Český Rudolec 2019 - O pohár starosty obce Český Rudolec

Liga: PLPU
Místo: Český Rudolec
Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
Kdy: 21. 09. 2019 13:00
Kontakt:   Ondřej huml
Telefon:  607 184 413

Začátek rezervace: 08. 09. 2019 18:00
Konec rezervace: 21. 09. 2019 13:00
Začátek tipování:  21. 09. 2019 20:00
Konec hlasování: 21. 09. 2019 00:00
Zadal: Ondřej Pecha

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: neurčeno

Stránky pořadatele: 

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-cesky-rudolec-10418.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.

Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.


Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Němčice JHMirek Havlík
22Milíčov JIFilip Pech
33Kaliště JIVojta Šindelář
44Heřmaneč JHmartin pecha
55Božejovice TAJakub Vávrovský
66Batelov JIStanda Lávička
77Panské Dubenky JIPetr Volavka
88Sedlejov JIBlanka Pavlů
910Žirovnice PEjakub
1011Sedlatice JIMartin Běhounek
1112Čechtín TRMarek Vaněk
1213Lásenice JHLukáš Jankovec
1314Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
1415Choustník TASabina Šimečková
1516Libkova Voda PEPavel Kubů
1617Chotěmice TAPatrik Baláž
1718Rynárec PEJan Šátek
1819Žďár JHJan Čechtický
1920Nevcehle JIMiroslav Jelínek
2021Sedlatice BJIMartin Běhounek
2122Mysletice JIStanislav Dolský
2223Počátky PEDaniel Křížek
2324Strmilov JHLuboš Nečeda
2425Skrýchov u Malšic TAJan Čechtický
2528Markvarec JHmartin pecha
2629Krotějov SportTADavid Kozel
2730Český Rudolec JHTomáš Vlček
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Nová Včelnice JHVojta Šindelář
22Slapy TAJarmila Kleinerová
33Batelov JIPavla Kaňkovská
44Choustník TASabina Šimečková
55Sedlejov JIBlanka Pavlů
66Strachoňovice JIJiří Líčka ml.
77Lásenice JHLukáš Jankovec
88Boršov JILucie Aldorfová
99Dolní Cerekev JIVeronika Jelínková
1014Zdešov JHNikola Vašková
1115Zajíčkov PEMichaela Hejdová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

MUŽI TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Mladoňovice TR--14,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mladoňovice TR--14,472015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Krotějov TA--14,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Želetava TR--14,632016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Olešná HB--15,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Litovany TR--15,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Želetava TR--15,142015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Litovany TR--15,222016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Vranovice PB--15,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Heřmaneč JH--15,492015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Český Rudolec JH--15,652016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chotěmice TA--15,672015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zliv ACB--15,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Petrovice BTR--15,732015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Drunče JH--15,802016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Branice - MilenovicePI--15,812015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Markvarec JH--15,892016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Černín ZN--15,952016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Police TR--16,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Štítary DO--16,322016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Lanšperk UO--16,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Drahňovice BN--16,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nová Ves JI--16,542015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Lhotice TR--16,662015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Dešná BJH--16,722015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chlum BCK--16,772015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zdešov JH--16,832016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Tučapy TA--16,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Heřmaneč JH--16,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Plešovice CK--17,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Kojatice TR--17,142016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Rohovka PE--17,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Police TR--17,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Strmilov JH--17,312016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Chválkov PE--17,332015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Nová Ves JI--17,462016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Zhoř u Tábora TA--17,692016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Horní Meziříčko JH--17,792015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kostníky TR--17,822016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Žirovnice PE--17,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Rybova Lhota TA--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Valtínov JH--18,092015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Tučapy TA--18,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Panské Dubenky JI--18,352015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Stajka JH--18,412015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Cizkrajov JH--18,522016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Rohovka PE--18,552015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ústrašice TA--18,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Roseč JH--18,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Kaliště PE--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Roseč JH--19,002016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Plešovice CK--19,032016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Chválkov BPE--19,102016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Rosice CR--19,132015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Panské Dubenky JI--19,212016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Zliv BCB--19,272016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Kojatice TR--19,482015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Stříbřec JH--19,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Stříbřec JH--19,712016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Libkova Voda PE--19,752016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Telč JI--19,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Chlum u Třeboně JH--19,942015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Stajka JH--20,152016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Cizkrajov JH--20,182015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Slavošovice CB--20,262015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Třebelovice TR--20,292015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Chotýčany CB--20,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Slapy BTA--21,052015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Slapy ATA--21,082015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Boršov JI--21,562016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Polště JH--21,822015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Studená JH--21,942016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Novosedly nad Nežárkou JH--22,012016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Kunžak JH--22,122015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Kaliště JI--22,512016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Ústrašice TA--22,632015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Chotýčany CB--23,402016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Kostníky TR--23,442015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Hodov TR--23,602016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Žirovnice APE--24,012015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Lodhéřov JH--25,542016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Dolní Žďár JH--26,302016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Drunče JH--26,842015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Strmilov JH--30,202015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Horní Pole JH--30,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Dolní Žďár JH--32,692015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Horní Pole JH--35,322015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Dešná JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Hřivínův Újezd ZL--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Slapy ATA--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Kamenice nad Lipou PE--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Mysletice JI--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Kamenice nad Lipou PE--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Český Rudolec JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Polště JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Markvarec JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Mysletice JI--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Lhotice TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--17,452015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Nová Včelnice JH--18,062016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Ústrašice TA--18,202016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Slapy TA18,1618,7018,702019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Radonín TR--18,762016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Budišov TR--18,922015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nová Včelnice JH--18,982018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Budišov TR--19,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Strachoňovice JI19,4519,4519,452019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Nová Včelnice JH19,7818,9019,782019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hrdějovice CB--19,882016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Zajíčkov PE19,6020,1620,162019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Chotěmice TA--20,392015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Mydlovary CB--20,742016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Kamenice nad Lipou APE20,7419,3020,742016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Jakubov u Moravských Budějovic TR--20,842016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Mydlovary CB--20,982015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Boršov JI--21,042016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Strachoňovice JI--21,152015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Zdešov JH--21,192018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zajíčkov PE21,2420,7321,242016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Boršov JI21,3919,4421,392019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Lanšperk UO--21,502015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Strachoňovice AJI--21,662016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Zdešov JH22,2220,2422,222019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Zdešov JH--22,302015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Strachoňovice JI20,1122,3522,352016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Batelov JI19,4322,3622,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Strachoňovice JI--22,642018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Kamenice nad Lipou BPE21,7922,9622,962016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Chlum u Třeboně JH--23,592015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Nová Včelnice JH18,0824,0424,042016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Strachoňovice BJI--24,192016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Zdešov JH--24,372016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Cizkrajov JH--24,772018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  * Dvorce-17,8224,8724,872016/07/16 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Nová Včelnice JH19,2524,8924,892017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Sedlejov JI25,0420,5325,042019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Kostníky TR--25,242015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Choustník TA21,1826,5826,582019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Choustník TA--27,432018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Nová Včelnice JH--28,072015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Chválkov PE27,6528,1628,162017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Strachoňovice JI32,1832,0432,182017/06/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Dolní Žďár JH--73,502016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Dvorce JH--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Štítary DO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Ústrašice TA--NP2015/12/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Kostníky TR--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Dolní Cerekev JINPNPNP2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Lanšperk UO--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Chlum u Třeboně JH--NP2016/12/03 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Batelov JI--NP2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Lásenice JHDSQDSQDSQ2019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Lomnice nad Lužnicí JH--DSQ2018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2001/06/23 Český Rudolec, JH,
JČHL
2004/12/04 Český Rudolec, JH, Mikulášská soutěž
FSCR
2013/05/04 Č. Rudolec, hasičský areál, X. ročník soutěže O pohár starosty obce Č. Rudolec
-
2013/12/07 Český Rudolec, IX. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2014/04/26 Český Rudolec - čistička, O pohár starosty obce Český Rudolec
-
2014/12/06 X. ročník Mikulášské soutěže, Náves před kulturním domem
-
2015/12/05 Český Rudolec, XI. ročník Mikulášské soutěže 2015
-
2016/07/16 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké, sklopky
PLPU
2016/12/03 Český Rudolec, XII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2017/06/03 Český Rudolec, O pohár SDH, 3B úzké
PLPU
2017/12/02 Český Rudolec, XIII. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2018/09/22 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2018/12/08 Český Rudolec, XIV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
2019/09/21 Český Rudolec, O pohár starosty obce Český Rudolec
PLPU
2019/12/07 Český Rudolec, XV. ročník Mikulášské soutěže v požárním útoku
-
Kdy Kde Liga


Soutěže