Český Rudolec 2019 - XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 07. 12. 2019 09:00
Kontakt:   Ondřej Huml, SDH Český Rudolec
Telefon:  607184413
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Zadal: Ondřej Huml


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Krasonice JI 14,38 - -
2.  Kamenice nad Lipou PE 14,62 - -
3.  Dešná B JH 14,70 - -
4.  Štítary A DO 14,75 - -
5.  Mysletice JI 14,83 - -
6.  Libkova Voda PE 14,95 - -
7.  Chotěmice TA 15,09 - -
8.  Budeč JH 15,31 - -
9.  Police TR 15,50 - -
10.  Želetava TR 15,62 - -
11.  Sedlčany PB 15,67 - -
12.  Dehtín KT 15,83 - -
13.  Markvarec JH 16,10 - -
14.  Černín ZN 16,11 - -
15.  Lanšperk UO 16,38 - -
16.  Rybova Lhota TA 16,52 - -
17.  Věž HB 16,56 - -
18.  Dolní Dobrouč UO 17,11 - -
19.  Grešlové Mýto ZN 17,23 - -
20.  Slavošovice CB 17,27 - -
22.  Zhoř u Tábora TA 17,47 - -
23.  Žirovnice PE 17,54 - -
24.  Choustník TA 17,56 - -
25.  Strmilov JH 17,66 - -
26.  Mochtín #20centimeter KT 18,12 - -
27.  Tučapy TA 18,35 - -
28.  Černovír UO 18,55 - -
29.  Světlá nad Sázavou A HB 18,63 - -
30.  Peč JH 18,77 - -
31.  Střížov CB 18,80 - -
32.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 18,85 - -
33.  Český Rudolec JH 18,89 - -
34.  Kaliště JI 19,06 - -
35.  Stachy PT 19,36 - -
36.  Štítary B DO 19,38 - -
37.  Petrovice TR 19,91 - -
38.  Panské Dubenky JI 20,30 - -
39.  Kostníky TR 20,56 - -
41.  Chotýčany CB 21,07 - -
42.  Chlum u Třeboně JH 21,80 - -
43.  Lásenice JH 21,91 - -
44.  Litovany TR 22,17 - -
45.  Malšice TA 22,77 - -
46.  Horní Pole JH 23,03 - -
47.  Horní Meziříčko JH 23,40 - -
48.  Křenovice A CB 23,78 - -
49.  Rynárec PE 24,06 - -
51.  Střížovice JH 28,06 - -
52.  Rácovice TR 30,54 - -
53.  Zdislavice BN NP - -
54.  Čechtín TR NP - -
55.  Dolní Němčice JH NP - -
56.  Studená JH NP - -
57.  Skrýchov u Malšic TA NP - -
58.  Mladoňovice TR NP - -
59.  Srubec CB NP - -
60.  Čikov TR NP - -
61.  Třebelovice TR NP - -
62.  Krotějov Sport TA NP - -
63.  Slavošovice B CB NP - -
64.  Dolní Žďár JH NP - -
65.  Přívrat UO NP - -
66.  Skalice PB NP - -
68.  Lesná TR NP - -
69.  Dolní Dobrouč A UO NP - -
70.  Slavonice JH NP - -
71.  Stříbřec JH NP - -
72.  Heraltice TR NP - -
73.  Nový Rychnov PE NP - -
74.  Milenovice PI NP - -
75.  Nedabyle CB NP - -
76.  Menhartice TR NP - -
77.  Želeč TA NP - -
78.  Drahňovice BN NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Radonín TR 18,36 - -
2.  Slapy TA 18,43 - -
3.  - Mělník Blata - 19,02 - -
4.  Dolní Cerekev JI 19,40 - -
5.  Štítary DO 19,61 - -
6.  Zdešov JH 21,48 - -
7.  Choustník TA 22,59 - -
8.  Nová Včelnice JH 23,87 - -
9.  Stříbřec JH 24,30 - -
10.  Hamr JH 25,56 - -
11.  Strachoňovice JI 29,67 - -
12.  Kaliště JI 39,59 - -
13.  Bačice TR NP - -
14.  Budišov TR NP - -
15.  Boršov JI NP - -
16.  Zhoř u Tábora TA NP - -
17.  Hrdějovice CB NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Krasonice JI--14,382019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Kamenice nad Lipou PE--14,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Dešná BJH--14,702019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Štítary ADO--14,752019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Mysletice JI--14,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Libkova Voda PE--14,952019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--15,092019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Budeč JH--15,312019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--15,502019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Želetava TR--15,622019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Sedlčany PB--15,672019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Dehtín KT--15,832019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Radonín TR--18,362019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Slapy TA--18,432019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. - Mělník Blata ---19,022019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Dolní Cerekev JI--19,402019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Štítary DO--19,612019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Kamenice nad Lipou A PE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Zdešov JH--21,482019/12/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Strachoňovice A JI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Komentáře