Areál firmy Flídr Široký Důl 2019 - XXI. ročník soutěže

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/355907942028231/
Kdy: 26. 10. 2019 08:30
Kontakt:   Jakub Paulíček
Telefon:  737785812
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Jakub Paulíček


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Pavlice TT 13,85 13,58 13,85
2.  Míchov BK 13,87 13,87 13,34
3.  Hodějice VY 14,10 13,92 14,10
4.  Mladoňovice TR 14,11 14,11 13,32
5.  Renmotor Jinolice JC 14,14 13,78 14,14
6.  Letohrad - Kunčice B UO 14,32 14,32 14,30
7.  Tatobity SM 14,33 14,33 14,11
8.  Janovice BR 14,37 14,37 13,80
9.  Zbožnov CR 14,52 13,99 14,52
10.  Francova Lhota VS 14,55 14,48 14,55
11.  Bezděkov pod Třemšínem PB 14,56 14,56 13,51
12.  Čechtín TR 14,57 13,65 14,57
13.  Dešná B JH 14,59 14,59 14,53
14.  Háj TR 14,61 14,41 14,61
15.  Olešná HB 14,62 13,97 14,62
16.  Kyselica DS 14,64 14,10 14,64
16.  Drahňovice BN 14,64 14,12 14,64
18.  Dehtín KT 14,68 14,00 14,68
19.  Nevšová A ZL 14,72 14,52 14,72
20.  Hrabůvka PR 14,73 13,70 14,73
21.  - Frydštejn - 14,75 13,72 14,75
22.  - Zaturčie - 14,76 14,24 14,76
23.  Babice VS 14,77 14,62 14,77
23.  Zahnašovice KM 14,77 13,88 14,77
25.  Kamenice nad Lipou PE 14,78 14,78 14,58
26.  Netín ZR 14,84 14,84 14,12
27.  Děhylov OP 14,86 14,86 14,01
28.  Ratiboř VS 14,93 14,93 14,36
29.  Srubec CB 14,94 14,85 14,94
29.  Slavošovice CB 14,94 14,53 14,94
31.  Pomezí SY 14,97 14,67 14,97
32.  Starosedlský Hrádek PB 14,99 14,82 14,99
32.  Leskovec nad Moravicí BR 14,99 14,40 14,99
34.  Český Rudolec JH 15,01 15,01 14,19
35.  Chotěmice TA 15,06 14,24 15,06
36.  Bílovice PV 15,08 15,08 14,97
37.  - Křížkový Ujezdec - 15,14 15,14 14,02
38.  Čeperka PA 15,16 14,61 15,16
38.  Jaronice CB 15,16 14,39 15,16
40.  Velké Hoštice OP 15,18 13,46 15,18
40.  Brumov B ZL 15,18 15,18 14,08
42.  Trnava TR 15,20 15,20 13,79
43.  Vrbice B KA 15,21 15,21 14,77
44.  Novosedly nad Nežárkou JH 15,22 15,22 14,46
44.  Žirovnice PE 15,22 15,16 15,22
46.  Hrabice PT 15,25 14,90 15,25
47.  Stará Říše JI 15,26 15,26 14,77
48.  - Polný Kesov - 15,33 14,48 15,33
49.  Sychotín BK 15,41 14,64 15,41
50.  Domamyslice PV 15,44 14,96 15,44
51.  Křenovice PR 15,49 15,49 14,40
52.  Vrchoslavice PV 15,51 15,51 14,77
53.  Brušperk FM 15,52 15,11 15,52
54.  Mirošov ZL 15,54 14,84 15,54
55.  - Orechová Potoň - 15,56 15,12 15,56
56.  Radimovice LI 15,57 15,57 15,54
57.  Karlinky LI 15,58 15,57 15,58
57.  Skrýchov u Malšic TA 15,58 15,58 14,33
59.  Podhradní Lhota KM 15,62 15,62 14,19
60.  Trnov RK 15,74 14,49 15,74
61.  Velké Hamry JN 15,75 15,75 15,13
62.  Libkova Voda PE 15,79 15,79 15,34
62.  Dolní Lomná FM 15,79 15,79 14,82
62.  Letohrad - Kunčice D UO 15,79 15,79 14,91
65.  Lavičky ZR 15,82 15,82 15,72
65.  Pšánky HK 15,82 14,67 15,82
