Sledujte naše výsledky, video ze soutěží a fotky přímo z hřiště.
Jsme parta dobrovolných hasičů Horšovský Týn, kterou spojuje požární sport – disciplína postavená na rychlosti, souhře a přesnosti.
Na této stránce najdete přehled našich výsledků od nejstarších soutěží až po ty nejnovější, videa přímo z útoků a fotky. Máte tip na pozvánku, výsledek nebo video? Ozvěte se nám na kontaktní e-mail níže.
Nejrychlejší platné časy v historii sboru.
Kompletní přehled soutěží seřazený od nejnovějších.
MužiŽenyDěti staršíDorostenkyDorostenciSmíšenéPS 12 mužiPS 12
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 21. 09. 2024 | Horšovský Týn - Městský stadion | 40,92 | 21.26 | 19.66 | 1.6 | 10. | ||
| 23. 09. 2023 | Horšovský Týn, Městský stadion | 21,09 | 21.09 | 20.78 | 0.31 | 8. | ||
| 02. 09. 2023 | Všekary - Areál SDH | 21,31 | 21.31 | 24.7 | -3.39 | 9. | ||
| 19. 08. 2023 | Újezd - Hřiště | 78,35 | 78.35 | 120 | -41.65 | 10. | ||
| 24. 06. 2023 | Tlumačov | 20,06 | 20.76 | 20.06 | 0.7 | 9. | ||
| 17. 06. 2023 | Nové Sedliště - Areál SDH | 20,17 | 20.17 | 22.19 | -2.02 | 4. | ||
| 03. 06. 2023 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště | 20,41 | 35.62 | 20.41 | 15.21 | 4. | ||
| 24. 09. 2022 | Horšovský Týn, Městský stadion | 38,72 | 19.61 | 19.11 | 0.5 | 9. | ||
| 04. 06. 2022 | Hluboká u Kdyně | 19,78 | 23.42 | 19.78 | 3.64 | 5. | ||
| 28. 08. 2021 | Štítary - Areál SDH | 20,69 | 20.69 | 23.68 | -2.99 | 8. | ||
| 07. 08. 2021 | Újezd - Hřiště | 23,53 | 23.53 | 25.68 | -2.15 | 7. | ||
| 17. 07. 2021 | Horní Metelsko - Areál SDH | 24,92 | 24.92 | 42.22 | -17.3 | 11. | ||
| 26. 06. 2021 | Nové Sedliště - Areál SDH | 21,25 | 21.25 | 36.28 | -15.03 | 11. | ||
| 19. 09. 2020 | Zahořany - fotbalové hřiště | 25,92 | 26.55 | 25.92 | 0.63 | 11. | ||
| 30. 08. 2020 | Tlumačov - fotbalový areál | 54,97 | 31.5 | 23.47 | 8.03 | 12. | ||
| 29. 08. 2020 | Nové Sedliště - Areál SDH | 21,67 | 23.25 | 21.67 | 1.58 | 8. | ||
| 22. 08. 2020 | Horní Metelsko/hasičský areál | 58,16 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 01. 08. 2020 | Mochtín - Hřiště | 23,25 | 22.79 | 23.25 | -0.46 | 14. | ||
| 25. 07. 2020 | Štítary - Areál SDH | 20,06 | 23.53 | 20.06 | 3.47 | 10. | ||
| 04. 07. 2020 | Újezd - Hřiště | 36,68 | 120 | 36.68 | 83.32 | 14. | ||
| 11. 01. 2020 | Dolní Hradiště | 22,27 | 20.75 | 22.27 | -1.52 | 16. | ||
| 31. 08. 2019 | Štítary-Areál SDH | 24,89 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 20. 07. 2019 | Horní Metelsko - Areál SDH | 25,32 | 0 | 0 | 0 | 11. | ||
| 22. 06. 2019 | Fotbalové hřiště Zahořany | 48,50 | 0 | 0 | 0 | 9. | ||
| 22. 06. 2019 | Fotbalové hřiště Zahořany | 31,69 | 0 | 0 | 0 | 12. | ||
| 09. 02. 2019 | Nevřeň | 22,20 | 0 | 0 | 0 | 19. | ||
| 10. 06. 2017 | Nová Ves | 24,36 | 56.47 | 24.36 | 32.11 | 8. | ||
| 09. 08. 2014 | Kostelec u Stříbra | 25,98 | 120 | 25.98 | 94.02 | 18. | ||
| 12. 04. 2014 | Vít Vrba | Domažlice, náměstí | 121,52 | 0 | 0 | 0 | 58. | |
| 12. 04. 2014 | Radek Soukup | Domažlice, náměstí | 125,68 | 0 | 0 | 0 | 64. | |
