Řepeč 2013 - O pohár starosty obce Řepeč

Liga: Táborská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 03. 08. 2013 13:00
Kontakt:   Ondřej Mrzena
Telefon:  721762792
Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
Zadal: Patrik Baláž

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bohdalín PE 16,83 16,75 16,83
2.  Žďár JH 17,14 17,14 16,65
2.  Chářovice BN 17,14 17,03 17,14
4.  Dvorce A TA 17,24 17,03 17,24
5.  Chotěmice TA 17,76 17,76 17,33
6.  Strmilov JH 18,33 18,22 18,33
7.  Řepeč TA 18,43 18,07 18,43
8.  Jaronice CB 18,51 18,21 18,51
9.  Skalice TA 18,56 18,43 18,56
10.  Slapy TA 18,75 18,53 18,75
11.  Chýnov TA 18,95 18,81 18,95
12.  Želeč TA 19,53 19,53 18,70
13.  Tučapy TA 20,04 19,56 20,04
13.  Řepeč B TA 20,04 20,04 19,17
15.  Ústrašice B TA 20,58 20,58 20,02
16.  Obora TA 20,98 20,63 20,98
17.  Chválkov PE 21,20 19,98 21,20
18.  Malšice TA 22,30 20,87 22,30
19.  Košice TA 25,77 18,03 25,77
20.  Srlín PI 26,06 26,06 25,12
21.  Podboří TA 29,37 29,37 28,14
22.  Oltyně TA 33,06 32,38 33,06
23.  Drunče JH 35,77 22,91 35,77
24.  Holašovice CB NP NP NP
24.  Zhoř u Tábora TA NP NP NP
24.  Zárybničná Lhota TA NP NP NP
24.  Kamenice nad Lipou PE NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dvorce A TA 17,09 15,47 17,09
2.  Nová Včelnice JH 17,44 17,44 17,30
3.  Dvorce B TA 18,25 17,72 18,25
4.  Chrbonín TA 18,43 18,19 18,43
5.  Ústrašice TA 18,54 18,54 18,15
6.  Kamenice nad Lipou A PE 18,61 18,61 18,05
7.  Chotěmice TA 20,86 20,37 20,86
8.  Košice TA 21,49 21,49 18,95
9.  Zhoř u Tábora TA 22,67 21,90 22,67
10.  Tučapy TA 23,77 22,38 23,77
11.  Řepeč TA 33,65 19,17 33,65
12.  Oltyně TA 38,40 21,69 38,40

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Dvorce A TA--16,452015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Louňovice pod Blaníkem B BN--16,662015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Dvorce A TA16,3816,9116,912014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Dvorce A TA16,7817,0317,032018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Dvorce A TA15,4717,0917,092013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Dvorce A TA17,1916,6117,192016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Kamenice nad Lipou PE17,0317,2917,292018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Chotěmice TA17,3216,3617,322018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Bezděčín TA16,7217,3617,362018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Nová Včelnice JH17,4417,3017,442013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Chotěmice TA17,6417,0017,642014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Ústrašice TA17,3317,8217,822017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Dvorce A TA16,4617,9417,942019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Dvorce B TA17,8218,0118,012016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kamenice nad Lipou A PE--18,152015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Chrbonín TA18,2117,4718,212018/08/04 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Dvorce B TA17,7218,2518,252013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Kamenice nad Lipou A PE18,3518,4218,422014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Chrbonín TA18,1918,4318,432013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Ústrašice TA18,5418,1518,542013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kamenice nad Lipou A PE18,6118,0518,612013/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Chotěmice TA18,7618,3518,762016/08/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Kamenice nad Lipou B PE18,5618,7718,772014/08/02 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Dvorce B TA18,6918,8018,802017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zhoř u Tábora TA17,8218,9018,902017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dvorce B TA--18,912015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chotěmice TA--18,972015/08/01 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Slapy TA17,7218,9718,972019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Ratměřice BN19,0318,2619,032019/08/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Slapy TA19,0318,7319,032017/08/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu

Tým Čas Odkaz na zdroj PřidalAkce

Chářovice - Muži

17,14https://youtu.be/tq3dNc9vw4A Milan Pádivý

Skalice - Muži

18,56https://youtu.be/ZWauKc-HnFQ Martin Brt

Slapy - Muži

18,75https://youtu.be/cn3TP_G9l74 Tomáš Švec

Chýnov - Muži

18,95https://youtu.be/rh9ssJzmaAI Jan Kainráth

Ústrašice - Muži

20,58https://youtu.be/Yp4M1dFfOY8 Radek Bubník
Tým Čas rozběhu Odkaz na zdroj PřidalAkce


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2010/07/31 Řepeč, -,
THL
2011/08/06 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2012/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2013/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2014/08/02 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2015/08/01 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2016/08/06 Řepeč, O pohár
THL
2017/08/05 Řepeč, O pohár
THL
2018/08/04 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
2019/08/03 Řepeč, O pohár starosty obce Řepeč
THL
Kdy Kde Liga


Komentáře