67.  Ves Touškov PJ 15,89 14,73 15,89
68.  Oldřiš SY 15,91 15,91 14,53
69.  Stradouň UO 15,93 14,62 15,93
70.  Hronsek BB 16,00 16,00 15,67
71.  Vysoká Štola KV 16,04 16,04 14,53
71.  Ludéřov OL 16,04 16,04 15,43
73.  Velká nad Veličkou HO 16,08 15,26 16,08
74.  Předonín LT 16,10 16,10 15,46
75.  Písečná FM 16,14 16,02 16,14
76.  Perálec CR 16,16 16,16 15,43
77.  Hájov NJ 16,18 16,18 15,29
78.  Krásná Ves MB 16,53 16,52 16,53
79.  Světlá nad Sázavou HB 16,54 16,54 15,90
80.  Krupina KA 16,66 16,10 16,66
81.  Radostín nad Oslavou ZR 16,68 16,68 15,08
81.  Bašnice JC 16,68 13,71 16,68
83.  Dulov IL 16,69 15,12 16,69
84.  Lubná SY 16,93 15,99 16,93
85.  Zderaz B CR 16,96 16,96 16,76
86.  Ruskovce BN 17,01 17,01 -
87.  Bransouze TR 17,03 16,95 17,03
88.  Lukov ZL 17,12 17,12 16,81
89.  Břidličná BR 17,16 15,13 17,16
90.  Oprechtice DO 17,31 17,31 17,11
91.  Plumlov PV 17,35 17,35 13,80
92.  Bystrá BR 17,38 17,38 14,57
93.  Široký Důl SY 17,50 17,50 14,30
94.  Krasice PV 17,65 17,65 17,10
95.  Únětice 1911 PJ 17,70 17,70 13,93
96.  Slapy TA 17,72 17,72 16,66
97.  Čechy pod Kosířem PV 17,74 17,34 17,74
98.  Hartmanice SY 17,80 15,17 17,80
99.  Smidary HK 17,92 17,92 14,77
100.  Únětice 1911 B PJ 18,12 18,12 16,14
101.  Černín ZN 19,11 18,87 19,11
102.  Čelechovice na Hané PV 19,15 19,15 17,12
103.  Branč NR 19,92 19,92 15,56
104.  Krotějov sport TA 20,04 15,27 20,04
105.  Pohodlí SY 20,30 20,30 18,97
106.  - Jeleni Letohrad - 21,91 20,38 21,91
107.  Plesná OV 22,63 19,68 22,63
108.  Spišská Sobota PP 23,73 23,73 15,86
109.  Česká Rybná UO 26,18 24,50 26,18
110.  Dubenec TU NP NP NP
110.  Čikov TR NP 14,77 NP
110.  Horní Žukov KA NP NP NP
110.  Rybova Lhota TA NP NP NP
110.  Chlebičov OP NP NP NP
110.  - Veselá u Semil - NP NP NP
110.  Mysločovice ZL NP NP NP
110.  Nevcehle JI NP NP NP
110.  Nahořany NA NP NP NP
110.  Zderaz A CR NP 15,02 NP
110.  Jevíčko SY NP 15,20 NP
110.  - Heřmanky - NP NP NP
110.  Zbora PU NP NP NP
110.  Kožušany – Tážany OL NP 17,54 NP
110.  Chrastavec SY NP NP 14,38
110.  Vrbětice ZL NP NP NP
110.  Dolany PT NP NP NP
110.  Polomka BR NP NP NP
110.  Karolín KM NP NP NP
110.  Dlouhoňovice UO NP NP NP
110.  Bystřec UO NP NP NP
110.  - Tošodry - NP NP 14,41
110.  Bijacovce LE NP NP NP
110.  Žebnice PS NP NP NP
110.  Nemrlov SU NP NP 14,96
110.  Kněžpole UH NP NP NP
110.  Sedlčany PB NP NP NP
110.  - Relov - NP NP NP
110.  Sádek SY NP NP NP
110.  Jílové u Držkova JN NP NP NP
110.  Horní Metelsko DO NP NP NP
110.  Bílý Potok JE NP NP NP
110.  Drábsko BR NP NP NP
110.  Záchlumí UO NP NP NP
110.  Černčice NA NP NP NP
110.  Niva PV NP NP NP
110.  Zderaz C CR NP NP NP
110.  Zahorčice ST NP NP NP
110.  Dvorníky nad Váhom HC NP NP NP
110.  Pěnčín PV NP NP NP
110.  Lanšperk UO NP NP NP
110.  Lešná VS NP NP 14,73