| 12. 04. 2014 | Marek Jurgovský | Domažlice, náměstí | 129,99 | 0 | 0 | 0 | 72. | |
| 12. 04. 2014 | Jiří Hálek | Domažlice, náměstí | 155,06 | 0 | 0 | 0 | 90. | |
Ženy | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 16. 05. 2026 | Ves Touškov | 20,23 | 20.23 | 20.88 | -0.65 | 3. | ||
| 19. 07. 2025 | Krchleby | 19,51 | 21.44 | 19.51 | 1.93 | 4. | ||
| 21. 09. 2024 | Horšovský Týn - Městský stadion | 41,82 | 21.32 | 20.5 | 0.82 | 6. | ||
| 07. 09. 2024 | Srbice | 20,70 | 20.7 | 21.75 | -1.05 | 8. | ||
| 24. 08. 2024 | Neuměř | 18,62 | 28.22 | 18.62 | 9.6 | 3. | ||
| 10. 08. 2024 | Kostelec | 20,30 | 34.73 | 20.3 | 14.43 | 6. | ||
| 03. 08. 2024 | Strýčkovice | 24,18 | 24.56 | 24.18 | 0.38 | 10. | ||
| 13. 07. 2024 | Všekary | 19,14 | 19.14 | 22.1 | -2.96 | 7. | ||
| 29. 06. 2024 | Újezd | 23,45 | 32.07 | 23.45 | 8.62 | 10. | ||
| 22. 06. 2024 | Oprechtice -hřiště Zahořany | 21,23 | 21.23 | 21.4 | -0.17 | 6. | ||
| 15. 06. 2024 | Honezovice | 20,87 | 21.4 | 20.87 | 0.53 | 5. | ||
| 08. 06. 2024 | Březí | 22,18 | 22.18 | 26.15 | -3.97 | 8. | ||
| 18. 05. 2024 | Ves Touškov | 20,60 | 24.52 | 20.6 | 3.92 | 4. | ||
| 28. 10. 2023 | Areál Flídr group - Široký Důl | 20,74 | 20.74 | 20.54 | 0.2 | 37. | ||
| 23. 09. 2023 | Horšovský Týn, Městský stadion | 20,71 | 19.71 | 19.18 | 0.53 | 4. | ||
| 09. 09. 2023 | Srbice | 21,32 | 33.08 | 21.32 | 11.76 | 6. | ||
| 02. 09. 2023 | Všekary - Areál SDH | 21,35 | 21.35 | 21.92 | -0.57 | 4. | ||
| 26. 08. 2023 | Neuměř | 21,62 | 34.31 | 21.62 | 12.69 | 10. | ||
| 19. 08. 2023 | Újezd - Hřiště | 27,96 | 23.3 | 27.96 | -4.66 | 6. | ||
| 12. 08. 2023 | Kostelec | 20,73 | 21.02 | 20.73 | 0.29 | 10. | ||
| 05. 08. 2023 | Strýčkovice | 28,07 | 28.07 | 120 | -91.93 | 9. | ||
| 22. 07. 2023 | Krchleby | 20,41 | 20.95 | 20.41 | 0.54 | 7. | ||
| 15. 07. 2023 | Všekary | 20,04 | 20.04 | 20.67 | -0.63 | 7. | ||
| 01. 07. 2023 | Oprechtice (hřiště Zahořany) | 21,89 | 38.66 | 21.89 | 16.77 | 7. | ||
| 24. 06. 2023 | Tlumačov | 20,24 | 42.92 | 20.24 | 22.68 | 2. | ||
| 17. 06. 2023 | Nové Sedliště - Areál SDH | 21,46 | 36.05 | 21.46 | 14.59 | 2. | ||
| 10. 06. 2023 | Honezovice | 20,28 | 21.9 | 20.28 | 1.62 | 4. | ||
| 03. 06. 2023 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště | 20,84 | 20.84 | 21.53 | -0.69 | 1. | ||
| 03. 06. 2023 | Březí | 20,47 | 20.47 | 120 | -99.53 | 5. | ||
| 24. 09. 2022 | Horšovský Týn, Městský stadion | 50,25 | 22.18 | 28.07 | -5.89 | 7. | ||
| 03. 09. 2022 | Neuměř | 20,16 | 20.67 | 20.16 | 0.51 | 7. | ||
| 27. 08. 2022 | Štítary - Areál SDH | 21,80 | 21.8 | 24.22 | -2.42 | 4. | ||
| 20. 08. 2022 | Kostelec | 23,96 | 120 | 23.96 | 96.04 | 8. | ||
| 07. 08. 2022 | Březí | 22,30 | 22.3 | 120 | -97.7 | 6. | ||
| 16. 07. 2022 | Křištín - Areál SDH | 24,55 | 27.51 | 24.55 | 2.96 | 2. | ||
| 16. 07. 2022 | Krchleby | 27,35 | 27.35 | 36.55 | -9.2 | 8. | ||
| 09. 07. 2022 | Všekary | 24,59 | 24.59 | 120 | -95.41 | 10. | ||
| 18. 06. 2022 | Oprechtice (hřiště Zahořany) | 22,86 | 22.86 | 120 | -97.14 | 5. | ||
| 11. 06. 2022 | Honezovice | 45,05 | 120 | 45.05 | 74.95 | 9. | ||
