X. ročník Mikulášské soutěže 2014 - Náves před kulturním domem

Liga: -
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 06. 12. 2014 09:30
Kontakt:   Jan Ferdan
Telefon:  724 075 185

Začátek rezervace: 08. 11. 2014 09:30
Konec rezervace: 03. 12. 2014 09:30
Začátek tipování:  06. 12. 2014 20:00
Konec hlasování: 06. 12. 2014 00:00
Zadal: Jiri Prazsky

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/pages/SDH-%C4%8Cesk%C3%BD-Rudolec/385680918592?fref=ts

Poznámka pořadatele

Sbor dobrovolných hasičů Český Rudolec

Nositel vyznamenání “ Za mimořádné zásluhy “

 

si Vás dovoluje pozvat na

 

X. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku

 

Termín konání: 6. prosince 2014

Místo konání: náves u kulturního domu

 

 

Kategorie: muži 2B

                  ženy 2B

 

 

ØPříjezd do9:00 hod.

ØZahájení ve 9:30 hod.

ØStartovné: 300,-Kč

ØStartovní pořadí je společné muži a ženy.

ØDle pravidel Open ligy

ØSklopné terče, elektrická časomíra

ØSoutěž otevřená po celou dobu konání

ØInternetový přihlašování končí 3.prosince 2014

ØMožnost půjčení 2 soutěžících z cizího soutěžního družstva

ØMožnost zamluvení startovního pořadí – závazné, aktuální pořadí sledujte na stránkáchwww.firesport.cza na facebooku

ØVýzbroj a výstroj vlastní

ØCelá dráha na asfaltu – povrch dle počasí

 

 

 

 

Pro prvních pět družstev poháry, finanční ceny a věcné ceny.

Po celou dobu soutěže zajištěno občerstvení.

Teplý čaj po celou dobu soutěže zdarma.

Možnost převlečení družstev v suchu a teple (šatna).

Po ukončení soutěže bude následovat posezení v kulturním domě kam jsou všichni srdečně zváni.

 

 

Přihlášky do soutěže zašlete na adresu:     Jan Ferdan

                                                           Tel.: 724 075 185

                                                                  Email: janferdan@centrum.cz


Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-6098.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

11Horní Pole mužiJHJiri Prazsky
22Menhartice mužiTRJiri Prazsky
33Zdešov MužiJHJiri Prazsky
44Dvorce ŽenyJHJiri Prazsky
55Tučapy mužiTAJiri Prazsky
66Ústrašice MužiTAJiri Prazsky
77Heřmaneč MužiJHJiri Prazsky
88Chotýčany MužiCBJiri Prazsky
99Slapy mužiTAVeronika Kozlová
1010Český Rudolec MužiJHJiri Prazsky
1111Stajka mužiJHJiri Prazsky
1212Zdešov ŽenyJHJiri Prazsky
1313Ústrašice ŽenyTAJiri Prazsky
1414Kaliště MužiPEJiri Prazsky
1515Dvorce  mužiTAVeronika Kozlová
1616Horní Meziříčko JHLukáš Brtník
1717Markvarec JHmartin pecha
1818Panské Dubenky mužiJIJiri Prazsky
1919Roseč JHJan Šachl
2020Chýnov TAJan Kainráth
2121Valtínov MužiJHJiri Prazsky
2222Chlum BCKLukáš Dolejší
2323Nová Včelnice ŽenyJHJiri Prazsky
2424Chotěmice mužiTAPatrik Baláž
2525Mladoňovice TRAleš Daňhel
2626Radonín ženyTRZuzana Číhalová
2727Drunče JHJiří Melecký
2828Chválkov PEJiří Melecký
2929Plešovice CKAntonín Haniš
3030Kostníky TRMartin Bartoš
3131Zhoř u Tábora TARadek Bubník
3232Polště JHVojtěch Písař
3333Chlum u Třeboně mužiJHMartin Janda
3434Novosedly nad Nežárkou mužiJHJan Ferdan
3535Rosice mužiCRMartin Šach
3636Slavošovice slavošoviceCBvit koukal
3737Hornice TRAleš Bobu
3838Dešná mužiJHJan Ferdan
3939Police mužiTRJiri Prazsky
4040Krahulčí JILukáš Kadlec
4141Rohovka PEJan Štětka
4242Roseč Roseč IJHJan Šachl
4343Nová Ves mužiJIPetr Hlávka
4444Stará Říše JIDominik Liška
4545Štítary DOPetr Lešek
4646Chlum u Třeboně ŽenyJHJana Městková
4747Petrovice BTRJakub Jeřábek
4848Černín ZNJiří Veselý
4949Oponešice TRJosef Navrátil
5050Stříbřec JHLáďa Frantík
5151Chotěmice ženyTAPatrik Baláž
5252Písečné BJHTomáš Vlček
5353Zhoř u Tábora ženyTAJarda Dušek
5454Hosín mužiCBJan Brašnička
5555Želetava TRJaromír Vrbka
5656Dolní Dobrouč ženyUORudolf Rajnet
5757Zahrádky mužiJHJiri Prazsky
5858Drahňovice BNFilip Košata
5959Jeníkovice HKMatěj Potůček
6060Mysletice JIStanislav Dolský
6161Oponešice TRMartin Mařík
6262Kostelec u Heřmanova Městce mužiCRLukáš Mazura
6363Libkova Voda TOP TEAMPEVena Drahný
6464Nová Říše ženyJIKlára Brychtová
6565Lanšperk mužiUOJiri Prazsky
6666Dolní Dobrouč mužiUOJiri Prazsky
6767Choltice PAPavel Ješina
6868Mrákotín mužiJIJiri Prazsky
6969Svídnice CRDavid Netolický
7070Dalovy BNRoman Chomicky
7172Dolní Dobrouč B mužiUORudolf Rajnet
7273Lásenice ŽenyJHJiri Prazsky
7374Milenovice mužiPIJiri Prazsky


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/02/08 Nevřeň, Zimní pohár
-
2020/05/02 Poděvousy fotbalové hřiště, Treninkový kemp
-
2020/05/02 Pasečnice-hřiště pod hospodou, III. ROČNÍK MEMORIÁLU FRANTIŠKA SVOBODY
-
2020/05/03 Poděvousy fotbalové hřiště, Memoriál Jirky Posledního
-
2020/05/23 Vranovice cvičiště, O pohár starostky obce, play-off, 2B
-
2020/05/30 Fotbalové hřiště Újezd, Memoriál Jiřího Kohela 2B
-
2020/06/05 Provodovice, Noční soutěž O pohár SDH Provodovice
-
2020/08/14 Kozmice (OP) ,hřiště TJ Sokol, XXVI ročník noční soutěže-XXIV Memoriál F.Hanzlíka
-
2020/08/16 Hasičský areál,hřiště TJ Sokol, 3.ročník Memoriál Alfonse Rončky, 12.kolo MSP 2020
-
2020/09/04 Areal SDH Podhradní Lhota, Noční soutěž Podhradní Lhota
-
2020/09/19 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B
-
Kdy Kde Liga