- v roce 2016

Rok:

   Muži   Ženy  Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Přípravka  Muži >35 let  Profi
ID FireSport:   2
Okres:   bez určení okresu
Kraj: jiné místo
Souřadnice:   -
PSČ:  -

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  DvorceTA16,7317,1817,182018/05/12 Krmil
2.  MakovTA17,2116,7917,212018/07/15 Stoklasná lhota
3.  PšánkyHK17,0817,6417,642018/09/08 Moravany
4.  Český RudolecJH17,6517,3417,652019/09/21 Zdakarus
5.  ČernucKL18,1318,1918,192017/08/05 Mělník - Blata
6.  PetroviceTR--18,212011/08/27 MSP
7.  PředonínLT18,1718,4218,422017/08/06 Mělník - Blata
8.  TučapyTA18,4218,4918,492015/06/27B Chlum u Křemže
9.  KřivsoudovBN17,8918,7218,722019/06/22 Křížkový Újezdec
10.  SrubecCB18,8618,0318,862017/07/22 Šipoun
11.  Nová VčelniceJH19,1219,1819,182016/09/10 Krotějov sport
12.  DrahňoviceBN19,3219,3019,322018/06/30 Křížkový Újezdec
13.  ChrášťanyLT19,3419,9819,982016/08/14 Mělník Blata
14.  ChářoviceBN18,0020,2320,232018/07/14 Křížkový Újezdec
15.  ŠtrbiceTP--20,282017/05/06 Mělník - Blata
16.  Zhoř u TáboraTA18,8420,6320,632016/09/03 Krotějov Sport
17.  ZdíkovPT--20,882016/06/25 Aptar
18.  ČernčiceLN18,2421,1521,152017/07/15 Mělník - Blata
19.  ChrášťanyLT20,8421,1921,192017/08/20 Grossolbersdorf
20.  DubenecTU21,2521,0221,252018/07/15 Turbine Rotacker
21.  SrubecCB21,2521,4421,442015/06/27Kájov B
22.  LheniceTP--21,532017/05/20 Mělník - Blata
23.  TučapyTA21,6720,1621,672016/07/02 Chlumašovice
24.  Klášterec nad OhříCV--21,692017/05/27 FFW Großolbersdorf
25.  TučapyTA20,7721,7521,752015/06/27 Drunče
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
Aptar 2016/06/25 Zdíkov PBHL 20,88 6 10
Aptar 2016/09/10 Radhostice PBHL 24,68 10 6
Aptar 2016/07/02 Bohumilice (R) PBHL MS 5 11
Großolbersdorf 2016/05/28 Klášterec nad Ohří KL 25,06 9 2
GTV 2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o - 21,46 99 0
Horní Měcholupy 2016/09/11 Pšánky VČHL 23,82 31 0
HUK 2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o - NP 105 0
Chlumašovice 2016/07/02 Tučapy THL 21,67 19 0
Jasenové 2016/11/26 Vrbětice - areál SDH - NP 36 0
Jesenik 2016/08/13 Sádek MSP 37,02 18 0
Jistebník 2016/08/13 Kujavy, hřiště TJ - NP 39 0
Krotějov Sport 2016/09/03 Zhoř u Tábora THL 20,63 26 0
Krotějov sport 2016/09/10 Nová Včelnice THL 19,18 15 2
Mělník Blata 2016/08/14 Podsedice KL 19,98 15 0
Rumunsko 2016/04/09 Jablonec nad Nisou FSCR 71,78 21 0
Tanvald Šumburk 2016/06/11 Velké Hamry FNC 19,02 11 5
Zella 2016/09/11 Pšánky VČHL 24,85 32 0
Daniel Baier Schonthal 2016/04/09 Domažlice ŠH 125,82 65 0
Doloplazy PV 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 21,67 8 0
Edig Amberger Gleissenberg 2016/04/09 Domažlice ŠH 100,96 20 11
Hans Schmidt Gleissenberg 2016/04/09 Domažlice ŠH 107,00 33 0
Hoštice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 21,52 7 0
Chropyně KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 18,58 3 0
Chvalnov-Lísky KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 35,18 14 0
Jan KUČERA Rokytnice nad Jizerou 2016/08/27 Brno, 100m MČR 19,19 100 0
Jan ŘEZNÍČEK Obora u Loun 2016/08/27 Brno, 100m MČR 19,63 111 0
Jiří MORÁVEK Obora u Loun 2016/08/27 Brno, 100m MČR 18,58 78 0
Josef BAŘTIPÁN Obora u Loun 2016/08/27 Brno, 100m MČR 23,56 143 0
Karel LANG Obora u Loun 2016/08/27 Brno, 100m MČR 22,38 142 0
Kresáň Ivan Maršová‐Rašov 2016/05/28 Ostrava ČP 20,02 81 0
Litenčice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 24,47 11 0
Loukov KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 22,57 9 0
Maňas Pavel SČK 2016/05/28 Ostrava ČP 17,46 28 0
Marek KRAMARSKI Obora u Loun 2016/08/27 Brno, 100m MČR 19,10 98 0
Markus Steinwagner Döfering 2016/04/09 Domažlice ŠH 143,29 80 0
Matyáš POLCAR Obora u Loun 2016/08/27 Brno, 100m MČR 21,75 137 0
Michal BENEŠ Obora u Loun 2016/08/27 Brno, 100m MČR 18,66 81 0
Milan RICHTER Obora u Loun 2016/08/27 Brno, 100m MČR 18,85 90 0
Morkovice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 21,03 6 0
Počenice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 20,12 4 0
Pornice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 22,65 10 0
Rymice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 17,39 2 0
Simon Decker Döfering 2016/04/09 Domažlice ŠH 113,88 46 0
Tetětice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 33,95 13 0
Thomas Greil Gleissenberg 2016/04/09 Domažlice ŠH 108,19 35 0
Tištín PV 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 28,25 12 0
Zahnašovice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 16,46 1 0
Zdislavice KM 2016/06/04 Počenice,fotbalové hřiště - 20,41 5 0
Žáček Tomáš Karviná‐Louky 2016/05/28 Ostrava ČP 19,52 76 0
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Ligy výsledky týmu


