtu.be/C9BKI-RipCs Josef

Horní Metelsko - Muži

18,01https://youtu.be/DgeM8hZI8bE Josef

Nebílovy - Muži

19,38https://youtu.be/3-VGa4CUUkE Josef

Štítary - Muži

19,42https://youtu.be/1Ke3HNhj8gA Josef

Zahorčice - Muži

19,79https://youtu.be/h2RxVvWmpJU Josef

Hostivice - Muži

22,07https://youtu.be/bVLGvgJpzlc Josef

Křištín - Muži

22,56https://youtu.be/7qD6tsYxPmw Jiří Freiberk

Úněšov - Ženy

22,93https://youtu.be/_AuoO4cqG4U Josef

Štítary - Muži

23,26https://youtu.be/rlOpLcMt87I Josef

Mochtín - Muži

24,33https://youtu.be/WgJykfoeb20 Josef

Kamenný Újezd - Muži

24,50https://youtu.be/HlhGNT-vZlk Josef

Čelákovy - Muži

24,59https://youtu.be/espRq1AJpA0 Josef

Křelovice - Muži

24,93https://youtu.be/HUQS5CL2s8g Josef

Úněšov - Muži

26,85https://youtu.be/MqIRSzsHGfE Josef

Horní Měcholupy - Muži

30,07https://youtu.be/TSN3-npQgb4 Josef

Nevřeň - Muži

30,68https://youtu.be/x8hEItsojpo Josef

Mirošov - Ženy

34,46https://youtu.be/zRxH6aGwRWw Josef

Svaté Pole - Muži

36,10https://youtu.be/gsJxiyP22Pk Josef

Štítary - Ženy

39,29https://youtu.be/k7IXFnhsz7A Josef

Doubravka - Ženy

69,16https://youtu.be/tnSvYjDa9Mw Josef

Příšov - Muži

NPhttps://youtu.be/ABLQpErHsV4 Josef

Mirošov - Muži

NPhttps://youtu.be/bl0F-xyhJ6k Josef

Mirošov - Muži

NPhttps://youtu.be/jtl0NwDysRI Josef
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře