Kamenice nad Lipou, PE 2003 -

Liga: Jihočeská hasičská liga
Stránky pořadatele: 
Kdy: 21. 06. 2003 13:00
Kontakt:   Jiří Chalupa, tel.: 724/267 17
Telefon:  +420
Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Jihočeské hasičské ligy

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Žďár JH 20,48 - 20,45
2.  Květinov HB 22,41 21,84 -
3.  Markvarec JH 22,45 21,44 -
4.  Nevcehle B JI 22,69 20,50 -
5.  Mydlovary CB 23,30 21,92 -
6.  Holubov CK 23,42 - 21,08
7.  Dolní Němčice JH 23,58 23,48 -
8.  Bohdalín PE 23,75 21,85 -
9.  Žirovnice PE 24,07 21,11 -
10.  Polesí PE 24,18 22,95 -
11.  Todně CB 24,53 - 22,45
12.  Okrouhlá Radouň JH 25,06 - 22,51
13.  Kamenice nad Lipou C PE 25,36 24,75 -
14.  Dvorce TA 25,48 - 24,39
15.  Kájov CK 25,77 25,20 -
16.  Sedlatice JI 26,08 21,59 -
17.  Kamenice nad Lipou PE 27,80 - 27,32
18.  Chlum u Třeboně JH 29,04 28,46 -
19.  Počátky PE 29,50 24,86 -
20.  Třísov CK 29,69 - 28,56
21.  Kamenice nad Lipou B PE 30,15 25,87 -
22.  Chotěmice TA 30,74 - 25,89
23.  Nová Včelnice JH 31,20 20,68 -
24.  Český Rudolec JH 32,04 - 31,03
25.  Soběslav I TA 33,86 27,63 -
26.  Tučapy TA 35,64 - 35,16
27.  Lišov CB 40,58 22,21 -
28.  Běleč TA NP - -
28.  Nevcehle JI NP - -
28.  Sedlejov JI NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Pravidla Jihočeské hasičské ligy

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Nová Včelnice JH 29,07 - 28,73
2.  Bohdalín PE 32,20 31,06 -
3.  Nevcehle JI 32,64 - 31,34
4.  Todně CB 33,54 - 32,23
5.  Tučapy TA 34,43 34,36 -
6.  Dvorce TA 48,01 31,13 -
7.  Božejov PE 49,64 - 44,39
8.  Chotěmice TA NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Oponešice TR15,4116,0816,082014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Sedlatice BJI16,2916,2016,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Bohdalín PE16,3216,6916,692016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mysletice JI16,4916,7116,712019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Český Rudolec JH16,1816,7716,772016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Sedlatice AJI16,8616,7616,862019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Bohdalín PE16,6116,8916,892013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Kamenice nad Lipou APE16,7017,0417,042013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Heřmaneč JH16,2017,1117,112017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Bohdalín PE17,1017,1417,142017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Žďár AJH17,1517,0517,152016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Markvarec JH17,1816,5617,182016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Skrýchov u Malšic TA17,1917,0817,192019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Bílý Kámen JI17,2217,2717,272015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Heřmaneč JH16,7517,2917,292019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Kamenice nad Lipou BPE--17,302018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Dolní Němčice JH--17,502018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Strmilov JH17,5717,3017,572014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--17,572018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Heřmaneč JH16,8217,5917,592014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Heřmaneč JH17,5217,7417,742016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Markvarec JH17,7917,3717,792019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Český Rudolec JH17,8217,7017,822017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Český Rudolec JH17,2117,8217,822015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Žďár AJH16,9017,8617,862015/06/20 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Kaliště JI17,7617,9817,982016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Žirovnice PE--18,022018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Drunče JH18,0617,4818,062016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Kamenice nad Lipou PE--18,312018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Zdešov JH18,4118,3018,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Kamenice nad Lipou A PE18,5117,4218,512016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Zajíčkov PE--18,762018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Smrkov TA18,3919,2519,252019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Smrkov TA--19,532018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Strachoňovice JI--19,552018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zajíčkov PE19,7018,7619,702019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Dvorce A TA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Dvorce A TA19,7919,6119,792013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Batelov JI19,9819,9819,982019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Zajíčkov PE19,8220,0720,072017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Chválkov PE19,3620,0920,092017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Cizkrajov JH--20,192018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Kamenice nad Lipou B PE20,2917,9120,292016/07/30 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Strachoňovice JI20,3319,1320,332019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Nová Včelnice JH19,6020,5220,522013/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Zajíčkov PE--20,582018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Kamenice nad Lipou PE--21,002018/06/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Kamenice nad Lipou PE21,0818,1721,082019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Nová Včelnice JH21,0421,1321,132019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Strachoňovice JI20,3421,1321,132017/07/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Nová Včelnice JH21,1621,1621,162014/06/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zdešov JH--21,212018/07/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Zajíčkov PE21,2821,3621,362019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Chrbonín TA18,2721,4121,412019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Kamenice nad Lipou A PE21,5220,6521,522016/06/18 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Zajíčkov PE21,5220,3121,522017/06/17 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Zdešov JH21,6021,7221,722019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Sedlatice JI17,9715,9717,972019/07/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/06/21 Kamenice nad Lipou, PE,
JČHL
2010/06/19 Kamenice nad Lipou, -,
THL
2011/06/11 Kamenice n. Lipou, PE, O putovní pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2012/06/16 Kamenice nad Lipou, O pohár města Kamenice n. Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
THL
2013/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2014/06/21 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2015/06/20 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice nad Lipou
PLPU
2016/06/18 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, 2B úzké, sklopky, noční
PLPU
2016/07/30 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2017/06/17 Kamenice nad Lipou, Noční soutěž na náměstí, M + Ž na 2B
PLPU
2017/07/15 Kamenice nad Lipou, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2018/06/16 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města Kamenice n/L, noční soutěž
PLPU
2018/07/28 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, III. ročník
PLPU
2019/06/22 Kamenice nad Lipou, O putovní pohár města, noční soutěž, 2B
PLPU
2019/07/27 Kamenice nad Lipou, Walter Cup, 4. ročník
PLPU
Kdy Kde Liga


Komentáře