| 04. 06. 2022 | Hluboká u Kdyně | 33,30 | 33.3 | 60.04 | -26.74 | 4. | ||
| 04. 06. 2022 | Hadrava (Bystřice nad Úhlavou) | 24,15 | 120 | 24.15 | 95.85 | 7. | ||
| 28. 05. 2022 | Újezd | 57,81 | 57.81 | 120 | -62.19 | 10. | ||
| 21. 05. 2022 | Ves Touškov | 25,97 | 25.97 | 32.68 | -6.71 | 9. | ||
| 28. 08. 2021 | Štítary - Areál SDH | 20,85 | 21.84 | 20.85 | 0.99 | 4. | ||
| 21. 08. 2021 | Zahořany - fotbalové hřiště | 23,66 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 07. 08. 2021 | Újezd - Hřiště | 22,53 | 22.53 | 26.16 | -3.63 | 4. | ||
| 17. 07. 2021 | Horní Metelsko - Areál SDH | 26,64 | 31.02 | 26.64 | 4.38 | 4. | ||
| 26. 06. 2021 | Nové Sedliště - Areál SDH | 22,19 | 22.19 | 24.2 | -2.01 | 4. | ||
| 19. 09. 2020 | Zahořany - fotbalové hřiště | 36,42 | 120 | 36.42 | 83.58 | 4. | ||
| 30. 08. 2020 | Tlumačov - fotbalový areál | 51,80 | 28.73 | 23.07 | 5.66 | 6. | ||
| 29. 08. 2020 | Nové Sedliště - Areál SDH | 23,27 | 23.27 | 120 | -96.73 | 3. | ||
| 22. 08. 2020 | Horní Metelsko/hasičský areál | 27,16 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 01. 08. 2020 | Mochtín - Hřiště | 33,87 | 33.87 | 32.89 | 0.98 | 3. | ||
| 25. 07. 2020 | Štítary - Areál SDH | 23,26 | 23.26 | 23.85 | -0.59 | 5. | ||
| 04. 07. 2020 | Újezd - Hřiště | 33,03 | 33.03 | 35.64 | -2.61 | 7. | ||
| 08. 02. 2020 | Nevřeň | 35,39 | 0 | 0 | 0 | 5. | ||
| 11. 01. 2020 | Dolní Hradiště | 45,00 | 45 | 25.72 | 19.28 | 6. | ||
| 28. 09. 2019 | Horšovský Týn | 25,23 | 25.23 | 0 | 25.23 | 3. | ||
| 31. 08. 2019 | Štítary-Areál SDH | 26,53 | 0 | 0 | 0 | 4. | ||
| 20. 07. 2019 | Horní Metelsko - Areál SDH | 24,86 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 13. 07. 2019 | Nové Sedliště - Areál SDH | 21,64 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 22. 06. 2019 | Fotbalové hřiště Zahořany | 23,10 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 22. 06. 2019 | Fotbalové hřiště Zahořany | 39,50 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 15. 06. 2019 | Mochtín - hřiště | 23,99 | 0 | 0 | 0 | 2. | ||
| 01. 06. 2019 | Nová Ves - Hřiště nad Vsí | 24,41 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 26. 01. 2019 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 39,04 | 39.04 | 27.87 | 11.17 | 4. | ||
| 12. 01. 2019 | Dolní Hradiště | 49,16 | 49.16 | 33.18 | 15.98 | 3. | ||
| 01. 09. 2018 | Štítary - hřiště SDH | 23,31 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 21. 07. 2018 | Oprechtice - hřiště Zahořany | 22,99 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 14. 07. 2018 | Horní Metelsko | 22,91 | 0 | 0 | 0 | 3. | ||
| 30. 06. 2018 | Nové Sedliště - Areál SDH | 23,53 | 23.53 | 0 | 23.53 | 2. | ||
| 09. 06. 2018 | Nová Ves - hřiště nad vsí | 24,18 | 29.34 | 24.18 | 5.16 | 2. | ||
| 02. 09. 2017 | Štítary, hřiště SDH Štítary | 34,77 | 120 | 34.77 | 85.23 | 4. | ||
| 19. 08. 2017 | Horní Metelesko | 26,62 | 120 | 26.62 | 93.38 | 3. | ||
| 05. 08. 2017 | Horšovský Týn | 24,48 | 24.48 | 120 | -95.52 | 6. | ||
| 10. 06. 2017 | Nová Ves | 25,00 | 40.61 | 25 | 15.61 | 3. | ||
| 28. 01. 2017 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | 29,20 | 29.2 | 29.2 | 0 | 5. | ||
| 01. 10. 2016 | ženy | Nová Ves-O pohár starosty SDH | 53,29 | 25.95 | 27.34 | -1.39 | 1. | |
| 10. 09. 2016 | Staňkov, fotbalové hřiště | 39,44 | 52.14 | 39.44 | 12.7 | 6. | ||
Děti starší | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 31. 05. 2025 | Hluboká | 41,55 | 50.05 | 41.55 | 8.5 | 9. | ||
| 31. 08. 2024 | Srbice- za hasičárnou | 32,26 | 3.43 | 32.26 | -28.83 | 5. | ||
| 31. 08. 2024 | mix | Srbice- za hasičárnou | 42,76 | 62.01 | 42.76 | 19.25 | 7. | |
| 22. 06. 2024 | Pocinovice- hřiště | 48,68 | 48.68 | 54.62 | -5.94 | 8. | ||
| 08. 06. 2024 | Hluboká - koupaliště | 68,84 | 68.84 | 120 | -51.16 | 7. | ||
| 24. 02. 2024 | A | ZŠ Komenského 17- Domažlice | 7,40 | 0 | 0 | 0 | 16. | |
| 24. 02. 2024 | B | ZŠ Komenského 17- Domažlice | 8,50 | 0 | 0 | 0 | 18. | |
| 17. 02. 2018 | ZŠ Staňkov | 78,00 | 0 | 0 | 0 | 13. | ||
Dorostenky | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 24. 02. 2024 | Věra Krutinová | ZŠ Komenského 17- Domažlice | 0,61 | 0 | 0 | 0 | 13. | |
| 24. 02. 2024 | Karolína Izáková | ZŠ Komenského 17- Domažlice | 0,97 | 0 | 0 | 0 | 15. | |
Dorostenci | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 20. 04. 2024 | Filip Janča | Kasárny- Domažlice | 89,39 | 133.16 | 89.39 | 43.77 | 8. | |
| 24. 02. 2024 | Filip Janča | ZŠ Komenského 17- Domažlice | 0,31 | 0 | 0 | 0 | 5. | |
| 17. 02. 2018 | Černý | ZŠ Staňkov | 44,50 | 0 | 0 | 0 | 4. | |
Smíšené | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 21. 09. 2024 | PS-12 | Horšovský Týn - Městský stadion | 64,86 | 23.76 | 41.1 | -17.34 | 5. | |
| 24. 09. 2022 | PS- 12 | Horšovský Týn, Městský stadion | 44,66 | 22.6 | 22.06 | 0.54 | 2. | |
| 24. 09. 2022 | PS- 12 | Horšovský Týn, Městský stadion | 22,41 | 22.41 | 0 | 22.41 | 4. | |
PS 12 muži | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 06. 09. 2025 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště | 22,40 | 22.4 | 120 | -97.6 | 4. | ||
| 23. 08. 2025 | Všekary - Hasičské hřiště | 27,31 | 27.31 | 1.2 | 26.11 | 7. | ||
| 21. 06. 2025 | Nové Sedliště - Areál SDH | 24,14 | 26.94 | 24.14 | 2.8 | 6. | ||
| 24. 05. 2025 | Nevřeň - Hasičské hřiště | 24,92 | 45.04 | 24.92 | 20.12 | 5. | ||
| 14. 07. 2018 | Horní Metelsko | 25,51 | 0 | 0 | 0 | 6. | ||
| 30. 06. 2018 | Nové Sedliště - Areál SDH | 32,07 | 32.07 | 0 | 32.07 | 4. | ||
| 09. 06. 2018 | Nová Ves - hřiště nad vsí | 29,78 | 29.78 | 37.05 | -7.27 | 4. | ||
PS 12 | ||||||||
| Datum | Jméno | Soutěž | Čas | 1 | 2 | R | Poř. | |
| 05. 09. 2026 | Štítary - Hasičské hřiště | 21,03 | 21.03 | 120 | -98.97 | 4. | ||
| 29. 08. 2026 | Tlumačov - Hasičské hřiště | 21,04 | 21.04 | 120 | -98.96 | 4. | ||
| 20. 06. 2026 | Bezdružice - Hasičské hřiště | 22,00 | 22 | 22.35 | -0.35 | 7. | ||
| 30. 05. 2026 | Hluboká u Kdyně - U Koupaliště | 20,72 | 20.72 | 21.64 | -0.92 | 2. | ||
MužiŽenyDěti staršíDorostenkyDorostenciSmíšenéPS 12 mužiPS 12
Klikněte na náhled a video se otevře na YouTube.