19. místo SMHL 201519. místo ŠH 201611. místo PBHL 201615. místo PLHL 201712. místo PLHL 201711. místo PBHL 201714. místo KL 201720. místo PBHL 201814. místo MČR 201816. místo BNL 201813. místo VCUH 2019

Podboubínská hasičská liga

Tým: - Aptar, nejlepěí čas: MS FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 11 počet výsledků: 1x

Podboubínská hasičská liga

Tým: - Aptar, nejlepěí čas: 20,88 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 10 počet výsledků: 1x

Podboubínská hasičská liga

Tým: - Aptar, nejlepěí čas: 24,68 Výsledek mého týmu, body: 6 počet výsledků: 1x

Krušnohorská liga

Tým: - Großolbersdorf, nejlepěí čas: 25,06 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - GTV, nejlepěí čas: 21,46 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: - Horní Měcholupy, nejlepěí čas: 23,82 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - HUK, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Táborská hasičská liga

Tým: - Chlumašovice, nejlepěí čas: 21,67 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Jasenové, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Moravskoslezský pohár

Tým: - Jesenik, nejlepěí čas: 37,02 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Jistebník, nejlepěí čas: NP FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Táborská hasičská liga

Tým: - Krotějov Sport, nejlepěí čas: 20,63 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Táborská hasičská liga

Tým: - Krotějov sport, nejlepěí čas: 19,18 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 2 počet výsledků: 1x

Krušnohorská liga

Tým: - Mělník Blata, nejlepěí čas: 19,98 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Rumunsko, nejlepěí čas: 71,78 PS štafeta 4x100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire night cup

Tým: - Tanvald Šumburk, nejlepěí čas: 19,02 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 5 počet výsledků: 1x

Východočeská hasičská liga

Tým: - Zella, nejlepěí čas: 24,85 FS útok,sklopka 3xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Šumavská liga