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Letohrad - Orlice UO 16,76 16,48 16,76
2.  Nedašova Lhota ZL 17,09 17,09 16,68
3.  Krasice PV 17,11 17,11 15,93
4.  Nedvězí SY 17,16 17,16 17,16
5.  Renmotor Jinolice JC 17,32 17,32 16,84
6.  - Biacovce - 17,67 17,67 16,52
7.  Chotíkov PS 17,68 17,68 17,05
8.  Hrobice PA 17,71 17,71 17,24
9.  Dětkovice PV 17,73 15,49 17,73
10.  Nosice PU 17,76 16,84 17,76
10.  Jarovce BA 17,76 17,76 17,03
12.  Lesnice SU 17,86 17,86 17,84
13.  Dolní Libina SU 18,02 18,02 17,91
14.  Pěnčín PV 18,30 18,30 17,56
15.  Dražovice VY 18,61 18,61 18,15
16.  Chotěmice TA 18,72 18,72 17,68
17.  Zahnašovice KM 18,77 17,96 18,77
18.  Jeřmanice LI 18,84 18,84 17,14
19.  Hlubyně PB 19,00 19,00 18,44
20.  Maršíkov SU 19,04 19,04 18,10
21.  Spišská Sobota PP 19,39 19,39 18,83
22.  Vlachovice ZL 19,43 19,43 17,68
23.  Dlouhá Ves RK 19,51 18,32 19,51
24.  Pravčice A KM 19,68 19,68 19,31
25.  Bílovice B PV 19,99 17,00 19,99
26.  Bojkovice UH 20,12 20,12 18,17
27.  Bohuňov SY 20,13 20,13 19,81
28.  Nepomuky UO 20,24 17,57 20,24
29.  Mělník – Blata ME 20,55 20,55 16,99
30.  Sádek SY 20,57 18,82 20,57
31.  Vrchoslavice PV 20,82 20,82 19,17
32.  Bohuslavice u Zlína ZL 21,16 17,44 21,16
33.  Budišov TR 21,34 16,11 21,34
34.  - Sladkovičovo - 23,85 23,85 23,13
35.  Bílovice PV 24,17 24,17 18,46
36.  Černovice BK 25,31 24,34 25,31
37.  Žernovník BK 31,47 31,47 31,46
38.  Kamenec u Poličky SY 35,07 35,07 21,89
39.  Pomezí SY NP NP NP
39.  Veselá SM NP NP NP
39.  Nevcehle JI NP 16,83 NP
39.  Slapy TA NP NP NP
39.  Sloup PZ NP NP NP
39.  Malá Skála B JN NP 17,32 NP
39.  Streženice PU NP 18,73 NP
39.  Štítary DO NP NP NP
39.  Dvorníky nad Váhom HC NP NP 19,06
39.  Kožušany – Tážany OL NP NP 25,83
39.  Dolní Němčice JH NP 16,23 NP
39.  Slepotice PA NP NP NP
39.  Kosov SU NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hrobice Explosia PA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bartovice A OV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín B BK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krasice PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Malá Skála B JN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. - Biacovce -17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Velká nad Veličkou - Muži

16,08https://youtu.be/hMkeQF9CVrk Pavel Váňa
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
Kdy Kde Liga


Komentáře