Tým: - Daniel Baier Schonthal, nejlepěí čas: 125,82 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Doloplazy PV, nejlepěí čas: 21,67 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Šumavská liga

Tým: - Edig Amberger Gleissenberg, nejlepěí čas: 100,96 Železný hasič, body: 11 počet výsledků: 1x

Šumavská liga

Tým: - Hans Schmidt Gleissenberg, nejlepěí čas: 107,00 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Hoštice KM, nejlepěí čas: 21,52 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Chropyně KM, nejlepěí čas: 18,58 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Chvalnov-Lísky KM, nejlepěí čas: 35,18 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Jan KUČERA Rokytnice nad Jizerou, nejlepěí čas: 19,19 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Jan ŘEZNÍČEK Obora u Loun, nejlepěí čas: 19,63 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Jiří MORÁVEK Obora u Loun, nejlepěí čas: 18,58 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Josef BAŘTIPÁN Obora u Loun, nejlepěí čas: 23,56 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Karel LANG Obora u Loun, nejlepěí čas: 22,38 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Český pohár Velkopopovického Kozla

Tým: - Kresáň Ivan Maršová‐Rašov, nejlepěí čas: 20,02 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Litenčice KM, nejlepěí čas: 24,47 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Loukov KM, nejlepěí čas: 22,57 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Český pohár Velkopopovického Kozla

Tým: - Maňas Pavel SČK, nejlepěí čas: 17,46 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Marek KRAMARSKI Obora u Loun, nejlepěí čas: 19,10 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Šumavská liga

Tým: - Markus Steinwagner Döfering, nejlepěí čas: 143,29 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Matyáš POLCAR Obora u Loun, nejlepěí čas: 21,75 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Michal BENEŠ Obora u Loun, nejlepěí čas: 18,66 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Mistrovství republiky v požárním sportu

Tým: - Milan RICHTER Obora u Loun, nejlepěí čas: 18,85 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Morkovice KM, nejlepěí čas: 21,03 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Počenice KM, nejlepěí čas: 20,12 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Pornice KM, nejlepěí čas: 22,65 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Rymice KM, nejlepěí čas: 17,39 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Šumavská liga

Tým: - Simon Decker Döfering, nejlepěí čas: 113,88 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Tetětice KM, nejlepěí čas: 33,95 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Šumavská liga

Tým: - Thomas Greil Gleissenberg, nejlepěí čas: 108,19 Železný hasič, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Tištín PV, nejlepěí čas: 28,25 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Zahnašovice KM, nejlepěí čas: 16,46 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Fire Sport

Tým: - Zdislavice KM, nejlepěí čas: 20,41 FS útok,sklopka 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x

Český pohár Velkopopovického Kozla

Tým: - Žáček Tomáš Karviná‐Louky, nejlepěí čas: 19,52 PS jednotlivec 100 m překážek, body: 0 počet výsledků: 1x

Videa a fotografie týmu

Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce
2016/08/21Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonicehttps://youtu.be/Inw1NlJZS0g

Svatava Navrátilová
2016/08/13Kujavy, hřiště TJ, Memoriál Arnošta Slezáka a O pohár starostky obce.https://youtu.be/gFqc5Sk_vAI

Dalibor Velčovský
2016/06/04Radslavice, O pohár starosty obcehttps://youtu.be/dUU-m9piomo

Milan Buriánek
2016/05/07Krásná Ves, Krásnoveský pohárhttps://youtu.be/X15ABtJg7L4

Jan Klimo
Den akceNázev akceOdkaz na zdrojPřidalAkce

Pořádané soutěže

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
Hřeby.cz http://www.hreby.cz
2015/04/18
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2016

      Kdy Kde St.č. Liga
      2016/06/25 Moutnice, Memoriál 8
      BHL
      2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 52
      -
      2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 59
      -
      2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 60
      -
      2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 63
      -
      2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 65
      -
      2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 106
      -
      2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 131
      -
      2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016 139
      -
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře